امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر بین مادرانی که کودکان زیر هفت سال دارن
من از زيتون اماده كه تو شيشه هست استفاده كردم
روغنشو اره ميتوني بريزي روي غذات يا روي خود زيتون
من رو خود زيتون ميريختم اره به خدا ميدونم چي ميگي
خيلي وحشتناكه cryingايشالله كه زودي خوب بشي
[عکس: 20140918135927_095.jpg]
پاسخ }
ستاره جام کنار روغن زیتون از کیوی و انجیر و سبزی هم استفاده کن روزی چند دقیقه تو اب گرم بشین
دخترگلم عاشقتم83
پاسخ }
الهام جون من به درخواست خودم سزارین شدم.پشیمون نیستم.اخه هفته های اخر استرس شدید اومد سراغم.نتونستم بهش غلبه کنم.
عشقم همسرم ....
وجودم پسرم ....
خدایا به تو میسپارم گلهایم را ء زیباترین هدیه هایت را ء پناهشان باش ء کنارشان باش ء به یادشان باش

پاسخ }
سلام
الهام جون منم سزارین شدم خودمم خواستم.خیلی هم راضی هستم بعد از سزارین سختم بود ولی بازم اگه قرار باشه زایمان کنم همون سزارینو انجام میدمFlowerysmile
پاسخ }
ممنون دوستانFlowerysmile(1782)(1782) 5آبان وقت دکتر دارم فکر کنم معاینه هم بشم ببینم اصلا میتونم بعد با دکترم مشورت کنم ببینم کدومش برام بهتره1 (49)
[عکس: GJKjm8.png]
پاسخ }
سلام به مادرای عزیز
ستاره جون سلام'خوبی؟عزیزم من هرچند روز میام و نوشته هاتونو میخونم و اگه لازم بود نظر میدم
اون سری هم پیام گذاشتم'توصیه هایی که دوستان گفتن همشون خوبه انشاله که زودی خوب میشی
اینم بگم سوزش ادرار واسه کم آبی بدنه'خصوصا اینکه تو شیر میدی و روزانه باید آب زیاد بخوری
هروقت سوزش ادرار گرفتی خودتو ببند به مایعات 'فرداش کاملا خوبی(البته اگه عفونت نباشه)
واسه یبوست هم همین غذاهایی که بچه ها میگن رو بخور انشاله مشکلت حل میشه

الهام جون واسه زیاد شدن شیر'سوپ'ماکارونی'آبگوشت و کله پاچه'کاهو'و چیزایی که بچه ها گفتن خوبه
ماکارونی رو حتما امتحان کن خیلی موثره
[عکس: 20140303171222_CAM01146.jpg]
خدایا ممنونم بخاطر این هدیه قشنگت

وبلاگ گل پسرم، متین
پاسخ }
(۰۳-۰۸-۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ)نگاهی زیبا نوشته:  دوستان کسی اینجا زایمان طبیعی داشته کدومش بهتره من نزدیک زایمانم ولی نمیدونم کدومش بهتره سزارین یا طبیعی؟

الهام جان منم سزارین کردم هنوز هم درد دارم( البته من دوتا عمل شدم شاید دردام بخاطر اونه)ولی اگه قرارباشه انتخاب کنم بازم سزارین میکنم
دخترگلم عاشقتم83
پاسخ }
الهام جون اگه میخوای بیمارستان خصوصی بری حتما طبیعی زایمان کن چون رسیدگیشون بهتر از بیمارستان دولتیه ولی من سزارین شدم بعد هفت روز کارامو میکردم از روز 5 هم خودم تنهایی راه ميرفتم و خیلی از عملم راضی بودم فقط با دکترت صحبت کن که زیاد فشارت ندن بعد عمل
پاسخ }
(۰۴-۰۸-۱۳۹۳, ۰۶:۴۷ ق.ظ)marjan24 نوشته:  سلام به مادرای عزیز
ستاره جون سلام'خوبی؟عزیزم من هرچند روز میام و نوشته هاتونو میخونم و اگه لازم بود نظر میدم
اون سری هم پیام گذاشتم'توصیه هایی که دوستان گفتن همشون خوبه انشاله که زودی خوب میشی
اینم بگم سوزش ادرار واسه کم آبی بدنه'خصوصا اینکه تو شیر میدی و روزانه باید آب زیاد بخوری
هروقت سوزش ادرار گرفتی خودتو ببند به مایعات 'فرداش کاملا خوبی(البته اگه عفونت نباشه)
واسه یبوست هم همین غذاهایی که بچه ها میگن رو بخور انشاله مشکلت حل میشه

الهام جون واسه زیاد شدن شیر'سوپ'ماکارونی'آبگوشت و کله پاچه'کاهو'و چیزایی که بچه ها گفتن خوبه
ماکارونی رو حتما امتحان کن خیلی موثره

مرجان جون مهتاب در مورد زیاد شدن شیر پرسیده بود عزیزم1 (49)
پاسخ }
ممنون دوستان پس چرا همش میگن طبیعی زایمان کنید برای مادر و نوزاد بهتره من گیج شدم خودمم خیلی از طبیعی میترسم حالا هرچی خدا بخوادHanghead
پاسخ }