تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیمه های درمانی
سلام امیدوارم سوالم رو جای درستی نوشته باشم .کلی گشتم چنین عنوانی ندیدم Dunnof
دوستان ازتون میخام که اگر بیمه درمانی که حداقل نیمی از هزینه ها رو میده بهم معرفی کنید .اگر هم بیمه ای سراغ دارید که بیمه درمان ناباروری داره خیلی ممنون میشم که بهم معرفی کنین.در ضمن بیمه تکمیلی بیمه ایران هم نمیشیم چون همسرم کارمند نیستن.با تشکرFlowerysmile
}
اگر میشه پیغام خصوصی ندید تا اگر بقیه هم این مشکل رو دارن استفاده کنن .بازم ممنونم
}
سلام خانمی Flowerysmile
اگه پدر یا پدر شوهرت ،صنایع دفاعی باشند حتی اگر بازنشسته باشند،میتونی زیر مجموعه اونا بیمه خدمات درمانی بشی .خیلی خوبه ما هم هستیم هزینه های بیمارستانی خیلی کمه.ایرادش اینکه ماهی صدهزارتومان میدیم بازنشستگی نداره.
اما نمیدونم هزینه های ناباروری رو میده یا نه.

تا اطلاع ثانوی امضا ندارم
}
خانمی عزیزم حتما نیاز نیست کارمند باشیWavesmile
خواهرم شوهرش شغل آزاد داره چند وقت پیش بیمه معلم بیمه تکمیلی شدن چند روز دیگه هم زایمانش هست تا سقف 1 میلیون پرداخت میکنهFlowerysmile

برای آزمایش و سایر خدمات هم سقف مشخص داره که بری بهت تمام و کامل توضیح میدن
}
ببخشید برای ناباروری هم باید از بیمارستانهای مربوط سوال کنی...
شیراز من به بیمارستان مادر و کودک زنگ زدم این بیمارستان خصوصیه ولی حتی برای عملivf هم تقریبا نصف هزینه رو میداد ولی هر بیمارستانی با بیمه خاصی قرارداد داره که باید از خودشون بپرسی بعدش بری بیمه بشی

اگه سوالی داری در خدمتم(1782)

اگر بخوای خدمات درمانی هم میتونی بیمه کنی که دفترچه داشته باشی و یه بیمه تکمیلی هم کنارش داشته باشی که حتی بازنشستگی هم داره
اگه موافقی تا اسم بیمه رو برات بپرسم
}
گوناگون از وب
loading...
[quote='banoo3' pid='861056' dateline='1381157740']
ببخشید برای ناباروری هم باید از بیمارستانهای مربوط سوال کنی...
شیراز من به بیمارستان مادر و کودک زنگ زدم این بیمارستان خصوصیه ولی حتی برای عملivf هم تقریبا نصف هزینه رو میداد ولی هر بیمارستانی با بیمه خاصی قرارداد داره که باید از خودشون بپرسی بعدش بری بیمه بشی

اگه سوالی داری در خدمتم(1782)

اگر بخوای خدمات درمانی هم میتونی بیمه کنی که دفترچه داشته باشی و یه بیمه تکمیلی هم کنارش داشته باشی که حتی بازنشستگی هم داره
اگه موافقی تا اسم بیمه رو برات بپرسم

سلام خانمی میشه اسم بیمشو بگی ؟ما ماهی صد تومن میدیم (بیمه آزاد خدمات درمانی نیروهای مسلح)درمانی و تکمیلی داره ولی بازنشستگی ندارهDunnof

}
(۱۵-۰۷-۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ب.ظ)NAHID.V نوشته:  من از طریق پدرشوهرم بیمه ی نیروهای مسلح هستم چطو باید بیمه تکمیلی شم؟

منم از طریق بابام بیمه هستم ما از همون اول تکمیلی هستیم شما بابت بیمه چقدر میدید؟شاید شما هم بیمه تکمیلی باشین!Dunnof

}
باشه الیسا جون باید از خواهرم بپرسمWavesmileDunnof
}
سلام
عزیز برای ناباروری بیمه البرز از تاریخ عقد تا سه ماه با 200 هزار تومان بیمه می کنه البته قبل تا سه سال بود الان شده سه ماه
برای دریافت فقط بیمه درمانی (دفترچه بیمه) می تونید با 86 هزار تومان برای اعضای خانواده از بیمه خدمات درمانی دفترچه بیمه ایرانیان بگیرید که هزینه های دارو و بیمارستانی رو خیلی کم می کنه و برای عموم هستش.
[عکس: 2n0ap4.png]
}
واقعاممنونم خدا خیرتون بدهFlowerysmileبرامون دعا کنین دکتر گفت تا سنمون پایینه عمل موفقیت امیزترهDunnofcrying
}
گوناگون از وب
loading...