امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر بین مادرانی که کودکان زیر هفت سال دارن
افسون جون منم همیشه دچار مشکل یبوستم شربت انجیر از داروخانه بگیر بخور خوب میشی حتما
طاها چند وقت پیش از شدت دل درد و یبوست گریه میکرد و داد میزد مامان کمکم کن بهش شربت اجیر دادم خوب شد
فقط دوبار خورد ولی خوب شد
قبول شدن درکارشناسی ارشد رو جذب میکنمgag
من بهمن دانشجوی ارشدم، بگو انشالله و بفرست صلوات قشنگه رو
پاسخ }
منم راجع به شربت انجیر شنیده بودم
یعنی میشه به بچه های زیر یکسال هم داد؟

صدای بچه ها تو خواب هم طبیعیه'بعد یه مدت برطرف میشه
[عکس: 20140303171222_CAM01146.jpg]
خدایا ممنونم بخاطر این هدیه قشنگت

وبلاگ گل پسرم، متین
پاسخ }
سلام مامانها خوبین تو رو خدا برای دخترم دعا کنید چشمش امروز خیلی باد کرده فقط هم ناله میکنه مجبورم تا بعدازظهر صبر کنم بعد ببرمش دکتر
پاسخ }
سلام به همه. مامان عسل عزيزم ناراحت نباش زودخوب ميشه الهى بميرم براى بچه هاى کوچيک که درد دارن ولى نميتونن بگن. طفلکى ها چقدر گناه دارن crying:cryingcrying
پاسخ }
سلام اومدم خبر بدم که چشم عسل خیلی بهتر شده دکتر دارو شو عوض کرد خدا رو شکر الان خیلی بهتر شده
پاسخ }
سلام مامان گلا خوبین؟
نی نی هاتون خوبن؟
ممنون از راهنماییت nargol93
پسرم تمام وجود منی
عااااااااااشقتم یکی یه دونه ی مامان
پاسخ }
سلام به همه مامانا نی نی هایتون خوبن?رادمهر منم خوبه خداروشکر فقط تا من از کنارش میرم شروع میکنه گریه با اینکه شیرمم نخورده ولی خیلی بهم وابستست(1782)
مامی رادمهر(1782)
پاسخ }
وای طفلی نی نیایه سایت چقده اذیت شدن این چند وقته
عسل و رادمهر و امید
خداروشکر که حال همه شون خوبه
اگه مامان امیرحسینم بیاد و خبر سلامتی امیرحسین رو بده نورعلی نور میشه
پاسخ }
سلام مامانها خوبین خدا رو شکر عسل خیلی بهتر شده و باهام حرف میزنه بازی میکنه بچه ها تو دوران شیر دهی دندون درست میکنن آخه من دیروز دندونم شکست
پاسخ }
WavesmileWavesmileسلاااااااام به همه مامانا حنانه ی ما هم بالاخره 19 مهــــر به سلامتی به دنیا اومد و مارو عضو جدید این اتاق کرد 1 (49)
دوستان نیاز به راهنماییهاتون دارم
1. ن و ک س ی ن ه هام زخم شده چی استفاده کنم که سریع جواب بده ؟2 .پای حنانه خانوم سوخته از پماد کالانولا هم استفاده میکنم پماد بهتر سراغ ندارین که تاثیرش بیشتر باشه زوددی خوب شه؟؟1 (49)
[عکس: tt1be6e6.aspx]
پاسخ }