امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به چه کاری خیانت میگید و عکس العملتون چیه؟
خواهش میکنم سیلور رز عزیزم(1782)(1782)(1782)
پاسخ }
(۰۷-۰۲-۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ ب.ظ)سیلور رز نوشته:  حالا که این همه سخنرانی کردم بزار این را هم بگم هرگزبا همسریتون قهر نکنید اگر اون هم قهر کرد برید وبزور آشتی کنید

سلام دوستم من حرف شمارو قبول دارم ویه نصیحت می گم از مادر بزرگ خدا بیامورزم همیشه می گفتن اگه در بدترین شرایط با شوهرت قهری هیچ وقت جای خوابتو جابجا نکن این خودش باعث اشتیه1 (49)hihangelic
آرزو می کنم,یادم نره به دنیا امدنم به این دنیا واسه چیه؟
ورفتنم خیلی زودتر از اون چیزیه که بشه پلک زد!
Flowerysmile
پاسخ }
زهره جون اونا مردای قدیم بودنhih
پاسخ }
(۰۷-۰۲-۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ب.ظ)mini نوشته:  
(۰۷-۰۲-۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ ب.ظ)سیلور رز نوشته:  حالا که این همه سخنرانی کردم بزار این را هم بگم هرگزبا همسریتون قهر نکنید اگر اون هم قهر کرد برید وبزور آشتی کنید

چرا؟DunnofHanghead
تا حالا نشده وقتی خیلی خیلی از دست همسری عصبانی میشی فکر کنی اشتباه کردم ازدواج کردم یا کاش زن فلانی شده بودم و از این جور حرفها اما تا همسری میاد ومیبوستت ویه چیزی میگه قند تو دلت آب میشه ومیگی وای خدا من چقدر این دیوونه را دوست دارم اونا هم همین طورن تازه اونا غرور بیشتری هم دارن با یک ناز کشیدن نه تنها خودمون را کوچیک نمیکنیم بلکه کلی هم تو دلشون جا باز میکنیم
پاسخ }
جدا Hanghead
Flowerysmile
پاسخ }
اره من امتحان کردم اینقدر حال میدهDan
پاسخ }
(۰۷-۰۲-۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ ب.ظ)زهره میر نوشته:  جدا Hanghead
جدا اولا که ازدواج کرده بودیم همسری مدام قهر میکرد بعداز یک مدتی با این کار من از سرش افتاد شاید باورت نشه اما توی این سالها ما قهر بالای 30 دقیقه نداشتیم تازه بعداز یکی دو ساعت خودش میاد عذر خواهی هم میکنه وکلی هم خودش را شماتت میکنه
یک مدت امیحان کنید

پاسخ }
یعنی چی اینجای خوابه درسته یا نه ؟اخه من هنوز ازدواج نکردم
Flowerysmile
پاسخ }
ای خواهر من که هنوز در تجرد بسر میبرمcrying اگه قدیمی ها گفت حتما درسته گلم.Dunnof
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
السَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَيْن
عروس4شهریورم83
پاسخ }
مسی‌ جان ،اولین چیزی که به ذهنم میرسه اینکه بگم واقعا متاسفم چون وحشتناکه این حالت،اما عزیزم یه‌چیزی که بنظرام همه خانوما مخصوصاً خانوم‌هایی‌ که توی کشورایی مثل ایران زندگی‌ می‌کنن که ،از حقو حقوق درست حسابی‌ بر خوردار نیستن این اشتباه رو می‌کنن اینه که فکر می‌کنن ،باشه شوهرم به من خیانت کرد، من نمی‌بخشمش ،اما بخاطر بچه هم،بخاطر آینده‌شون،بخاطر اینکه بعدا که خواستن ازدواج کنن نگن پدر مادرشون طلاق گرفتن و ... زندگیمو ادامه میدم،اما غافل از اینکه به غیر از خودتون که لحظه به لحظه بخاطر این حس ،این احساس انزجار،و شک و تردیده مدام که از کجا معلوم دوباره با کسه دیگه‌ای نباشه،زندگیتونو ادامه میدید بلکه این وسط بچها خیلیییییییییی بیشتر ضربه میخورن،چون مدام بی‌ مهری مادر پدر به هم دیگرو می‌بینن،چیزی که یاد می‌گیرن از زندگی‌ مشترک،مشاجره،شک ،افسردگی ،بی‌ احترامی و خیلی‌ چیزهای دیگست .عزیزم تا جایی که من دیدم هیچ وقت هیچ زنی‌ خیانت شوهرش رو از ته دل نبخشید .

من نظر شخصی خودمو گفتم ،چون این حالاتو خوب میشناسم،قصد مشاوره ندارم،چون اصلا در این حدو اندازه نیستم،امیدوارم که بتونید بهترین انتخاب رو برای زندگی‌ مشترک و بچه‌های نازنینت بکنی‌.
Veiledsmile2
پاسخ }