امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر بین مادرانی که کودکان زیر هفت سال دارن
سلام
مامانای گل الان یک ماهی هست ببخشیدا کنار مقعد پسرم یه جوش زد دکترش گفت ببرش جراح کودکان منم بردمش پیش بهترین دکتر تو رشتDunnof
دکتر گفت چیزی نیست و بعد از ببخشیییییییییییییییییییییییییید مدفوع بنشونش تو اب جوشیده خنک شده و بتادین تا ضد عفونی بشه ولی هی جوش کوچیک میشه هی باز پیداش میشه چرک میکنه و میپزه و میترکهDash2
بمیرم واسه پسرم طفلی چه دردی میکشهcrying
واااااااااااای دیگه نمیدونم چیکارش کنمcrying
نمیدونم پیش چه دکتری ببرمشcrying
راهنماییم کنید
پسرم تمام وجود منی
عااااااااااشقتم یکی یه دونه ی مامان
پاسخ }
مامان امید جون من بعد سزارین ببخشششششششیییییییییید یبوست شدید گرفتم دکتر بهم قرص گیاهی سیلاکس داد خیلی کار ساز یه مشورتی با دکترت کن ببین اون چی میگه
امشب بخوری فردا صبح مشکلت حل میشه
اولین شب 2 تا خوردم بعد شبی یه دونه البته موقع خواب
برا پسرتم شکمشو با روغن زیتون ماساژ بده واسه خودتم خوبه و مقعدشو روغن زیتون بمال خیلی کار ساز
سمیه جون ایشاالله گل پسرت هر چه زودتر خوب بشه. واقعا سخته وقتی بچه سرما میخوره
میترا جان ایشالله دختر نازت هر چی زودتر خوب شه
پسرم تمام وجود منی
پاسخ }
مرسی مامان گلی ایشالله پسرگلت خوب بشه من مامانم پرستار بوده ازش میپرسم بهت خبرشو میدم برای گل پسرت چیکار کنی
پاسخ }
سلام سميه جون عزيزم براى پسرت دستگاه بخور روشن بزار روى سينش يه پارچه تميز گرم کن بزار اگر بتونى نشاسته درست کنى بهش بدى خوبه تخم ميوه به هم عاليه.
پاسخ }
سلام مامان عسل خوبى عزيزم ؟Flowerysmile
پاسخ }
ممنون میترا جوووووووووووووون منتظرم(1782)
سلام افسانه جانFlowerysmile
پسرم تمام وجود منی
پاسخ }
سلام عزيزم خوبى کوچولوت خوبه؟Flowerysmile
پاسخ }
قربونت کوچولوم خوبه خدارو شکر
ولی چند روزیه کم میخوابه و لجباز شده آخه داره دندون در میاره دومین دندونشه
اولی اینقد اذیتش نکرد اما دومی خیلی بچمو اذیت کرده هنوزم بیرون نیومدهDash2
دلم واسه پسرم میسوزه
رفلکس داره از اون ور هم جوش ببخشیییییییییید مقعدش حالا هم دندونش حسابی اذیتش میکنهcrying
الهی واسش بمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییرمcrying
الانم تو بغلم نشسته
بچم خیلی مظلومهDreamyeyesf
پسرم تمام وجود منی
پاسخ }
سلام مامانا من امروز رادمهر و بردم آزمایش خون بچم انقدر گریه کرد یک ماهم هست که مدام سرفه میکنه بردم دکتر میگه عفونت نداره حساسیته سیتیریزین براش نوشته
مامی رادمهر(1782)
پاسخ }
شايد اون جوش براى دندون دراوردنش باشه اخه شايان هم هرموقع دندون درمياورد مقعدش جوش ميزد و ميسوخت من با پماد بتامتازون چربش ميکردم خوب ميشد ولى بازم ببين دکترش چي ميده بهش. غصه نخور خوب ميشه Consoling
پاسخ }