تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد | سپیده فرهادی *m@hta* | معرفی و نقد کتاب
سلاااااااااااااااام به روی ماه همتون!
قربونت برم
حالا اینجا در خدمت شما می باشم تا هر نقد و بررسی دارید با هم انجامش بدیم.
خوشحال میشم نقاط ضعف و قوت رمان رو بدونم و از انتقاداتون برای بهبود رمان استفاده کنم. چون مخاطباش شما هستید و پس رضایت شما تو اولیت هستش دمم گرم چه لفظ قلم حرفیدمااااااااا
نام رمان:بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد

خلاصه داستان:
نسل جدید و پر از ماجراجویی! نسلی که تمایل به کشف هر رمز پنهانی دارد حتی احساس کشف نشده. نسلی که میخواهد خودش باشد و خودش تصمیم بگیرد و نباید قربانی تصمیمات نسلی پیشین شود. نسلی که خواهان قربانی نشدن در گیر و دار احساسی پا به میدان مبارزه می گذارد و شکست میخورد. شکستی نا برابر که پشیمانی جانسوزی در بردارد و حال همانطور که پا به میدان مبارزه گذاشت تنهاست در قبال سپاهی عظیم!ااوست و فاصله ها! چه کسی برنده میشود؟ احساس یا منطق...

این هم یه مقدمه بی نظیرFlowerysmile

مقدمه:
در کویری برهوت به سوی سراب خیالاتم قدم بر می دارم.
کرکس های بی رحم به روح خسته ام حمله ور شده اند.
تشنه و در میان تنهایی
سراب خیالت را می بینم.
با صدای بغض آلودم، با نفس های سنگین و گرمم، بلند صدایت می زنم
این سکوت وهم آلود هم جوابم را نمی دهد
روی شن های داغ می نشینم. کمی...
کمی آب می خواهم
لب های ترک خورده ام خون آلودند.
قرمز و قطره قطره روی زمین می چکند.
عرق های پیشانی ام یک به یک لباسم را تر می کنند.
نه، این سهم من نیست
باید این فاصله ها را بردارم...
بیا تا صدای دست های تنهایم را امید بخشی
دلم را شاد و روحم را تازه کنی
اگر باز هم تنهایی را سهم این روزهایم داشته باشم
بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد...

اینم لینک اصلی

بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد

منتظر نقدای شما دوستای گلم هستم
منو که گذاشتینم توی قبر ، بزنین روی شونم و بهم بگین:هـــــی رفیق ، ســـــخت گذشت،ولــــــی دیــــــــدی گذشــــــت!Dash2
پاسخ }
سلام خانمی مرسی بابت رمان خوبه(1782)
فقط تنها ایرادش از نظر من حرف زدن مژده است اگر رمان مال زمان حاله اخه توی این دوره چطور یک دختر میتونه با این لحن حرف بزنه؟
پشت دریا شهریست که یک دوست درآن جا دارد
هر کجا هست به هر فکر به هر کار
به هر حال عزیز است
خدایا تو نگهدارش باش!!!
پاسخ }
سلام نیایش جان مرسی از اولین انتقادت
راستش رو بخوای شاید کمی طبیعی جلوه نکنه و زیاد نرمال نباشه اما از نظر خودم یکی از نقاط قوت داستان نحوه صحبت کردن مژده است چون خیلی روش کار شده تا این جملات از آب در بیاد
اما خیلیا هستن که با این لحن حالا شاید نه به این غلظت اما دارن اینطور صحبت میکنن و من خودم دیدم همچین افرادی رو...Flowerysmile
بازم مرسی ازت عزیزم
منو که گذاشتینم توی قبر ، بزنین روی شونم و بهم بگین:هـــــی رفیق ، ســـــخت گذشت،ولــــــی دیــــــــدی گذشــــــت!Dash2
پاسخ }
نقل قول:سپیده جان درود
واقعا خسته نباشی .
رمانت خیلی زیباست . فقط لطفا زود تمومش کن اخه خیلی دوست دارم بفهمم اخرش چی میشه. ممنون
شاد باشی
سلام عزیزم مرسی از تعریفت
خوشحالم که نظرتو جلب کرده
چشم زودتر تمومش میکنم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
نقل قول:سپیده خانم واقعا خسته نباشی من که خیلیییییییییییییییییی به دلم نشست و بی صبرانه منتظر ادامه داستانم....(1782) کی میذارین انشالا؟

راستش به نظر منم لحن حرف زدن مژده جالب نبود اونم تو دخترای امروزی شاید بعضی ها یه جورایی لاتی حرف بزنن ولی نه به این شدت....

ولی در کل خیلی زیبا بود ممنون " من که خیلی وقت بود دلم هوای یه رمان عاشقانه رو کرده بود FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
سلام مینو جان مرسی عزیزم از انتقادت
نمیدونم شای حق با شما باشه و این یکی از نقاط ضعف رمان باشه و حقیقی نباشه اما من به شخصه خودم اینو نقطه جذاب رمان میدونمFlowerysmile
بازم ممنون از اینکه وقت گذاشتید و مطالعه کردیدFlowerysmile
پاسخ }
نقل قول:سپیده جان خسته نباشی " فدات بشم ما رو از این خماری دربیار دلم شور میزنهhih
ولی واقعا دمت گرم نمیدونم چرا اینقد این داستان به دلم نشسته اصلا صحنه هاش جلو چشمام میاد انگار دارم میبینم 1 (49)
سلام مینو جون
سلامت باشی عزیزم باور کن با خوندن نظرات شما همه خستگی از تنم در میاد اینو عین حقیقت دارم میگم
اینکه برای من خیلی خوبه واقعاً خوشحالم کردی با این حرفت چون از نظر من یه نویسنده واقعی باید کسی باشه که صحنه ها رو جوری بیان کنه که خواننده بتونه احساسش کنهFlowerysmile
پاسخ }
نقل قول:سپیده خانوم سلام رمانت خیلی قشنگه ،قشنگیش اینه که آدماش دور نیستن و تو همین فضا زندگی می کنند خلاصه به روز بودنش رو دوست دارم. Flowerysmile
البته برای من حرف زدن محبوبه هم غیر عادی بود چه برسه به مژدهangelichih
غیرعادی بود ولی بد نبود چون یکی از دلایلی که باعث می شد رمانتو دنبال کنم همین دیالوگای غیر عادی بود چون هر رمان دیگه ای اینقده طول می کشید یادم می رفت که بخونمش یا حوصله ام سر می رفت ولش می کردم ولی کارت خواننده رو جذب می کنه .
مرسی خانمیFlowerysmile
سلام سمیره جان مرسی عزیزم بابت تعریفت.
چرا حرف زدن محبوبه برات غیر عادی بوده؟ چه موردی مگه تو نحوه صحبت کردن محبوبه هست که غیر عادی جلوه میکنه؟ این برام جالب بود اگه بیشتر توضیح بدی خوشحال میشم؟
بازم مرسی از اینکه دنبال میکنیFlowerysmile
پاسخ }
نقل قول:دستتون درد نکنه خیلیییییییییییییییییی جالب و قشنگه(1782)
من که خیلی خوشم اومد
لحن حرف زدن مژده رو هم خیلی دوست دارم
موفق باشی خانوم گلWavesmileWavesmileWavesmile
خواهش میکنم عزیزم
خوب اختلاف نظره دیگه و سلیقه ای هستش هر کسی از یه دید بهش نگاه میکنه اما من خودم به عنوان نویسنده نحوه صحبت مژده رو دوست دارمFlowerysmile
سلامت باشی عزیزمFlowerysmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
نقل قول:سپیده جانWavesmile
میدونی من خودم آدم آروم و ساکتی هستم و کلا رفتار محبوبه ،مهیار و مژده و شیطنتهاشون و جاهایی که محبوبه احساسش رو تعریف میکنه و بعضی کلماتی که به کار میبره برام جالبه.
راستش حتی دوروبرم هم آدمی با این همه انرژی نیست.
این آخراشم خییلییییی خوب بود از غافلگیر شدن خوشم میادFlowerysmile
بله متوجه منظورت شدم سمیره جان. خوب من خودمم همچین شخصیتی دارم. درسته شلوغ و پر انرژی هستم اما اکثراً آرومم و افرادی که شوخ و شیطون هستن رو بیشتر ترجیح میدم.
غافلگیری رو خوب اومدی.hih مرسی عزیزم.
پاسخ }
Swearسپیده جون تو رو خدا زودتر رمانتو تموم کن ببینیم آخرش به کجا ختم میشه Questionedf
ناقلا ما رو گذاشتی تو خماریا HangheadZzfe7y2ylya2cs3v2k9y
پاسخ }