امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر بین مادرانی که کودکان زیر هفت سال دارن
کمــــــــــــــــک کمــــــــــــــــــــــــک

ببخشید روم به دیوار موقع مدفوع دچار خشکی و تیزی مدفوع شدم.مرگمه موقع دستشویی رفتن.دکتر میگه یبوست دارم.هرچی دارو میخورم فایده نداره.دیگه دارم روانی میشم.کسی از شما هم بعد زایمان این جوری شدید؟دکتر میگه بخواد شیر دهیه.

مجرای ادرارمم درد میکنه موقع ادرار سوزش دارم.دکتر معاینه کرد میگه عفونت رحم نداری.برام از عفونت ادرار نوشته.امروز میرم جوابشو بگیرم.
اعصاب نمونده برام.موقع دستشویی فقط اشک میریزم.تو رو خدا اگه راهکاری دارین بهم بگین
پاسخ }
سلام ستاره جون منم یبوست گرفتم یواش یواش خوب شدم
پاسخ }
سلام دوستان.پسرم سیزده روزشه
یخورده هنوز زردی داره.و بند نافشم هنوز نیفتاده.
چی بخورم که شیرم زیاد بشه.لطفا راهنماییم کنید.ممنونم.
با توجه به اینکه واسه زردی پسرم بد نشه بهم بگین چیا شیر رو زیاد میکنه.دوروزه قطره شیرافزا میخورم.
عشقم همسرم ....
وجودم پسرم ....
خدایا به تو میسپارم گلهایم را ء زیباترین هدیه هایت را ء پناهشان باش ء کنارشان باش ء به یادشان باش

پاسخ }
(۰۳-۰۸-۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ق.ظ)بانوی مهربانی نوشته:  سلام دوستان.پسرم سیزده روزشه
یخورده هنوز زردی داره.و بند نافشم هنوز نیفتاده.
چی بخورم که شیرم زیاد بشه.لطفا راهنماییم کنید.ممنونم.
با توجه به اینکه واسه زردی پسرم بد نشه بهم بگین چیا شیر رو زیاد میکنه.دوروزه قطره شیرافزا میخورم.

سلام برای منکه قطره شیرافزا معجزه میکنه سوپ جو و بخصوص دلستر هم واسه افزایش شیر واقعا موثره.
پاسخ }
ستاره جان منم از وقتي زايمان كردم از يبوست ميمردم
وقتي اسم دستشويي ميومد گريه ميكردم دارو هم تاثيري نداشت
تا اينكه زيتون وروغن زيتون نجاتم داد درست 5 ماه من اينطوري بودم
تازه دوهفته هست خوب شدم ايشالله توهم خوب ميشي
[عکس: 20140918135927_095.jpg]
پاسخ }
(۰۳-۰۸-۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ق.ظ)isjd نوشته:  ستاره جان منم از وقتي زايمان كردم از يبوست ميمردم
وقتي اسم دستشويي ميومد گريه ميكردم دارو هم تاثيري نداشت
تا اينكه زيتون وروغن زيتون نجاتم داد درست 5 ماه من اينطوري بودم
تازه دوهفته هست خوب شدم ايشالله توهم خوب ميشي

مرسی گلم.روغنو بریزم روی غذام؟زیتون شور بخورم ؟میشه واضح بهم بگی .برام دعا کن
دارم روانی میشم
پاسخ }
مهتاب جون یک گیاهی هست به اسم مستار.عطاریا دارن.دم کن بخور هم شیرتو عوض میکنه هم زیاد. برای من که خوب بود.
دکتر به من گفت نوشابه و دلستر و دوغ تا دو ماه نخورم
برای زردی چیزای گرم نخور.تا زودتر خوب بشه
برای نافشم نگران نباش انشا.. میوفته.

آپ شد
پاسخ }
دوستان کسی اینجا زایمان طبیعی داشته کدومش بهتره من نزدیک زایمانم ولی نمیدونم کدومش بهتره سزارین یا طبیعی؟
[عکس: GJKjm8.png]
پاسخ }
سلام الهام جون.
من زایمان طبیعی داشتم.
بستگی به خودت داره که استانه تحمل دردت بالا باشه.البته زایمان طبیعی تو افراد مختلف متفاوته.برای من خیلی سخت بود اخرم بچه رو با دستگاه کشیدن.خیلی اذیت شدم.
ولی همونجا کسایی بودن که خیلی راحت زایمان کردن.البته عوارض بعد از زایمان طبیعی میگن کمتره.انتخاب با خودته.
پاسخ }
(۰۲-۰۸-۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ب.ظ)مامان نانا نوشته:  بچه شما چند وقتشه؟قد و وزنش چنده؟فاطی جون

عزیزم دخترم امروز چهل روزش تموم شد قدش 51 وزنش 3200کیلو بود
دخترگلم عاشقتم83
پاسخ }