امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 2.57 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر دیدن فیلم های مستهجن! (+جزئیات مجرمانی که کارهای غیر اخلاقی کرده‌اند)
#1
دکتر " ویکتور کلاین " با پژوهش بر روی تعداد زیادی از افراد دریافت که موارد فساد و فحشا مانند فیلمهای مستهجن به سهولت و به وفور در دسترس مردم قرار می‌گیرد و برخی افراد مبالغ هنگفتی را برای آنها پرداخت می‌کنند.
وی همچنین متوجه شد تماشای شبکه های مستهجن ماهواره ای نتایج وخیمی را به بار می‌آورد، مانند رفتارهای جنسی کودکان با خواهرهای کوچکتر و تجاوز جنسی به آنها.
او همچنین دریافت چه بسا بسیاری از متجاوزین بد اخلاقی و یا عمل بدی از آنها بطور واضح سر نزند و فردی موفق از خود در جامعه جلوه دهد به عنوان مثال رئیس شرکت و فردی خیرخواه که بعدا مشخص شد او با چاقو یا اسلحه در دو منطقه وینکس و توسون به زنان تجاوز کرده است و تنها انگیزه این عمل وی تماشای فیلمهای مستهجن و غیر اخلاقی بوده است.
سازمان اطلاعات امریکا از 24 مجرم زندانی که متهم به قتل و تجاوز بودند سوالاتی نمود و دریافت که 81 درصد از آنها فیلمهای مستهجن دیده و پس از آن اقدام به انجام همان اعمال با دیگران کرده اند مانند مردی بنام «ارتور گری بیشوب» که به 5 کودک تجاوز کرده و سپس آنها را به قتل رسانده بود و کوچکترین قربانی وی 4 سال داشت بنام دنی دیویس و وی چنان به این جرایم عادت کرده بود که از انجام آنها واهمه‌ای نداشت.
مثلا یکی از کودکانی را که کشته بود در ماشین گذارده و به سرکار می‌رود و ناهار خود را خورده و سپس که سرش خلوت شده بود جسد را در جایی رها می‌کند.

یکی دیگر از قربانیانش «کیم پترسون» 11 ساله بود وی ابتدا او را با شلیک گلوله به قتل رسانده و سپس به وی تجاوز می‌کند یکی از افسران که این مرد را دیده بود عنوان می‌کند وی مردی بسیار آرام و مهربان و خوش برخورد و ساده به نظر می‌رسد و اصلا چنین نشان نمی‌دهد.

وی بعد از دستگیری و محکوم شدنش اعتراف می‌کند: گر چه در کودکی قادر به چنین اعمالی نبودم ولی همیشه آرزو و اشتیاق رابطه جنسی و چنین جرایمی را داشتم تا به آنها تحقق بخشم.

درمورد ابزار و وسائل مستهجن گفت : اثر آنها بر من بسیار وحشتناک بود و من اکنون هم جنس باز و متجاوز به کودکان و قاتل هستم و هیچکدام از اینها انجام نمی‌گرفت اگر آن امکانات نبود.
مثال دیگر آدم کش خونخواری است که در تمام امریکا مشهور شده بود بنام «تد باندی» وی مرد قانون، زیبا، جذاب و خوش اخلاق بود.
وی را بعد از اینکه 40 زن را مورد تجاوز قرار داده و کشته بود دستگیر کردند وی تنها به شکنجه، خفه کردن و تجاوز به قربانیانش اکتفا نمی کرد بلکه انواع جنایتهای وحشتناک را بر روی آنها اعمال می‌کرد او آنها را گاز می‌گرفت و گوشتشان را می‌خورد و دیگران را با چاقو پاره پاره می‌کرد.

کوچکترین قربانی او کودکی 10 ساله بود او را ابتدا ربود و شکنجه داد و تجاوز کرد و گوشتش را خورد و بعد از دار آویزانش کرد و جسدش را رها کرد تا در تعفن خوکها بگندد.
وی بعد از اینکه جای دندانهایش بر روی جسدی کشف شد محکوم گردید او به مدت زیادی ادعای بیگناهی می‌کرد بطوریکه حتی اغلب افراد حرف او را باور کرده بودند ولی به گناهان خود اعتراف و به دار آویخته شد و در پایان گفت : شما مرا می‌کشید و جامعه را از شر من رها خواهید کرد ولی مادامی که تصاویر مستهجن و سکس در دسترس مردم باشد افرادی مثل من زیاد هستند و شما نمی‌توانید این مشکل را حل کنید.
همچنین او گفت: در ابتدای تماشای صحنه های مبتذل دیدن صحنه‌های مستهجن را محکوم می‌کنیم تا اینکه کار سختتر و سختتر می‌شود و بالاخره به حد بالای تحریک می‌رسی تا جاییکه دیگر این تصاویر تو را اشباع و ارضا نمی‌کند و آن وقت با خودت می‌گویی می‌توان همین اعمال را خود حتی بهتر از آن فیلمها و صحنه ها انجام داد و خود را ارضا کرد؟!

از این موارد که افراد به خاطر تماشای فیلم یا مجله و یا شبکه های ماهواره ای مبتذل به چنین اعمالی دست می‌زنند فراوانند و ما به همین بسنده می‌کنیم.

عواقب فساد و فحشا و تاثیر آن بر جامعه:
بنابر آمار وزارت دادگستری امریکا انتشار و فراوانی موارد فساد و فحشا چون فیلمهای مبتذل باعث گسترش دیگر جرایم در جامعه می شود.
در تحقیقی که در فینیکس اریزونا در سال 1979 انجام شد مشاهده شد مناطقی که به تجارت موارد فساد و فحشا مشغول بودند جرایم مالی آنها به نسبت 40 درصد و جرایم تجاوز به نسبت 500 درصد بیشتر از دیگر مناطق است.
همین تحقیق در تگزاس نشان داد که در اینگونه مناطق ارتکاب به جرایم جنسی بین 177 درصد تا 482 درصد در مقایسه با دیگر مناطق است.
اغلب کسانیکه پخش کننده و توزیع کننده و یا به عبارتی تاجر این موارد هستند در دیگر جرایم نیز دست دارند.
همانطور که گفتیم ارتکاب به اعمال ضد اخلاقی باعث از هم پاشیدگی خانواده ها و گسترش زنا و دیگر عواقب ناپسند در خانه و جامعه می‌گردد.
آمارها نشان می‌دهند 33 درصد ار تجاوز شدگان به خودکشی فکر می‌کنند و یا خود کشی می‌کنند.
80 درصد از پسرانی که مورد تجاوز قرار می‌گیرند معتاد به مواد مخدر و یا مشروبات الکلی می‌شوند.
50 درصد از آنها به خودکشی فکر می‌کنند و 23 درصد از آنها اقدام به خودکشی می‌کنند و 70 درصد باقی عمرشان را با مشکلات روانی سر می‌کنند.
اغلب کسانی که به موارد مستهجن معتاد هستند به مواد مخدر و مشروبات نیز معتادند.
عمق این فاجعه اجتماعی غیر قابل اندازه گیری است اغلب قربانیان مجرم را می‌شناسند، او یا محرم و یا دوست نزدیک او و یا دوست خانوادگی آنهاست و گاهی این تجاوزات مدتها ادامه می‌یابد بطوریکه حد متوسط آن به 6 یا 7 سال نیز می‌انجامد در حالیکه اولین تجربه تجاوز شان در 6 سالگی بوده است.
محققی بنام «دیوید ویت »از دانشگاه اکرون اوهایو درباره انتشار و گسترش فحشا دربین جوانان 16 تا20 ساله از 1940 تا 1990 پرداخت و این نتایج حاصل گردید :

زنان مردان سال
20درصد 40 درصد 1940
21 درصد 42 درصد 1950
25 درصد 60 درصد 1960
40 درصد 60 درصد 1970
64 درصد 77 درصد 1980
70 درصد 85 درصد 1990

درباره زنای افراد ازدواج کرده آمده که 50 درصد از مردان و 25 درصد از زنان به زنای بعد از ازدواج اعتراف کرده اند.


منبع: 3noqte.com
1172 سال است که یک مرد منتظر 313 مرد است ؛ چقدر مرد شدن زمان می برد !
پاسخ }