امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر بین مادرانی که کودکان زیر هفت سال دارن
سلام مامانا شما از این فینگیرا استفاده میکنید؟ پسرم 2 ماهشه مماخو شده یه دکتری گفت استفاده کن یکی دیگه گفت اصلا استفاده نکنیDunnof
پاسخ }
سلام مامان یلدا من پسرم توی ۹ماهگی دندون درآورد ۴تا پشت سر هم فقط دوست داشت یه چیزی تو دهنش باشه گازش بگیره آبم از دهنش جاری میشد یکمی تب کرد بعدش حالت سرماخوردگی شد براش که دکتر بردیم گفت دندون داره درمیاره حالا هر بچه یه جوره FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
سلام سارا جون من فینگر برا پسرم دکتر گفت بگیرین خیلی خوب بود چون باعث میشه وقتی بینیشونو تمیز کنی سرماخوردگی و گلو درد نمیگیرن فقط فینگر مارک وی نگیر چون سرش زود در میاد برا من مارک وی که الان دیگه نمیتونم ازش استفاده کنم قیمتشم ۱۱تومن بود Dunnof
مامی رادمهر(1782)
پاسخ }
سلام
همگی خسته نباشید
کسی اینجا هست تجربه از پوشک گرفتن داشته باشهDunnofcrying
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست.
با این تصمیم می‌گذارید
که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد .

(الیزابت استون)
پاسخ }
(۲۹-۰۷-۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ ب.ظ)مامان نانا نوشته:  سلام مامان یلدا من پسرم توی ۹ماهگی دندون درآورد ۴تا پشت سر هم فقط دوست داشت یه چیزی تو دهنش باشه گازش بگیره آبم از دهنش جاری میشد یکمی تب کرد بعدش حالت سرماخوردگی شد براش که دکتر بردیم گفت دندون داره درمیاره حالا هر بچه یه جوره FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
سلام سارا جون من فینگر برا پسرم دکتر گفت بگیرین خیلی خوب بود چون باعث میشه وقتی بینیشونو تمیز کنی سرماخوردگی و گلو درد نمیگیرن فقط فینگر مارک وی نگیر چون سرش زود در میاد برا من مارک وی که الان دیگه نمیتونم ازش استفاده کنم قیمتشم ۱۱تومن بود Dunnof

آخه یه موقع هایی سر فینگیره خونی میشهDunnof یه دکتری گفت مویرگای بینیشو پاره میکنه. شما هم این تجربه رو داری یا ما اشتباه استفاده میکنیم؟ آره منم اول وی گرفتم به درد نخورد گشتم از اون ارزونا که تو زایشگاها استفاده میکنن پیدا کردم
پاسخ }
نه مال پسر من تا حالا خونی نشده حتما بد استفاده میکنی یا زیادی تو دماغش میبریش من قبلش قطره سدیم کلراید می‌ریزم بعد این پمپ پلاستیکی فینگرو قبل اینکه تو دماغش کنی جمع کن بعد تو دماغش ولش کن که پمپش کنه
مامی رادمهر(1782)
پاسخ }
(۲۹-۰۷-۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ)مامان نانا نوشته:  نه مال پسر من تا حالا خونی نشده حتما بد استفاده میکنی یا زیادی تو دماغش میبریش من قبلش قطره سدیم کلراید می‌ریزم بعد این پمپ پلاستیکی فینگرو قبل اینکه تو دماغش کنی جمع کن بعد تو دماغش ولش کن که پمپش کنه

ممنون مامان ناناجونFlowerysmile
پاسخ }
سلام مامانها خوبین کمک من یه مدته دستم درد میکنه دیشب رفتم دکتر میگه باید گچ بگیرم میگه به خاطر زایمانه اگه من گچ بگیرم بچه رو چیکار کنم آخه دست تنهام شوهرم میره سرکار مامانم نیست خواهرم نیست همشون سر کارن گفت اگه گچ نگیرم شش ماه دیگه باید عمل کنم کمکم کنید
پاسخ }
(۲۹-۰۷-۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ)leili نوشته:  سلام
همگی خسته نباشید
کسی اینجا هست تجربه از پوشک گرفتن داشته باشهDunnofcrying

چرا ناراحتی خانمی
جوجه ت چند وقتشه
من امیر مهدی رو گذاشتم تو 2 سال و نیم از پوشک گرفتمش درست دو هفته به عید نوروز که فرشا رو داده بودیم قالیشویی بشوره عادتش دادم تو عید هم بیرون میرفتیم پوشکش میکردم بعد عید دیگه از پوشک گرفتمش بطور کل
اولش سخته مرتب ازش سوال کن ببین جیش نداشته باشه و نیم ساعت به نیم ساعت ببرش دستشویی چون بچه ست و بازیگوش یهو میبینی ناغافل جیش کرد اگه هم اینطور شد مبادا دعواش کنی گناه داره ، یهو دیدی یادش رفت بگه
ایشالله زودی عادت میکنه و راحت میشی عزیزم1 (49)
پاسخ }
سلام عزيزان من شايانو اول روزها پوشکش نميکردم و يک ساعت به يک ساعت ميبردمش دستشويي ولى شبا پوشکش ميکردم تا وقتى که روزها جيششو ميگفت بعد هم شبا ديگه پوشکش نکردم. ولى از خواب بيدار ميشدم و ميبردمش دستشويي. بستگى داره که چند وقتش باشه شايان 2 سالش پرشده بود.
پاسخ }
دخترم دوسالش پر شده
اما با اینکه هر یه ساعت میبرم دستشویی نمیدونه چیکار باید بکنه تا حالا تو دستشویی کاری نکرده
من چهار روزه شروع کردم اما هنوزم هیچی نمیگه
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست.
با این تصمیم می‌گذارید
که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد .

(الیزابت استون)
پاسخ }