تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تالار و آرایشگاه خوب در سمنان
سلام خانم های گل سمنانی
من میخوام واسه شهریور نوبت واسه تالار و فیلم بردار و ارایشگاه بگیرم اما خیلی میترسم مخصوصا واسه ارایشگاه و فیلم بردار چون واقعا واسم مهمه که عالی باشه -واسه ارایشگاه مهتاب و رز و بهم پیشنهاد دادن و تالارو باغ شهر و باغ چهار گل
توروخدا بهم نظراتتون و بگید چون واقعا استرس دارم
ممنون
[عکس: 20130115213326_99815030555773581919.jpg]
پاسخ }
سلااااااااااام عزیزم مبارکت باشه ایشا. . .خوشبخت بشیFlowerysmile
بنظرم آرایشگاه مهتاب،تالار هم هتل دربند مهدیشهر غذاهاش ومحیطش واقعا عالیه Yum2Yum2
کاخ مهدیشهر هم محیطش خوبه اما غذاهاش تعریفی نیست (2496)
3/4/92 بهترین روز زندگی منو عشقم Heartshape2
خدایا شکرت
پاسخ }
(۱۴-۰۳-۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ ب.ظ)الیسیا نوشته:  سلام خانم های گل سمنانی
من میخوام واسه شهریور نوبت واسه تالار و فیلم بردار و ارایشگاه بگیرم اما خیلی میترسم مخصوصا واسه ارایشگاه و فیلم بردار چون واقعا واسم مهمه که عالی باشه -واسه ارایشگاه مهتاب و رز و بهم پیشنهاد دادن و تالارو باغ شهر و باغ چهار گل
ممنون

سلام آرایشگاه مهتاب بی نظیره خودم وخواهرم و5تا از دخترای فامیل عروسای اونجا بودیم کارش اطمینانیه.رز هم خوبه ولی ترجیحا مهتاب.FlowerysmileFlowerysmile
پاسخ }
(۱۴-۰۳-۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ ب.ظ)الیسیا نوشته:  سلام خانم های گل سمنانی
ممنون

سلام عزیزم
ارایشگاه تلما هم خوبه میتونی بری عکسای عروساشو ببینی فیلم بردار بهت هلیا رو پیشنهاد میدم اگه نخواستی بری اونجا میتونی عکاسی سیاوش رو انتخاب کنی برای تالار هم هتل سنگسر واقعاً باکلاسه ولی هتل دربند چون ستونهای توی سالنش زیاده و جای عروس خوب نیست (جهت پیشنهاد بود امیدورام زیادی اظهار نظر نکرده باشم )
کاش اون لحظه ای که یکی ازت میپرسه “حالت چطوره؟”
و تو جواب میدی “خوبم!”
کسی باشه که محکم بغلت کنه و آروم تو گوشت بگه: “میدونم خوب نیستی…”
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
سلام عزیزم مبارکت باشه ..........تو انتخاب آرایشگاه مهتاب شک نکن وعکاسی کویر کاراش معرکه است می تونی بری کاراشو ببینی سالن هم هتل سنگسر dancy
پاسخ }
سلام من آرایشگاه رفته بودم رز مهدیشهر 5 ماه پیش معرکه بود هنوز همه تعریف میکنن قیمتشم خوب بودFlowerysmile
اللهم صل علی محمد وآل محمد
پاسخ }