تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 52 رای - 2.73 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تالارهاي عروسي
سلام دوستان منم عروسیم تو تبریز هستش ولی متاسفانه جایی رو نمیشناسم میشه لطفا اگه کسی چایی رو میشناسه بهم بگه
پاسخ }
سلام اگه تالار با قیمت مناسب بخوای تالار شالیز میشناسم بالاتر از چهار راه لاله خوبه جشن دختر خواهرم اونجا بود
ولی اگه گرون باشه و تشریفاتی باید بری تالارهای ائل گولی
پاسخ }
نه عزیزم نمیخوام زیاد خرج کنم کادرش رفتارشون خوب بود ؟ کلا خود تالار شیک هستش ؟
پاسخ }
آره عزیزم هم شیکه هم اخلاق کادرش خوبه قیمتشم مناسب بود
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
عزیزم عکسشو داری ؟ میگن تالار آذربایجان هم خوبه اونجا رفتی ؟
پاسخ }
اینجا کسی از تبریز نیست ؟؟؟؟ کمکم کنین من اهل تبریزم ولی خیلی وقت بود بخاطر شغل بابام رفته بودیم شهر دیگه برا همین تالار های تبریز رو ندیدم کسی تالار شیک نمیشناسه معرفی کنه ؟؟؟؟
پاسخ }
دوستان نزدیک هشتگرد و نظراباد چ تالاری پیشنهاد میکنین؟هزینه برام مهمه ک زیاد نشه
پاسخ }
سلام دوستان...من عروسیم تو تاتلار بهشت مشهد بود خیلی راضی بودم...آدرسش بلوار سازمان آب نبش شهید صادقی ۱۳ هم بزرگ بود هم خدماتش خوب بود...2783
ثمره ی عشق من و همسرم:ریحانه و امیررضا 27

خدایا ممنونم بخاطر دو فرشته ای که به من عطا کردی.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۷-۱۱-۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ ق.ظ)Rana @Ali نوشته:  عزیزم عکسشو داری ؟ میگن تالار آذربایجان هم خوبه اونجا رفتی ؟

آره عزیزم تالار آذربایجان هم رفتم عروسی دختر داییم اونجا هم خوبه وشیک ولی نسبتا کوچیکه البته به نظر من ولی اگه مهموناتون زیاد باشه باید یه تالار بزرگ بگیرین
پاسخ }
سلام خانوم گلا... کسی هست اینجا مال کردکوی یا گرگان باشه؟ من عروسیم کردکویه... تالارای خود کردکویی خیلی تکراااااری شده... کسی اطراف کردکوی باغ یا تالار شیک و قیمت خووووب نمیشناسه.. درضمن ما تعداد مهمونامونم زیاده تقریبا...
پاسخ }