تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر بین مادران کودکان کلاس اولی
Ksmiletris 
سلام خانم گلای عزیز.دخترم مهرماه امسال (92)انشالله میره کلاس اول ابتدایی.این تاپیک رو گذاشتم تا تو این سال تحصیلی جدید در کنار هم باشیم و از تجربیات همدیگه جهت آمادگیشون برای شروع مدرسه،مهارتهایی که نیاز دارند آموزش ببینند و وسایل کمک آموزشی و ..... استفاده کنیم.
پاسخ }
سلام دوستان منم پسرم انشاله مهر امسال میره کلاس اول امیدوارم بتونم از تجربیاتتون استفاده کنم .
پاسخ }
سلام دوستان طاعات قبول باشد.دختر منم امسال به کلاس اول میره.
پاسخ }
باسلام و قبولي طاعاتتون.دختر من هم امسال به كلاس اول ميره خيلي استرس دارم چون پايه تحصيليش از همين كلاس اول هست
پاسخ }
سلام خانم گل های با تجربه
پسر من هم امسال میره کلاس اول.خوشحال میشم از تجربیاتتون استفاده کنم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام
من هم یک پسر کوچولو دارم که انسال میره کلاس اول خوشحال میشم بتونیم از تجربیات همیدگه استفاده کنیم
پاسخ }
سلام پسر منم میره کلاس اول منم هستم تا به هم کمک کنیم
پاسخ }
مهلای منم امسال میره کلاس اول. قربونش برم(1782) کسی از دوستان هست که فرزندش رو برده باشه برا سنجش؟ چیکار کردن؟ ما برا 13 مرداد وقت داریم.کمی نگرانمDunnof
پاسخ }
سلام سنجش بينايي شنوايي چكاب سلامتي تست هوش معاينه توسط دكتر عمومي ودندانپزشك همين اصلا نگراني ندارهتنها استرسي كه به آدم وارد ميشه معطلي هست كه نتيجه بي برنامه بودنهFlowerysmile
پاسخ }
سلام دوستان دختر منم امسال میره کلاس اول خوشحالم که در کنار شما هستم FlowerysmileFlowerysmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...