امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تالار عروسی
#1
هنگامیکه بحث مراسم عروسی بر سر زبان هر خانواده ای می افتد، کسی نیست که از شنیدن آن، خوشحال نشود. رسیدن دو جوان به یکدیگر و شروع یک زندگی مشترک، بسیار جذاب است. اما برگزاری مراسم عروسی دارای مشکلات بسیار زیادیست. به نحوی که ممکن است باعث استرس و بحث و درگیری های روحی و روانی شود.
مشکلات برگزاری مراسم عروسی
1-    کمبود زمان
2-    کمبود پس انداز
3-    انتخاب تالار، مزون، آتلیه، آرایشگاه و تشریفات مناسب و با کیفیت و متناسب با زمان و پس انداز داماد
این مشکلات، مشکل هزاران زوج جوان در کشور ما می باشد. زمانیکه یک دختر  و پسر تصمیم می گیرند که ازدواج کنند و دلشون می خواهد که بهترین روز زندگیشون را جشن بگیرند، با مشکلات زیادی روبرو می شوند و به اصطلاح باید از هفت خان رستم عبور کنند.
سایت تالارنامه، به عنوان یک پلتفرم دو طرفه عمل می کند. در یکطرف اون خدمات دهنگان مرتبط با مراسم عروسی از شهرهای مختلف وجود دارد (تالار عروسی، باغ تالار، آتلیه عکاسی عروس، مزون لباس عروس، تشریفات عروسی، گلفروشی، آرایشگاه عروس، طلا و جواهر و ...) و طرف دیگه، عروس و دامادهایی هستند که به خدمات دهندگان نیاز دارند.
هدف اصلی سایت تالارنامه
سایت تالارنامه تلاش می کند تا برای اولین بار در کشور، برنامه ریزی آنلاین عروسی را راه اندازی کند.  به عنوان مثال فرض کنید که یک عروس و داماد می خواهند از برنامه ریزی عروسی استفاده کنند. اگر آنها 4 ماه تا زمان مراسمشون فرصت داشته باشند و شهر مورد نظرشان تهران باشد، تالارنامه با انها همراه شده و با توجه به پس انداز و زمان و نیاز آنها، بهترین تالار و باغ تالار، آتلیه، مزون و آرایشگاه را به آنها معرفی می کند و به همین ترتیب قدم به قدم با آنها تا روز مراسم عروسی همراه می شود.
بر اساس آمار سازمان ثبت احوال در کشور، سالیانه حدود 700 هزار ازدواج ثبت می گردد که حجم بازار بزرگی را به خود اختصاص داده است.
در سال 94، بیشتر ازدواج های ثبت شده در کشور در مردان در سن حدود 20 الی 24 سال در مردان و 15 الی 20 سال در زنان می باشد.
 
83
پاسخ }