امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبریک و تسلیت ایام مذهبی
cryingcryingدوستای عزیز امیدوارم این اخرین التماس من باشه برای شما به خدا دیگه خسته شدم خودم
برای بچه دار شدن من هم دعا کنید cryingcrying
[عکس: d8965e8965.png]
پاسخ }
با سپاس از خانم نرگس تاپیک رو می بندم که حمک گفتگو پیدا نکنه و صرفا بابت اطلاع رسانی باشه و اسپم سازی نشه
پاسخ }
سلام دوستهای عزیز تولد امام محمدباقر و آغاز ماه رجب روبه همه شما تبریک میگویم Flowerysmile
هرکس چرای زندگی رایافت باهرچگونه ای خواهدساخت
پاسخ }
منم به همه خانوم گلا تبریک میگمFlowerysmileFlowerysmile
امیدوارم روزای شادی در پیش داشته باشند............1 (49)
زندگــــــ ــــــــی

تابـــــ خوردن خیــــــــال در روز هایی است

که هرگــ ــــــــز تعبیر نمیشود.............
پاسخ }
دوستهای عزیزاگه درکل سال نمیتونیم زیاد صلوات بفرستیم روزه بگیریم یاقرآن بخونیم ماه رجب وماه شعبان وماه پربرکت رمضان وقت خوبی برای جبرانه همه چیزه پس بیاین ازامروز شروع کنیم
پاسخ }
سلام منهم پیشاپیش روز پدر را به همه عزیزان تبریک میگویمFlowerysmile(1782)Flowerysmile
پاسخ }
سلام منم به نوبه ی خودم فرارسیدن ماه زیبای رجب ومیلاد امام محمد باقررو تبریک میگم خانوم گلا!

فایل‌های پیوست عکس(ها)

[عکس: 20141228104441_713.jpg]
پاسخ }
دوستهای گلم شب جمعه اول ماه رجب معروف به شب لیلة الرغایبه این شب رو از دست ندین وهمچنین روزه اون روز رو که فضیلت زیادی داره تو این شب هر چی ازخدا بخواین بهتون میده
پاسخ }
از حضرت رسول اکرم (ص) روایت شده که هرکس دراین ماه هزارمرتبه لااله الاالله بگوید خداوند برای او صدهزار حسنه وصدشهردر بهشت مینویسد. هر کس دراین ماه درصبح هفتادمرتبه ودر شب هم هفتاد مرتبه استغفرالله واتوب الیه بگوید ووقتی تمام کرد دستهایش رابالا برد و بگوید اللهم اغفرلی وتب علی اگر درماه رجب بمیرد خداازاو راضی باشد وآتش ازاو دور باشد به برکت این ماه
پاسخ }
1 (111)Laie_71miniLaie_71miniLaie_71mini
عجیب است عکس شهدا را میبینیم اما عکس شهدا رفتار میکنم
[عکس: 20140409221909_llllllll.jpg]
جیگر مامان اقا مهدی خانوم گل کوچک یگانه خانوم

پاسخ }