خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
تور رایگان' کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بچه ی دروغگو...

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 823

ارسال: #1
بچه ی دروغگو...
سلام
خانم مشاور به نظرتون با یه بچه دروغگو چیکار میشه کرد؟ مشکل اینجاست که بچه ی خود آدم هم نیستcrying
ببینید من بچه ها رو خیلی دوست دارم. یه مدت مربی پیش دبستانی بودم و اگه خدا بخواد از شنبه همین هفته هم دوباره تو یه مهد دیگه کار دیگه ای پیدا کردم. آدم دلسوزی هم هستم. یعنی اگه مشکل، مشکل من هم نباشه دوست دارم رفعش کنم. یکی از بستگان بچه ای داره 11 ساله. دروغگوووووووووووcrying به شدت. یعنی واقعا از طرفی عصبانیم می کنه از طرفی هم دلم براش می سوزه. چون برای آینده اش نگرانم.
می دونم که منشأ دروغ هاش مادرشه. مثلا مادرش بهش دیدم که از بچگی میگه زود برو فلان جا و بیا تا بابات نیومده، به بابات نگی فلان کار رو کردیم ها، به عمه ات نگی این رو خریدی ها و....
به پدرش گفتم که بچه تون به یه مشاوره احتیاج داره اما موضوع رو اصلا جدی نمیگیره. به مادرش هم گفتم می گه باشه. حتی شماره یه مشاوره با آدرسش رو بهش دادم اما واقعا نمی دونم چیکار کنم.Dunnof
دلم برای اون بچه میسوزه. شاید بگی نمی خواد کاسه ی داغ تر از آش بشی اما این بچه هم اگه بخوام براش دلسوزی نکنم ناسلامتی مربی مهد می خوام بشم باید واقعا چی کار کرد با این مدل بچه ها.
مثلا همین دختر که میگم از بستگانمون هست بهش میگم چرا این کار رو کردی میگه من نبودم خودش این جوری شد هرچی میگم خودم دیدم شروع می کنه به قسم خوردن. چیزی که اصلا دوست ندارم. از دروغ گفتن هم که متنفرمDash2

عصیانگر عزیز واقعا با بچه ی تو این سن که بچه ی خود من هم نیست چیکار میشه کرد؟
در ضمن دنبال یه مشاوره میگردم که هم خوب باشه هم قیمتش. هم خودم نیاز داشتم هم اگه بشه دوباره سعی خودم رو بکنم این بچه رو با مادر پدرش بفرستم. من حتی شماره ی این خانم سیما فردوسی رو هم دارم اما یه مقدار گرونه. نیم ساعت 40 تومنfak خب یه ساعت طول میکشه تا بیمار حرفش رو بزنه که...crying
خانم گلی ها خواهشا هیچی پستی ارسال نکنید منفی میگیرید. بذارید مدیر بخش جوابگو باشند.Flowerysmile
امضای نرگس بانو
یک فانوس کوچک می تواند کاری کند که خورشید با آن عظمت هرگز نمی تواند آن را انجام دهد!!!!
او می تواند در شب بتابد...
Wavesmile
۲۰-۲-۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 239

ارسال: #2
RE: بچه ی دروغگو...
(۲۰-۲-۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ عصر)نرگس بانو نوشته شده توسط:  سلام
خانم مشاور به نظرتون با یه بچه دروغگو چیکار میشه کرد؟ مشکل اینجاست که بچه ی خود آدم هم نیستcrying
ببینید من بچه ها رو خیلی دوست دارم. یه مدت مربی پیش دبستانی بودم و اگه خدا بخواد از شنبه همین هفته هم دوباره تو یه مهد دیگه کار دیگه ای پیدا کردم. آدم دلسوزی هم هستم. یعنی اگه مشکل، مشکل من هم نباشه دوست دارم رفعش کنم. یکی از بستگان بچه ای داره 11 ساله. دروغگوووووووووووcrying به شدت. یعنی واقعا از طرفی عصبانیم می کنه از طرفی هم دلم براش می سوزه. چون برای آینده اش نگرانم.
می دونم که منشأ دروغ هاش مادرشه. مثلا مادرش بهش دیدم که از بچگی میگه زود برو فلان جا و بیا تا بابات نیومده، به بابات نگی فلان کار رو کردیم ها، به عمه ات نگی این رو خریدی ها و....
به پدرش گفتم که بچه تون به یه مشاوره احتیاج داره اما موضوع رو اصلا جدی نمیگیره. به مادرش هم گفتم می گه باشه. حتی شماره یه مشاوره با آدرسش رو بهش دادم اما واقعا نمی دونم چیکار کنم.Dunnof
دلم برای اون بچه میسوزه. شاید بگی نمی خواد کاسه ی داغ تر از آش بشی اما این بچه هم اگه بخوام براش دلسوزی نکنم ناسلامتی مربی مهد می خوام بشم باید واقعا چی کار کرد با این مدل بچه ها.
مثلا همین دختر که میگم از بستگانمون هست بهش میگم چرا این کار رو کردی میگه من نبودم خودش این جوری شد هرچی میگم خودم دیدم شروع می کنه به قسم خوردن. چیزی که اصلا دوست ندارم. از دروغ گفتن هم که متنفرمDash2

عصیانگر عزیز واقعا با بچه ی تو این سن که بچه ی خود من هم نیست چیکار میشه کرد؟
در ضمن دنبال یه مشاوره میگردم که هم خوب باشه هم قیمتش. هم خودم نیاز داشتم هم اگه بشه دوباره سعی خودم رو بکنم این بچه رو با مادر پدرش بفرستم. من حتی شماره ی این خانم سیما فردوسی رو هم دارم اما یه مقدار گرونه. نیم ساعت 40 تومنfak خب یه ساعت طول میکشه تا بیمار حرفش رو بزنه که...crying
خانم گلی ها خواهشا هیچی پستی ارسال نکنید منفی میگیرید. بذارید مدیر بخش جوابگو باشند.Flowerysmile

سلام عزیزم
همونطور هم که خودت اشاره کردی بچه از مادرش یاد گرفته دروغ بگه و ابتدا باید مادرش بره پیش مشاور . بچه ها وقتی دروغ میگن که یا از والدین و اطرافیان این آموزش رو می گیرن و یا از والدین یا مراقبشون می ترسن و از ترس تنبیه دروغ میگن.
برای مشاوره هم می تونی بری مشاوره ی دانشگاه تهران آدرس دقیقش رو یادم نیست همون حوالی انقلاب فکر می کنم خیابون 16 آذر باشه مطمئن نیستم تلفنش رو از 118 بگیر . تا چند وقت پیش رایگان مشاوره میدادن الان رو نمیدونم.
امضای عصیانگر
بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
۲۱-۲-۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #3
منظورتون مشاوره ی امین هست؟که تو نهاد رهبری دانشگاه تهرانه؟ سر کوچه رهنما، پیش بانک ملی؟
چون اون فقط برای دانشجویان دانشگاه تهرانهDunnof

پس برای خود بچه نمیشه کاری کرد؟Hanghead
امضای نرگس بانو
یک فانوس کوچک می تواند کاری کند که خورشید با آن عظمت هرگز نمی تواند آن را انجام دهد!!!!
Wavesmile
۲۱-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #4
(۲۱-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ عصر)نرگس بانو نوشته شده توسط:  منظورتون مشاوره ی امین هست؟که تو نهاد رهبری دانشگاه تهرانه؟ سر کوچه رهنما، پیش بانک ملی؟
چون اون فقط برای دانشجویان دانشگاه تهرانهDunnof

پس برای خود بچه نمیشه کاری کرد؟Hanghead

نه اون رو نمیگم مشاورش برای عموم آزاده. اسمش مرکز مشاوره ی دانشگاه تهرانه.

تو این سن نه، اما از 13 سالگی به بعد میشه تا حدی کمکش کرد.
امضای عصیانگر
۲۴-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #5
ممنون میشم برای افزایش اطلاعات خودم و دیگران کاربران راه حل مشکل دروغ برای اون سن رو بگی(1782)
امضای نرگس بانو
Wavesmile
۲۴-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #6
(۲۴-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ عصر)نرگس بانو نوشته شده توسط:  ممنون میشم برای افزایش اطلاعات خودم و دیگران کاربران راه حل مشکل دروغ برای اون سن رو بگی(1782)

عزیزم اگر منظورت 12 /13 سالگی
میرسه به سن شروع بلوغ اجتماعی که با بیان باید ها و نباید های اجتماعی میشه کمکش کرد اینکه دروغ گویی بده و یه عمل غیر اجتماعی محسوب میشه تو این سن بچه ها قانون های اجتماعی براشون مهم میشه .
امضای عصیانگر
۸-۳-۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد