تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 52 رای - 2.73 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تالارهاي عروسي
بچه ها كسي عروسيش توي تالار قصر ندا (نداآرا سابق) بوده؟يا اينجا عروسي رفته؟نظرتون در مورد تالارش چيه؟
پاسخ }
(۲۶-۰۳-۱۳۹۰, ۰۴:۱۶ ب.ظ)kati نوشته:  تالار فرمانيه هم خيلي خوبه بنظر من خدماتش هم كه عاليه uhum

سلام خانم گل میشه آدرسش رو بذاری؟
پاسخ }
سلام...دوستان کمک کنید.....من تالار عروسیمو چند ماه گرفتم اما واسه حنابندونم هنوز نه....کمک کنید.قرار بود خونه بگبریم عکس خونمون هست دوبلکس و شیک هست واقعا در حد تالاره اما بنا به دلایلی نمیشه..عروسیم تو خ فرشته هست..جایی میخوام یکم ساده تر باشه..سمت شهرک غرب یا فاطمی..اجازه هم بدن ارکستر خانوم بیاریم..باغ هم میتونه باشه...FlowerysmileConsolingDash2کمک
http://mohammad_matin_1393.niniweblog.com
جز تو کی میتونه عزیز من باشه...خدایا شکرت
[عکس: 20141213164815_20141209_120640.jpg]

پاسخ }
(۱۴-۰۳-۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ق.ظ)هستی جان نوشته:  
(۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ب.ظ)هدی 25 نوشته:  سلام بچه ها می خواستم در مورد تالار ترنج تو ازگل ازتون سوال کنم کسی اونجا عروسی رفته؟ میگن برای ارتشه کسی میتونه به من اطلاعاتی بده؟ از هزینه های این تالار خبر دارید؟ ممنون میشم راهنماییم کنید(1782)

عزیزم تالار الیه همه چیزش به صرفه وشیک منم عروسیم رو اونجا گرفتم واسه 14 شهریور سفره عقداش قشنگ بود قیمتش مناسب .

میشه جزئی تر در موردش توضیح بدی ؟ چندتا مهمون ؟ قیمت منو؟ با بزن بکوب و رقص مشکل دارن ؟ سفره عقد و گل آرایی؟چند درصد تخفیف دادن؟(1782)
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام عروس خانمها. تالار عروسی من و همسری تالار ساوالان تو خیابون آذری (تبریز)بود. جای خیلی شیک و جالبیه. هم باغ داره ( توش استخر هم داره )هم سالن . هم واسه مردها هم خانمها.
تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
پاسخ }
سلام دوستان منم قراره عروسیم مشهد باشه منم اصلا مشهد نمی شناسم دنبال یه تالار خوبم لطفا کمکم کنید
پاسخ }
تالار هایی که رفتم زیاد بودند بیشتر هم سمته تهرانپارس پره تالاره
تجربیاتم:
تالار گنو: شیکو بامزه است

تالار تخت جمشید: خیلی اسم در کرده ما اصلا نپسندیدیم سالن غذا خوریش مثله به قوله نامزد جان رستورانای تو راه اهوازه مزخرف بود

تالار ستاره شرق : خیلی زبون بازن -پذیرایی افتضاح-کلیم از غذاها کم گذاشتن
ساوالان: شیکه اما چون ما ترک نبودی خیلی بی ادبانه باهامون صحبت کردند حتی سالن زنونه رو همراه نفرستادند گفتند خودتون برید ببینید رفتیم بالا زورشون اومد چراغا رو واسمون روشن کنند نامزدمم اجازه نداد بریم بالا گفت وقتی اولش اینه معلومه بقیه اش چه طوره مدام هم مدیر با یه خانمه که مسئوله فیلم و عکس بود راجع به ما ترکی حرف میزدند که خیلی بی ادبانه بود و بهمون بر خورد
امیر و غزال: هم خیلی خوب بود هم قیمتاش عالی با فیلم بردار مدیرشم خیلی مرده خوبی بود- خیلی راه میومد چون روبروی تالار عطره سیبه حالت رقیب دارند -اول اونجا رو انتخاب کردیم اما عطره سیبو دیدیم همه تالارارو گذاشتیم کنار بدجور رفته تو فکرمون
امیران: عالی بود (واسه پاتختیم میگیرم)مدیرش مرد خیلی خوبی بود
تالار محبوب: خیلی کثیف بود اتاق عقدش یه قسمت تو سالن خانم ها بود پله چوبی ترسناک میخورد سقف اتاق عقد کوتاه بود سرمون میخورد به سقف پارکینگ نداشت پوله پارکینگ میگرفت کنار ایستگاه مترو گفت جای پارک زیاده-مدیریت افتضاح
ماندانا: خوب بود
fakنکته یه تالار هست روزنامه تبلیغ میده به نام ولیمه Swear
میگه عروسی با 350 به 80 زوج خوشبخت.... توی تهران نو مسیرش ترافیک خوره بوی فاضلاب میده جمع بندی که میکنی اخرش میشه 3-4 میلیون 350 دروغه محضه-کلیم منت میزاره سرت که تخفیف داده
ترنج : پذیراییه شامش فقط سلفه گفت هیچ موسیقیم نمیزاره
تالار استقلال: دیزاینش خیلی شیکه اما سالنش درازو باریکه جایگاه عروس روبروش دیواره عیبش اینه اما خداییش شیکه
تالار خلیج فارس - قصر مدائن خیلی قشنگند اما چون مراسمای ختمه بابا بزرگم اونجا بود نمی خوایم اونجا بگیریمcrying
تالار 22 بهمن (شهید فکوری): مخصوص باز نشستگانه نیروهای نظامیه
بچه ها هرکی خواست ادرسو شماره تلفن های این تالارارو با ادرس دارم
چون ما 3 روز از ساعت 10 صبح تا 12 شب دنباله تالار بودیم تقریبا قیمتا و ورودیام دارم البته برای اردیبهشت اما میشه از روش محاسبه کرد

سمته تهران نو و تهرانپارس تالار خیلی زیاده
پاسخ }
من خودم تهرانیم اما ممکنه عروسیمون رو شمال سمت بابل بگیریم کسی باغ اونجاها سراغ داره؟1 (49)
[عکس: wg__66__11rG0000B036MDAxMzk0Mmh8MDAwMjU4...NhbiA4.gif]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من مجموعه تالارهای نهاجا رو دیدم اصلا خوشم نیومد فضای سبزش خیلی قشنگ بود ولی چیدمان صندلی هاش مثل رستوران کلاس پایین بود
اتاق های عقدشم بزرگ بود ولی زشت بودن
تالار بوستان واحد تو افسریه محشره هم ورودیش قشنگه هم دیزاینش هم غذاش همه چیش عالیه خدمه اش هم خوبن
قصر گوهر در خ 17شهریور هم خوبه و دیزاینش عالیه قیمتاشم مناسبه روی هم رفته جای بدی نیست نسبت به قیمت پایینش
سورتمه نرسیده به بهارستان افتضضضضضاحه اصلا طرفش نرین
[img] [عکس: yv5my7hppo9.png] [/img]
پاسخ }
سلام خانوم گلا من دارم ئنبال تالار می گرئم تو غرب و شمال تهران تا حالا هم چند تا تالار رو دیدم ولی زیاد خوشم نیومده خواهشا اگه جایه شیکی سراغ دارید منو راهنمایی کنید خودم فعلا امیتیس و خوشم اومده ولی عروسیه جاریم اونجا بود نمی خوام اونجا بگیرم ممنون می شم منو راهنمایی کنید Flowerysmile
92/3/1 زود باش بیا می خوام یه عروس خوشگل بشم Bollywood
پاسخ }