امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به چه کاری خیانت میگید و عکس العملتون چیه؟
Dunnof
آرزو می کنم,یادم نره به دنیا امدنم به این دنیا واسه چیه؟
ورفتنم خیلی زودتر از اون چیزیه که بشه پلک زد!
Flowerysmile
پاسخ }
(۰۷-۰۲-۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ ب.ظ)luna نوشته:  زن باید چکار کنه مردش نره طرف یه زن گه؟همچنین بالعکس.
اگر اجازه بدید من عقیده شخصی خودم را بگم لونا جان بنظرمن مردها عین بچه های تو سن بلوغ میمونن اگر بی توجهی وبی مهری ببینن از خونه فراری میشن وقتی همسری میاد خونه ببینه یک خانم ترو تمیزو سشوار کشیده با یک آرایش جذاب ویک عطر ملایم توخونه است زنهایی را که بیرون دیده یادش میره اما وقتی همسری بد بخت از راه میاد خانمش بوی سبزی وکلم وپیاز میده یک لباس راحتی گشاد با موهای نامرتب جلوش ظاهر میشه وبدون هیچ روبوسی وخسته نباشید شروع به غر زدن وگله گویی از بچه ومادرشوهروهمسایه ها میکنه معلومه از خونه زده میشه (البته اینها هیچکدام توجیه چشم چرانی ویا خیانت به زندگی نیست )وهمینطور هم برعکس اگر آقایون با لب خندان وارد خونه بشن وبه همسراشون یک خسته نباشید عزیزم بگن گاهی بدون هیچ مناسبت یک شاخه گل یا یک هدیه حتی ارزان قیمت برای همسرای نازشون بخرن گاهی وقت بزارن ودونفری برن بیرون وگوشهای خوبی برای شنیدن درددلهای خانوماشون باشن خانمها احساس تنهایی ومورد بی توجهی قرار گرفتن نمیکنن
(1782)

پاسخ }
حالا که این همه سخنرانی کردم بزار این را هم بگم هرگزبا همسریتون قهر نکنید اگر اون هم قهر کرد برید وبزور آشتی کنید
پاسخ }
عزیزم حرفات کاملا درست هست (1782)ولی متاسفانه بعضی زن و مردها هر چقدر هم خوب باشی دنبال بهترنbio jolo
پاسخ }
به نظرم به خاطر تنوع طلبی DunnofVahidrk
آرزو می کنم,یادم نره به دنیا امدنم به این دنیا واسه چیه؟
ورفتنم خیلی زودتر از اون چیزیه که بشه پلک زد!
Flowerysmile
پاسخ }
سارا جوون اونا دیگه مریض روحین Dash2
البته دور از جوون همه خانم گلای اینجا مشکل از خود خانمها هم هست اگر با پوشش مناسبتری ظاهر بشن مردها عرصه ای برای چشم چرانی پیدا نمیکنن واگر برای خودشون ارزش قایل باشن هیچوقت خودشون را وبال گردن شوهر یکی دیگه نمیکنن Dash2
پاسخ }
سحرم فدات شم(1782)
اره واقعا Vahidrk
پاسخ }
(۰۷-۰۲-۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ ب.ظ)سیلور رز نوشته:  حالا که این همه سخنرانی کردم بزار این را هم بگم هرگزبا همسریتون قهر نکنید اگر اون هم قهر کرد برید وبزور آشتی کنید

چرا؟DunnofHanghead
بیاید از زندگیمون لذت ببریم hih
پاسخ }
(۰۷-۰۲-۱۳۹۱, ۰۷:۲۷ ب.ظ)saharjoooooon نوشته:  سحرم فدات شم(1782)
اره واقعا Vahidrk
ببخشیدahh

پاسخ }
خیانت چه زن و چه مرد قراردادن عاطفی کسی به غیر از همسر هست حتی به کلام تلفن و یا ..... باشد ولی متاسفانه در جامه ما برای مرد در این حالت بخشیدن زن حالتی عادی است که باید زنها ببخشند و زندگی و بچه شان را حفظ کننولی در مورد مرد ها فرق فرق میکنه اگر زنی دچار خطا بشه سریع قطع میکنن یا زن را میکشند یا طلاقش میدن و از همه چیز محروم میشه. ولی یهنکته کوچک ولی مهم هست همیشه یپ ضعف عاطفی راه خطا را باز میکنه اگر زن ویا مردی بتونه به همسرش ثابت کنه که تنها کسی که درفکر و قلبش هست همسرشه هیچوقت گسی نمیتوانه به حریم این زندگی نفوذ کنه اما اگر مرد تنوع طلب باشه و دلش خوش گذرانی بخواهد زن هیچ کاری نمیتونه بکنه!!!!1
dancy
پاسخ }