خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد | سپیده فرهادی *m@hta* | معرفی و نقد کتاب

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 501

ارسال: #1
بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد | سپیده فرهادی *m@hta* | معرفی و نقد کتاب
سلاااااااااااااااام به روی ماه همتون!
قربونت برم
حالا اینجا در خدمت شما می باشم تا هر نقد و بررسی دارید با هم انجامش بدیم.
خوشحال میشم نقاط ضعف و قوت رمان رو بدونم و از انتقاداتون برای بهبود رمان استفاده کنم. چون مخاطباش شما هستید و پس رضایت شما تو اولیت هستش دمم گرم چه لفظ قلم حرفیدمااااااااا
نام رمان:بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد

خلاصه داستان:
نسل جدید و پر از ماجراجویی! نسلی که تمایل به کشف هر رمز پنهانی دارد حتی احساس کشف نشده. نسلی که میخواهد خودش باشد و خودش تصمیم بگیرد و نباید قربانی تصمیمات نسلی پیشین شود. نسلی که خواهان قربانی نشدن در گیر و دار احساسی پا به میدان مبارزه می گذارد و شکست میخورد. شکستی نا برابر که پشیمانی جانسوزی در بردارد و حال همانطور که پا به میدان مبارزه گذاشت تنهاست در قبال سپاهی عظیم!ااوست و فاصله ها! چه کسی برنده میشود؟ احساس یا منطق...

این هم یه مقدمه بی نظیرFlowerysmile

مقدمه:
در کویری برهوت به سوی سراب خیالاتم قدم بر می دارم.
کرکس های بی رحم به روح خسته ام حمله ور شده اند.
تشنه و در میان تنهایی
سراب خیالت را می بینم.
با صدای بغض آلودم، با نفس های سنگین و گرمم، بلند صدایت می زنم
این سکوت وهم آلود هم جوابم را نمی دهد
روی شن های داغ می نشینم. کمی...
کمی آب می خواهم
لب های ترک خورده ام خون آلودند.
قرمز و قطره قطره روی زمین می چکند.
عرق های پیشانی ام یک به یک لباسم را تر می کنند.
نه، این سهم من نیست
باید این فاصله ها را بردارم...
بیا تا صدای دست های تنهایم را امید بخشی
دلم را شاد و روحم را تازه کنی
اگر باز هم تنهایی را سهم این روزهایم داشته باشم
بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد...

اینم لینک اصلی

بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد

منتظر نقدای شما دوستای گلم هستم
امضای m@hta
منو که گذاشتینم توی قبر ، بزنین روی شونم و بهم بگین:هـــــی رفیق ، ســـــخت گذشت،ولــــــی دیــــــــدی گذشــــــت!Dash2
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۷-۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ عصر، توسط m@hta.)
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۵:۱۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 13

ارسال: #2
RE: بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد | سپیده فرهادی *m@hta* | معرفی و نقد کتاب
سلام خانمی مرسی بابت رمان خوبه(1782)
فقط تنها ایرادش از نظر من حرف زدن مژده است اگر رمان مال زمان حاله اخه توی این دوره چطور یک دختر میتونه با این لحن حرف بزنه؟
امضای نیایش_م
پشت دریا شهریست که یک دوست درآن جا دارد
هر کجا هست به هر فکر به هر کار
به هر حال عزیز است
خدایا تو نگهدارش باش!!!
۱۳-۷-۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #3
RE: بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد | سپیده فرهادی *m@hta* | معرفی و نقد کتاب
سلام نیایش جان مرسی از اولین انتقادت
راستش رو بخوای شاید کمی طبیعی جلوه نکنه و زیاد نرمال نباشه اما از نظر خودم یکی از نقاط قوت داستان نحوه صحبت کردن مژده است چون خیلی روش کار شده تا این جملات از آب در بیاد
اما خیلیا هستن که با این لحن حالا شاید نه به این غلظت اما دارن اینطور صحبت میکنن و من خودم دیدم همچین افرادی رو...Flowerysmile
بازم مرسی ازت عزیزم
امضای m@hta
منو که گذاشتینم توی قبر ، بزنین روی شونم و بهم بگین:هـــــی رفیق ، ســـــخت گذشت،ولــــــی دیــــــــدی گذشــــــت!Dash2
۱۴-۷-۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #4
نقل قول: سپیده جان درود
واقعا خسته نباشی .
رمانت خیلی زیباست . فقط لطفا زود تمومش کن اخه خیلی دوست دارم بفهمم اخرش چی میشه. ممنون
شاد باشی
سلام عزیزم مرسی از تعریفت
خوشحالم که نظرتو جلب کرده
چشم زودتر تمومش میکنم
امضای m@hta
۱۵-۷-۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #5
نقل قول: سپیده خانم واقعا خسته نباشی من که خیلیییییییییییییییییی به دلم نشست و بی صبرانه منتظر ادامه داستانم....(1782) کی میذارین انشالا؟

راستش به نظر منم لحن حرف زدن مژده جالب نبود اونم تو دخترای امروزی شاید بعضی ها یه جورایی لاتی حرف بزنن ولی نه به این شدت....

ولی در کل خیلی زیبا بود ممنون " من که خیلی وقت بود دلم هوای یه رمان عاشقانه رو کرده بود FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
سلام مینو جان مرسی عزیزم از انتقادت
نمیدونم شای حق با شما باشه و این یکی از نقاط ضعف رمان باشه و حقیقی نباشه اما من به شخصه خودم اینو نقطه جذاب رمان میدونمFlowerysmile
بازم ممنون از اینکه وقت گذاشتید و مطالعه کردیدFlowerysmile
امضای m@hta
۱۵-۷-۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #6
نقل قول: سپیده جان خسته نباشی " فدات بشم ما رو از این خماری دربیار دلم شور میزنهhih
ولی واقعا دمت گرم نمیدونم چرا اینقد این داستان به دلم نشسته اصلا صحنه هاش جلو چشمام میاد انگار دارم میبینم 1 (49)
سلام مینو جون
سلامت باشی عزیزم باور کن با خوندن نظرات شما همه خستگی از تنم در میاد اینو عین حقیقت دارم میگم
اینکه برای من خیلی خوبه واقعاً خوشحالم کردی با این حرفت چون از نظر من یه نویسنده واقعی باید کسی باشه که صحنه ها رو جوری بیان کنه که خواننده بتونه احساسش کنهFlowerysmile
امضای m@hta
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۱۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قمار آبرو| سپیده فرهادی *m@hta* | معرفی و نقد کتاب m@hta 0 1,236 ۵-۲-۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: m@hta
  غریبانه| سپیده فرهادی *m@hta* | معرفی و نقد کتاب m@hta 17 2,860 ۲۸-۳-۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ صبح
آخرین ارسال: نیایش_مم
  دانلود رمانهای سپیده فرهادی/m@hta m@hta 12 3,853 ۶-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ عصر
آخرین ارسال: m@hta

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد