خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
Ads

close
Ads
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بو گرفتن فریزر

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 30

ارسال: #1
بو گرفتن فریزر
سلام.تو تایپیک ها نگاه کردم چیزی که میخواستم نبود...لطفا کمکم کنید...خواهرشوهرم وسایل فریزرش همه خراب شده بودن بخاطر رفتن برق...بیشترشو ریخت بیرون...ی کمیش که بو میداد اورد گذاشت فریزر من...ولی فریزر منم بوی بدی گرفتهcrying...الان وسایلشو برده...سوال من اینه آیا وسایل من هم خراب شده یا فقط بو گرفته؟؟؟برای از بین بردن این بوی بد چکارکنم؟؟crying
05-07-2014, 12:44 AM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 157

ارسال: #2
RE: بو گرفتن فریزر
براي منم اين اتفاق افتاد برقا رفته بود و همه چي خراب شد البته ما همه رو ريخيتيم دور . يه شب تا صبح در يخچال باز بود. كشو ها رو چند بار با ريكا و جوش شيرين و سركه شستم. چند وقت هم جوش شيرين تو كشو ها بود. ولي موثرترينش كه شركت يخچالم بهم گفت زغال بود. خوب ريزش كردم ريز ريز تو هر طبقه گذاشتم. هنوز هم هست بوش كامل رفت
05-07-2014, 01:04 AM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 30

ارسال: #3
(05-07-2014, 01:04 AM)مینو باقریان نوشته: براي منم اين اتفاق افتاد برقا رفته بود و همه چي خراب شد البته ما همه رو ريخيتيم دور . يه شب تا صبح در يخچال باز بود. كشو ها رو چند بار با ريكا و جوش شيرين و سركه شستم. چند وقت هم جوش شيرين تو كشو ها بود. ولي موثرترينش كه شركت يخچالم بهم گفت زغال بود. خوب ريزش كردم ريز ريز تو هر طبقه گذاشتم. هنوز هم هست بوش كامل رفت

ممنون که جواب دادی حالا برم ببینم چکار میتونم کنم...1 (49)
05-07-2014, 11:01 AM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 137

سلام اگه هنوز نتیجه نگرفتی این راهم امتحان کن نتیجه رابگو تا بقیه هم استفاده کننWavesmile
مقداری روغن جامد به همه جای فریزر بمال و بگذار چند ساعت بمونه بعد هم با پودر لباسشویی چربی ها رو بشور تا حد زیادی بوی فریزر را میگیردlaf
06-07-2014, 08:28 AM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 11

ارسال: #5
منم این مشکلو داشتم از زغال و بوگیر یخچال استفاده کردم خوب شد
02-10-2014, 04:55 PM,
یافتن نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 359

ارسال: #6
فريزرتو خاموش كن و نايلون تمام وسايل توي فريزرتو عوض كن و تو نايلون تازه بذارشون.
تمام بدنه داخلي فريزرتو يه دور با آب و سركه و ريكا و اسكاچ نرم بشور و با دستمال تميز و آب كف ها رو بشور و پاك كن.
بعد يه دور آب و جوش شيرين رو با دستمال تميز به تمام بدنه داخلي فريزرت بكش و بذار يكي دو ساعت بمونه
بعد با دستمال و آب همه جا رو پاك كن و اگه بتوني بذاري چند ساعت در فريزر باز بمونه تا خوب خشك بشه و بو ها بره بهتره
بعدش چند تكه زغال بذار تو طبقات و وسايلتو كه تو نايلون تازه گذاشتي و ظرفايي كه كامل شستي داخل فريزرت بچين و از تميزي و فريزر بدون بو و مرتبت لذت ببرFlowerysmile
02-10-2014, 08:43 PM,
یافتن نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد