تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر بین مادرانی که کودکان زیر هفت سال دارن
سلام به همه مادران عزیز

این تایپیک برای گفتگو مادرانی که نوزاد تازه متولد شده دارند تا مادرانی که کودکان خردسال زیر هفت سال دارند
می باشد.
لطفا برای نوزادان تازه متولد شده تایپیک جدا نزنید.

تاپیک قبلی بسته شد
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
سلام خوبین مامانها
پاسخ }
Ksmiletris 
سلام.میشه بیشتر توضیح بدی.اخه خیلی از اینکه پسرم دستشو میخوره ناراحت هستم.دکترش میگه بعضی بچه ها خود به خود کنار میزارن.ولی من حساس شدم رو این موضوعDunnof
پاسخ }
دختر منم دست میخوره دکترش گفته بهش آرامش میده از دهنش نگیر منم میذارم که بخوره نگرانی نداره هرکاری که میکنن یه دوره داره بعد از سرشون میافته
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام دوستان منم عضو جدیدم
پسر گلم آیهان 11مهر با وزن 3400و قد50بدنیا اومد
مناسفانه زردی داره و چشاشو بستیم گذاشتین تو دستگاه.خیلی خیلی دردناکه
[عکس: tsZXp3.png]
پاسخ }
سلام مامانا خوبین؟
چرا اینجا اینقدر سوت و کوره اخهDash2Dash2Dash2Dash2Dash2
پاسخ }
سلام،مبارکه، انشاالله زود خوب میشه
پسر گل من هم بدنیا امد زردی گرفته بود cryingcrying
پاسخ }
سلام صبح بخیرFlowerysmile
دختر گل منم وقتی به دنیا اومد زردی داشت 2 روز تو بیمارستان بستری شدcryingcrying الهی بمیرم بچم خیلی سختی کشید اینقده خون ازش گرفتن که نگوcryingcryingتازه الانم که یادم میوفته کلی گریه میکنم..فقط صدف جون اگه تو خونه واسش دستگاه گزاشتین خیلی مراقب باشین چون ممکنه پوستشو بسوزونه.ما اول تو خونه واسش دستگاه گزاشتیم دیگه بعدش مجبور شدیم ببریمش بیمارستان
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام صدف جون مبارکت باشه عزیزم بچه رو مرخص کن ببر خونه بهش ترنجبین و شیر خشت بده هم خودت بخور هم به بچه بده دختر من زردی کم داشت و گرمی بهش همین را دادم خوب شد بیمارستان بچه رو اذیت میکنه
پاسخ }
سلام مامانا بالاخره تونستم بیام اینجاhih اول عکس سارینا جونمFlowerysmileامروز 28 روزه شده.[عکس: 20141007111919_DSC03262.JPG]
پاسخ }