تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 52 رای - 2.73 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تالارهاي عروسي
تالار نامزدی من ارغوان طلایی بود 3 نوع غذا نفری 15 تومان سال 88 بود ورودی نمی دونمDunnofتالار عروسیم تکتا بود چمران اول ملاصدرا بود تالار اشپز باشی نفری 25 تومن ورودی نمیدونم بازhihاما هر 2 بسیار عالی بود مخصوص تالار عروسی چون برای صدا سیما بود عالی بودسفره عقد 300 تومن بود راضی بودیم
[عکس: d8965e8965.png]
پاسخ }
سلام من تالار نامزدیم تو قصر نشاط بود بی نظیر بود منو هاشم هم دیس پرس داشت هم سلف من سلف 20 تومنیشو گرفتم ازهمش ارزون تر بود خداییشم همه راضی بودن واسه عروسیمم می خوام همون جا بگیرم تالار عروسیه خواهرم همین 3 ماه پیش تو هتل اوین بود خیلی جالب نبود تازه منوشم 60 هزار تومان بود
92/3/1 زود باش بیا می خوام یه عروس خوشگل بشم Bollywood
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۲-۰۲-۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ ب.ظ)سحرنازخانم نوشته:  سلام خانوم گلای عزیز,من عضو جدید هستم.میخواستم بپرسم تا حالا کسی از شما تالار مهرگان کرج بعد از پل هوایی حصارک رفته؟پذیراییشون خوبه؟اونجا تالارای قشنگی داره من از همه بیشتر از مهرگان خوشم آمده میخوام رزرو کنم اما دودلم.

عزیزم ، تالار مهرگان خوبه
عروسیه پسر داییم و حنا بندون دختر عمم اونجا بود، پذیراییشون خوبه
محیطشم قشنگه و بزرگه فقط تنها ایراد از نظر من جایگاه عروس و داماد که یک گوشه از سالنه و زیاد تو دید نیست
که اونم خودتون میتونید جابه جاش کنید
الهی خوشبخت بشید عزیزم (1782) Flowerysmile
پاسخ }
(۲۵-۰۲-۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ)سحرنازخانم نوشته:  بچه ها دیگه چرا کسی جواب منو نداد؟کرجی نداریم؟بیاید راجع به این تالارا نظر بدید دیگهDash2Dash2Dash2Dash2Dash2Dash2cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

سحرناز جون پذیراییشون هم خوب بود، خدمه خوب کار میکردن و کارشونم تمییز بود
بیشتر پذیرایی به هزینه اییه که خودت میکنی، اما در کل نظر منو بخوای تالار خوبیه

Flowerysmile (1782)
پاسخ }
(۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ب.ظ)هدی 25 نوشته:  سلام بچه ها می خواستم در مورد تالار ترنج تو ازگل ازتون سوال کنم کسی اونجا عروسی رفته؟ میگن برای ارتشه کسی میتونه به من اطلاعاتی بده؟ از هزینه های این تالار خبر دارید؟ ممنون میشم راهنماییم کنید(1782)

عزیزم تالار الیه همه چیزش به صرفه وشیک منم عروسیم رو اونجا گرفتم واسه 14 شهریور سفره عقداش قشنگ بود قیمتش مناسب .
کنار حوصله ام بمان !! نباشی دلم که هیچ !! دنیا هم تنگ میشود . . .
پاسخ }
سلام دوستان.من عروسیم قراره شهریور ماه تو تالار ترنج خیابان ازگل برگزار بشه.کسی اونجا عروسی رفته؟چطور بود؟کیفیت غذاش خوب بود؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.از فیلمبرداری سالن استفاده کردین؟تالار خدمات گل آرایی و رقص نور رو جدا پول میگیره؟
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
دوستان اصفهانی کسی نیست؟ واسه باغ تالار کجا را پیشنهاد میکنید؟[/align]
خداوندا ، من راه را نمی بینم و آینده مبهم است، اما غمی
نیست چون تو راه را می بینی و من تو را ..
پاسخ }
من اصفهانم عزیزم Veiledsmile2برای باغ تالار باغ تالار کاخ سفید تو مشتاق سوم روبرو بیمارستان قلبا پیشنهاد میدم خیلی شیکه

باغ تالار اشراف جاده نجف آباد

تالار پامچال جاده بهارستان

تالار آناهیتا جاده بهارستان به سمت شیراز

اگه داخل شهر میخوای باشه هتل نگین جی خ جی را پیشنهاد میدم که عالیهhih
پاسخ }
کی عروسی اش هتل انقلاب بوده میخوام ازش کمک بگیرم
پاسخ }
داداش من هتل انقلاب بوده! سال 86
چه توضیحی میخوای!
بگذار تا شیطنت عشق چشمان تو را به عریانی خویش بگشاید شاید هر چند آنجا جز رنج و پریشانی نباشد اما کوری را به خاطر آرامش تحمل نکن

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...