خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تئاتر "شمس پرنده "

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 543

ارسال: #1
تئاتر "شمس پرنده "
در اين شب هاي سرد پاييزي، تالار وحدت ميزبان تئاتر « شمس پرنده » به نويسندگي و كارگرداني خانم پري صابري است . اين نمايش بعد از هشت سال به مناسبت سال بزرگداشت حضرت مولوي دوباره به نمايش درآمده است .

محمد حاتمی بازیگر نقش “مولوی” در این نمایش نیز بیان کرد “شمس پرنده” بیش از ۲۰۰ اجرا در ایران٬ ایتالیا و فرانسه داشته است.
برگزاری این اجرا در تاریخ ۲۷ و ۲۶ – ۲۱،۲۲،۲۳ مهر ماه هم چنین ۶ و ۱،۲،۳،۴ آبان ماه ساعت ۱۸:۳۰ در تالار وحدت خواهد بود.

علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ،۱۵ مهر ماه از طریق سایت سی گذر اقدام نمایند
سی گذر

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

امضای صنم
چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۲۴-۷-۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 543

ارسال: #2
RE: تئاتر "شمس پرنده "
پری صابری کارگردان نمایش “شمس پرنده” در نشست رسانه‌ای این نمایش از تلفیق تئاتر و سینما در اجرای نمایش ”شمس پرنده” خبر داد.

در این نشست٬ پری صابری گفت: وقتی چنین نمایش‌های باعظمتی به روی صحنه می‌روند که بیانگر حیثیت ملی ایرانیان است٬ باید چندین و چند بار به روی صحنه بروند زیرا مانند نمایشنامه‌های عادی و سرگرم‌کننده دیگر نیستند.در اجرای این اثر٬ ۳۶ نفر از بازیگران و آهنگسازان بر روی صحنه هستند و نسبت به آخرین اجرای آن در سال ۱۳۸۶ دچار تغییرات اساسی نشده است؛ اما به دلیل علاقه من به استفاده از پروژکشن٬ آن را به این شیوه به روی صحنه خواهم برد، زیرا این وسیله به نوعی ابزار کار برای من تبدیل شده است که از امکانات سینما و تئاتر با یکدیگر استفاده کنم.
صابری آثار نمایشی خود را متعلق به همه آحاد مملکت ایران دانست و اضافه کرد: من در میان مخاطبان کارهای خود با همه نوع قشر و طبقه‌ای برخورد کرده‌ام زیرا مردم ایران عرق و علاقه خاصی به آیین‌هایی که بازتاب ذهنیات خودشان است ٬ دارند و من نیز به عنوان یک هنرمند خود را موظف به پرداختن دینی که به فرهنگ ایرانی دارم٬ می‌دانم.
تهیه کننده “شمس پرنده” از برنامه ویژه این گروه نمایشی در دعوت از سفرای تمام کشورها برای اجرای این نمایش خبر داد و گفت: این نمایش برای اجرای خارجی پیشنهادات مختلفی داشته است و همزمان قرارداد اجرای خارجی نیز با اعضای گروه بسته شده است.
امضای صنم
چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۲۴-۷-۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تله تئاتر زمستان 66 صنم 0 1,003 ۲۴-۷-۱۳۹۰ ۰۲:۴۱ عصر
آخرین ارسال: صنم

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد