امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر بین مادرانی که کودکان زیر هفت سال دارن
روى اين دستشويي کوچيکهايي که براى بچه هاست بزارش اسمشو نميدونم.
پاسخ }
سلام مامانای گل یه سوال داشتم از اونایی بچه هاسون زودتر از موعد به دنیا اومدن
میخواستم ببینم رشد وزن وقدشون خوب بوده مثلا یه بچه که سروقت بدنیا میاد قد تقریببش 50 هست وزنش هم مثلاسه کیلو ودویت گرم این بچه هایی که زودتر به دنیا میان کی به این قدووزن میرسن؟
یا رب این نو گل زیبا که دادی به منش
می سپارم به تو از چشم حسود چمنش

http://radin-najafi93.blogfa.com/
به وبلاگ پسرم سربزنید نظر یادتون نره.
پاسخ }
سلام عزیزم من پسرم تو ۳۶ هفته و ۲روز بدنیا اومد وزنش ۲۵۸۰و قدش ۴۶ بود الان که ۱۱ماه نمیشه قدش ۷۴ و وزنش ۹۶۰۰ که دکترم میگه همه چیزش نرمال و خوبه
مامی رادمهر(1782)
پاسخ }
سلام مامان عسل منم دستم خیلی درد میکنه مدام خواب میره از موقعی که حامله شدم اینجوری شد وقتی زایمان کردم یه ۱ماه خوب شد بعد باز شروع شد تا چند روز پیش رفتم نوار عضله گرفتم گفت رگ دستت گرفتگی شدید داره حتما باید عمل کنی بعد معرفی کرد پیش یه ارتوپد که اونم برا شنبه بهم نوبت داده ببینم میخواد چیکارش کنه گفتم چرا اینجوری شده گفت بخاطر کار زیاد تیروئیدکم کار بارداری بچه بغل کردن حالا من گفتم بپرسم اگه با لیزر عمل میکنن چون دوس ندارم جای عمل رو دستم بمونه بعدشم رادمهر انقدر بهم وابستس نمیدونم عمل کنم اونو چیکار کنمcrying
مامی رادمهر(1782)
پاسخ }
سلام مامانا
شماها چندساعت یه بار پوشک بچه هاتون و عوض میکنید؟
دخترگلم عاشقتم83
پاسخ }
سلام فاطی جون من ۲ یا ۳ ساعت یه بار عوضش میکنم یا بعضی وقتا تو خونه خودمون کهنه و مشما براش میبندم
مامی رادمهر(1782)
پاسخ }
سلام مامان نانا
ممنونم(1782) منم تو خونه کهنه میبندم روزی چند ساعت هم بدون پوشک میزارم که جای قرمزی پوشک بره
دخترگلم عاشقتم83
پاسخ }
من بعدهربار پوشک یا کهنه کردن رادمهر میشورمش یا با دستمال مرطوب پاکش میکنم
مامی رادمهر(1782)
پاسخ }
بچه شما چند وقتشه؟قد و وزنش چنده؟فاطی جون
مامی رادمهر(1782)
پاسخ }
سلام به همه مامانا و غنچه های زندگیشون.
ما هم از مسافرت برگشتیم.جاتون خالی خوش گذشت.البته با وجود علیرضا یکم محدودیت داشتم و مثل قبل نبود.بعضی وقتا هم که خسته میشد کلی گریه میکرد.ولی در کل برای اولین مسافرت خوب بود. کلی تجربه کسب کردمhih

سمیه و مرجان که فکر کنم مفقودالاثر شدین نیستین.بیاین خبر بدین از خودتون.

من علیرضا رو هروقت چیش میکنه همون موقع عوض میکنم.روزی یکبارم میشورمش.گاهی هم تو خونه بازش میزارم.

بچه ها شما پهلو و کمر نی نی هاتون رو چرب میکنید؟اخه میگن برای این که بچه در بزرگی چیش نکنه تو رختخواب باید چربشون کرد .
پاسخ }