تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاتو خط چشم
سلام می خواستم بدونم تا به حال خط چشم تاتو کردید ؟آیا راضی بودید؟ درد داره؟
کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید . . .
پاسخ }
(۲۹-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ق.ظ)sahar5n نوشته:  سلام می خواستم بدونم تا به حال خط چشم تاتو کردید ؟آیا راضی بودید؟ درد داره؟
یکی از دوستای من کرده بود.ولی نپرسیدم ناراضی بوده یا نه؟
ولی فک کنم راضی بود.چون میگف خیلی راحت شدم دیگه خط چشم کشیدن وختمو نمیگیره
ولی چیزه دیگه ای ازش نپرسیدم.درهمین حد گف
خدايا دلم گرفته
پاسخ }
من مامانم خيلي ساله انجام داده و راضي بوده چون زياد اهله آرايش كردن نيست خوبه هميشه چشش خط چشم داره،بلاخره يه كم درد داره ولي يه ذره كه بگذره بي حس ميشه،مي ارزه به دردش چون ديگه راحت ميشي
خدااااى من نگام كن منم هستم angelic0 
پاسخ }
منم مامانم تاتو کرده من وقتی با مامانم رفتم من جای مامانم ضعف کردم.به نظر من برای مامانا خوبه.برای مثال مامان من هیچ وقت ارایشایی که من می کنم رو نمی کنه.برات سخت میشه اگه یه مدل دیگه بخوای بکشی
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۹-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ق.ظ)sahar5n نوشته:  سلام می خواستم بدونم تا به حال خط چشم تاتو کردید ؟آیا راضی بودید؟ درد داره؟

دخترخاله من انجام داده ، خط چشم واسه پلک بالا و پایین
میگفت درد داره خیلی ، خودش هم خیلی ظریفه و ناز نازیه نمیدونم چجوری تحمل کرد ، ولی خودش خیلی راضیه . اونم زیاد اهل آرایش نبود فقط به خط چشم حساس بود چون چشمهای خیلی نازی داره . البته شما جایی اگه میخواین برین سعی کنین خوب بشناسین چون قطعا اگه کارشونو خوب انجام ندن عوارض داره !
منم خیلی دلم میخواد ولی شهامتش رو ندارم !!!

حذف امضا
مدیر ارشد
پاسخ }
من چند روز پیش برای مامانم تحقیق کردم.بهم گفتن درد که داره ولی باید جای خیلی معتبری بره چون از وقتی رنگهای چینی وارد بازار شده خیلی ها گوشت اضافی روی پلکشون به وجود میاد یا اینکه عفونت میکنه.بعد هم اینکه رنگش سریع میره با تتو ابرو فرق میکنه.و مرتب باید روش خط چشم کشید.چون خط اصلی مشکی باقی نمیمونه. مامانم که فعلا ترسیده نمیدونه چی کار کنه1 (49)
پاسخ }
من خط چشم بالا و خط لبم را تتو کردم و خیلی راضی هستم چون حتی توی حمام هم ارایش دارم(شوهر من از اونهاست که دوس داره من همیشه ارایش داشته باشم اینطوری دیگه از دست ارایش راحتم )

خط چشم بالا را نازک زدم و خیلی هم نکشیدم آخه بعضی جاها هم نمیشه ارایش داشت.

تازه خیلی هم کم درد بود.من خیلی راضیم.
پاسخ }
(۲۹-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ق.ظ)mhsa نوشته:  من چند روز پیش برای مامانم تحقیق کردم.بهم گفتن درد که داره ولی باید جای خیلی معتبری بره چون از وقتی رنگهای چینی وارد بازار شده خیلی ها گوشت اضافی روی پلکشون به وجود میاد یا اینکه عفونت میکنه.بعد هم اینکه رنگش سریع میره با تتو ابرو فرق میکنه.و مرتب باید روش خط چشم کشید.چون خط اصلی مشکی باقی نمیمونه. مامانم که فعلا ترسیده نمیدونه چی کار کنه1 (49)

ببین راس میگه چون پاک کردنش سخته حتمن برو یک جای مطمئن که کارش رو روی یک نفر دیدی .
خیلی درد نداره چون یک ماده بیحسی استفاده میکنن من فقط برای چشمم خیلی پلک میزدم کار سخت شده بود ولی باز هم خانم کارش خوب بود خط رو صاف دراورد.
تازه میخام برای عید دوباره برم ترمیمangelic
من یک سال بیشتره که زدمWavesmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
منم خط لبو خط چشمام تاتو خیلی راضیم عالیه
خواهرمم خط چشم بالا و پایینش ااونم راضیه
خدایا شکرت بالاخره بعد از چهارسال مهرماه میریم زیره یه سقفFlowerysmile

پاسخ }
سلام دوست عزیز من خودم کار تاتو انجام میدم وچند نمونه تاتو خط جشم و ابرو بدن تو همین سایت تو قسمت آرایشی گذاشتم
باید برات بگم که درد آنچنانی نداره چون قبل از کار از بی حس کننده استفاده میشه تنها چیزی که مهمه باید پیش کسی بری که قبلا کارشو دیدی و تجربه کافی داره و کاملا بهداشتی کار انجام میده این نکته ها خیلی مهم هستن باز اگه سوالی داشتی میتونم جواب بدم
پاسخ }