امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بکشم ولاغرم کن اما غم انگیز
#1
کاهش 30کیلو وزن موفقیت یک نوعروس مشهدی که از بهای سنگین ان خبر نداشتcrying
باورش سخته که تا کنون چند چهره معروف جهان به علت گرسنگی خود خواسته مرده اند.یک اختلال روانی که منجر به بی اشتهایی یا کم خوری عصبی میشودوهرسال جان بسیاری را میگیرد.این اتش زیر خاکستر انقدر بی اهمیت تلقی شده است که امروزه زنان ودختران جوان در کشورها اصلی ترین قربانیان تبلیغات ماهواره ای هستند.
کاهش 30کیلووزن تنها در چند ماه نوعروس مشهدی که به راحتی به وزن ایده الش رسیده بود اوهرگز تصور نمیکرد که قرصهای رویای لاغری ماهواره مواد مخدر هستندودردهای گاه وبی گاهش به دلیل وابستگی به شیشه است زن جوان زمانی به خود امد که در کمپ ترک اعتیاد بستری وهمسرش درخواست جدایی داده بود.
هفته گذشته نیز دختر 19ساله ای در ارزوی لاغر شدن جذب محصولات لاغری ماهواره شده از بیمارستان سردر اورد.پس از گذشت 1ماه قرص امفتامین بجای انکه اندام متناسب به اودهد کلیه هایش را از کار انداخت وامروز این دختر جوان به لیست درخواست کلیه پیوست وهر هفته دیالیز اورانحیف تر میکند.کمی پیشتر دختری به علت لاغری مفرط دربخش روانی بیمارستانی بستری بود که به علت شرایط بحرانی روحی در گذشت.
جدیدترین داروی به بازار امده (007)نام دارد که استفاده ان خطرناک است.
زنان نمیدانند که با مصرف این داروهای ماهواره ای مصرف شیشه را اغاز میکنند.این داروها پشتوانه پزشکی ندارند وگاهی منجر به ایست قلبی میشود.


ایا لاغری زود هنگام وکاهش وزن زیاد در مدت زمان اندک با این داروها ارزش
این را دارند که بهای سنگین جان را بدهیم؟
}
#2
خانوما من وقتی این خبر تکان دهنده رو خوندم واقعا متاثر شدم وبغض گلومو گرفت.نمیشه به همه گفت که استفاده نکنید وگول این تبلیغات رو نخورین.فکر کردم شاید کسایی تو خانوم گل باشن که باور نکردن که قرص لاغری خطر داره و همچنان در پی تهیه اش هستن با خوندن این خبر منصرف شن. خانوما خواهش میکنم که خواهش میکنم بدون تجویز پزشک داروی لاغری مصرف نکنید.این خبرا واقعین اون تبلیغات رنگارنگ هستن که سراسر دروغن کمی با تامل بیشتر این خبررو بخونید
}
#3
با اجازه بزرگترها
عزیزم بهترین راه برای لاغری یه رژیم متناسب با وزن و ورزشه
اصلا نباید ورزش را فراموش کرد حتی در حد یه پیاده روی تندVeiledsmile2
[عکس: 20130113141729_111.jpg]
}
#4
منم با گل شقايق(مارس) موافقم
واقعا اين قرصاي لاغري زيان آوره من چند سال پيش پيشه دكتر رفتم و بهم قرص لاغري داد خوردم و در عرض خيلي كمي به وزن ايده آلم رسيدم بد رفتم از مغازه هاي داروهاي ورزشي همون قرص و خريدم به چند روز نكشيد كه تمام صورتم مثل كهير ريخت بيرون دور لبام باد كرده بود تا حدي كه لبام از باد و ورم داشت ميتركيد.
و يه چيزه واقعا بد و ناراحت كنندش اين بود كه من به مدت ٦ ماهه تمام پرييود بودم و حتي يك روز هك قطي نداشتم.
حتي تصورشم سختهcrying
خدااااى من نگام كن منم هستم angelic0 
}
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
#5
سلام .منم به اصرار یکی از دوستام به یه عطاری رفتیم .دوستم گفت داروهاش گیاهیه ضرر نداره .رفتیم 2 سری قرص داد بهمون گفت اینارو بخورید و غذا هم هر چقد دوست دارید بخورید وقتی که قرصارو خوردم اصلا میل به هیچی نداشتم و وزنم کم شد ولی همش خمیازه میکشیدم و سردردای وحشتناک.بعدا که شنیدم تو این قرصا شیشه هست برای همیشه سراغشون دیگه نرفتم سلامتی مهمتر از لاغریه به خدا.به چه قیمتی میخوایم لاغر شیم
گاهی خلوت دوستت را به هم بریز تا بداند که تنها نیست ....ارزوی ماست که در وجود دوست خانه ای داشته باشیم حتی به مساحت یک یاد...............(1782)
}