امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تالار عروسی شیک و خوب تو تهران
منم دیروز چهار فصل تو تهران پارسو دیدم با توجه به مقدارقیمتی که ما میخواهم هزینه تالار کنیم خوب بود شیکم بود البته من قبلا تعریفشو از چند نفر شنیده بودم

كار هر زن نيست با مرد زيستن، مغز خر ميخواهد و صبر خفن! (زن سعدي)
پاسخ }
تالار سجاد انتهای اشرفی به سمت مراد آباد باغ تالار سر پوشیده است جای شیک و باکلاسیه من منوش رو هم دیدم منوی خوبی هم داره با قیمتهای مناسب .البته باغ تالارش شیکه که اگر مهمونات زیر300 تا باشه باغ رو بهت نمیدن و سالنش زیاد جالب نیست.
انشا الله خوشبخت باشیFlowerysmile

بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
پاسخ }
تالار ماهان - اشرفی اصفهانی نرسیده به تیراژه
پاسخ }
به نظر من که هتل شیان اصلا شیک نبود یه سالن خیلی معمولی بود. البته این نظر منه.
پاسخ }
تالار حافظ شیراز عروسیه خودم اونجا بود 2 سال پیش.بعد عروسیه من 2 تا فامیلا عروسیشون رو اونجا گرفتن خیلی راضی بودن همه
هم نورش خوبه هم جایگاه عروس و داماد هم پذیراییش و غذاهاش انصافا.
قیمتشم خوبه .جاشم خوبه.خیابون جردنه
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=59...married in]

پاسخ }
سلام عزیران میشه یک مقدار شفاف تر این قسمت برگزار کنیم البته با کمک گیسو جون مثلا همه می دونیم تالار فرمانیه خوبه اما برا بعضی ها شاید با توجه به پولش خیلی بد باشه اگر مقررات سایت اجازه بده قیمت ها ومنوهای غذا را هم بگذارید ممنونتون می شم
پاسخ }
بعضی از دوستان تالارهایی مثل ماهان و گفتن باید بگم که درست که شیک و خیلی با کلاسن ولی حقیقتا نسبت به پولی که میگیرن کاری نمیکنن.
من عروسیم تالار پردیسان پونک بود ،خ روبروی تیراژه،اینم ارزون نبود ولی نسبت به منوش و پذیرایی و غذا و زیبایی سالن خیلی خوب بود.
تو انتخاب سالن عروسی برا هرکسی یکسری موارد مهمه.مثلا برا ما اسانسور داشتن،بزرگ بودن سالن سرویس بهداشتی فرنگی و بسیار تمیز،جای پارک خوب و فضای بیرون سالن بسیار با اهمیت بود که پردیسان داشت.
[عکس: as1cOFZ0g410000MDAzMTUwc3wyMDEyNTEyc3w5M...CAgICA.gif]
پاسخ }
عزیزم من عروسی داییم وعمم اونجا بود تالار خیلی خوب و منظمیه با مدیریت آقای دهکردی قیمتش مناسبه خوشبخت شیFlowerysmile
پاسخ }
سلام خانومای تهرانیWavesmile
میشه لطفا کمک کنید یه تالارخوب پیدا کنم با قیمت مناسب؟؟angelicاسم تالار و آدرس و میزان رضایتتونم بگید خواهشاHanghead
ممنون میشمFlowerysmile
خدایا درسته که خیلی
گناه دارم
ولی خب
گناه دارم...
پاسخ }