• 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد | سپیده فرهادی *m@hta* | معرفی و نقد کتاب
دانلود پی دی اف رمان بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد

دانلود jar برای موبایل رمان بی تو یک روز در این فاصله ها خواهم مرد

منو که گذاشتینم توی قبر ، بزنین روی شونم و بهم بگین:هـــــی رفیق ، ســـــخت گذشت،ولــــــی دیــــــــدی گذشــــــت!Dash2
  پاسخ
سلام سپیده جونWavesmile
مرسی عزیزم و زحمت میکشی با این همه مشکلات که همه تو زندگیاشون دارن میای اینجا وبدون هیچ چشم داشتی برای ما رمان های عالیت رو تایپ میکنی hihامیدوارم همیشه تو زندگیت موفق باشی و از خدا هر چی میخواهی بهت بده Flowerysmileهمیشه مشتاقانه منتظر رمان جدیدت هستیم که بیای بذاری و ماهم لذت ببریم(1782)(1782)Dreamyeyesf
پشت دریا شهریست که یک دوست درآن جا دارد
هر کجا هست به هر فکر به هر کار
به هر حال عزیز است
خدایا تو نگهدارش باش!!!
  پاسخ
مرسی نیایش عزیزم
لطف داری
به زودی براتون رمان جدید رو میذارم و امیدوارم همراهیتون رو بازم مث رمان قبلی داشته باشم
دوستتون دارم
منو که گذاشتینم توی قبر ، بزنین روی شونم و بهم بگین:هـــــی رفیق ، ســـــخت گذشت،ولــــــی دیــــــــدی گذشــــــت!Dash2
  پاسخ
سپیده جان خسته نباشی خانم " مطمئنم غریبانه هم فوق العاده میشهFlowerysmile من رمان نفس هم دانلود کردم قشنگ بودClap ولی محبوبت یه چیز دیگه بود دختر " دوباره فایل pdf شو خوندم اصلا من خرابه این داستانم Heartshape2 مطمئنم غریبانه صد برابر بهتر از اون میشه " کلا من شدم مریدت (1782)hoora
همتی بدرقه راه کن ای طایر قدس / که دراز است ره مقصد و ما نو سفریم
92/1/29 Heartshape2
  پاسخ
مرسی مینو جون
میدونی باید بگم روز به روز یه چیزی بهتر از دیروز میشمhih
الان از خودم تعریف کردم؟Dunnof
خوب شد گفتی نفس برم برای بچه ها یه صفحه بسازم لینک دانلود همه رمانامو بذارمhih
  پاسخ
اتفاقا گل گفتی منم میخواستم بگم خیلیییییییییی خوب داری پیشرفت میکنی " یعنی نقاط ضعف تو نفس و من تو محبوب ندیدم عالیییییییییی مینویسی و مطمئنم میشی جزء بهترین ها(1782)
همتی بدرقه راه کن ای طایر قدس / که دراز است ره مقصد و ما نو سفریم
92/1/29 Heartshape2
  پاسخ
مرسی عزیزم از محبتت
آره خودم قبول دارم که تو رمانای قبلی ضعفم خیلی بیشتر از رمان محبوب بود
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قمار آبرو| سپیده فرهادی *m@hta* | معرفی و نقد کتاب m@hta 0 2,295 ۵-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: m@hta
  غریبانه| سپیده فرهادی *m@hta* | معرفی و نقد کتاب m@hta 17 3,894 ۲۸-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ صبح
آخرین ارسال: نیایش_مم
  دانلود رمانهای سپیده فرهادی/m@hta m@hta 12 6,421 ۶-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ عصر
آخرین ارسال: m@hta