خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تجربه خانوم گلی ها از سفرهای زیارتیشون

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 21

تجربه خانوم گلی ها از سفرهای زیارتیشون
سلام
خانمهایی که عمره مشرف شدن واسه بقیه که اولین بار هست که میخوان به این سفر معنوی برن از تجربه هاشون بگن . مثلا یه سوالی خود من دارم :واسه بچه ای که نیاز به پوشک داره ، باید اندازه ی همه ی روزهایی که اونجاییم پوشک ببرم یا میشه از اونجا تهیه کرد؟ یا مثلا چه وسایلی ضرورت داره و اونجا لازممون میشه؟ چه وسایلی اضافست و نبریم بهتره؟ لطفا به فصل رفتنتون هم اشاره کنین[/php]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۵-۱۳۹۲ ۰۷:۳۰ صبح، توسط )Mitra(.)
۵-۱۰-۱۳۹۱, ۰۴:۲۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از مامان راستین به دلیل این ارسال سپاس کرده.
)Mitra(, mamane kiana, بانوی مهر
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 1104

ارسال: #2
RE: از تجربه هایی سفر حج بگید
(۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ عصر)مامان راستین نوشته شده توسط:  سلام
خانمهایی که عمره مشرف شدن واسه بقیه که اولین بار هست که میخوان به این سفر معنوی برن از تجربه هاشون بگن . مثلا یه سوالی خود من دارم :واسه بچه ای که نیاز به پوشک داره ، باید اندازه ی همه ی روزهایی که اونجاییم پوشک ببرم یا میشه از اونجا تهیه کرد؟ یا مثلا چه وسایلی ضرورت داره و اونجا لازممون میشه؟ چه وسایلی اضافست و نبریم بهتره؟ لطفا به فصل رفتنتون هم اشاره کنین[/php]

دوستان عزیزمFlowerysmile
کسایی که زیارت خانه خدا نصیبتون شده
لطفا دوست عزیزمون رو راهنمایی کنید
امضای )Mitra(
من معجزه می خوام خدا جون
۷-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ صبح
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از )Mitra( به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مامان راستین, بانوی مهر
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 85

ارسال: #3
RE: لطفا از تجربه های سفر عمره بگویید
من میتونم بگم که بهترین سفرم این سفر بوده
دوست عزیز ایشالا بهتون خوش بگذره، ما رو هم دعا کنید
والا اونجا که همه چیز هست اما با این وضع دلار بهتره که همه چیز با خودتون ببرید.
مواد خوراکی لازم نیست اونجا میوه هم میدن و اصلا گشنتون نمیشه فقط اگه خواستید کمی آجیل ببرید.اونجا هم اسباب بازی و لاک و پارچه و چادری ارزونه اگه برای سوغاتی خواستید بگیرید.
امضای sonya
اینم وبلاگ منه دوستان که میتونید کلی مطلب و آشپزی ازش یاد بگیرید:

http://life-topic.blogspot.com/
۷-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ صبح
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از sonya به دلیل این ارسال سپاس کرده.
)Mitra(, مامان راستین, بانوی مهر
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

سلام خدا قبول کنه مارو هم فراموش نکن ، من 23اردیبهشت 1390رفته بودم هوا زیاد گرم نبود که باعث اذیت باشه اتفاقا بچه کوچک 6ماه هم تو کاروان ما بود کمی از وسایل وملزومات با خودش اورده بود چیزهائی که میدونی حتما برا ی نظافت نوزادتون لازمه مثل صابون وشامپو ....ولی در نزدیکی تمام هتلها داروخانه بود ومی تونستی از وسایل بهداشتی چیزائی که لازم داشتین رو تهیه کنین وهمین طور پزشکی که همراه کاروان ومستقر در هتل هست از نظر داروئی هر چیزی که لازم دارین در اختیارتون قرار میده لباس زیاد با خودتون نبرین من کلا دو دست مانتو وشلوار و3تا شال با خودم برده بودم کفش راحتی حتما همراه داشته باش از وسایلهائی هم که تو لیست سازمان حج واوقاف هست خیلی ها لازم نشد مثل صابون بدون عطر و ساک اضافی ولی حتما طنابی که گفته میشه با خودتون بردارین و می تونین از ساکهای خودتون هم استفاده کنین نیازی به خرید ساکهائی که از سازمان میدن نیست حوله های تمیز هر روز از طرف هتل به شما داده میشه وهر روز تمام لحفه هارو عوض می کنن ولی باز اگه شما حساسیت دارین با خودتون همراه داشته باشین من بردم ولی استفاده نکردم برای دوربین عکاسی یا فیلم برداری در مکه مکرمه وداخل مسجدالحرام هیچ ممنوعیتی وجود نداشت ولی در مدینه داخل مسجد النبی حتی موبایلی که دوربین داشت اجازه نمی دادن که ببرین اگه دوست داشتین برای دوستان از اب زمزم بیارین به جای اینکه از شیرهای داخل حرم شیشه های اب معدنی پر کنین می تونین از بسته هائی که به صورت پلمپ شده می فروشن بخرین وخیلی راحت در داخل هواپیما در قسمت بار قرار بدین ممنوعیتی نداره حتما غذای کودک خود را به همراه داشته باشین ولی باز می تونین از داروخانه به راحتی تهیه کنین حتی اگه پوشک هم تموم شد باز مشکلی از بابت این که نتونین پیدا کنین نخواهین داشت باز اگه سوالی داشتین در خدمت هستم زیارت قبول التماس دعا
۷-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ صبح
یافتن سپاس نقل قول
5 کاربر از فرین خوشگله به دلیل این ارسال سپاس کرده.
)Mitra(, mehraban-s, مامان راستین, بانوی مهر, maryam poyan
خانوم گل کدبانو

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 1892

ارسال: #5
ما بچه نداشتیم که درمورد پوشاک راهنماییت کنم
ولی عزیزم لازم نیست خوراکی و ببری چون اونجا پیدا میشه فقط وسایل شخصی با خودتون ببرید درضمن مامان من یه شیشه آب لیمو آورد و شکر
هرروز شربت واسمون درست میکرد که سرما نخوریم
مهرو تسبیح با خودتون ببرید
مطمئنم خیلی بهت خوش میگذرهFlowerysmile
دعامون کن
امضای hhaannii
خدایا شکرت ......
۷-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ صبح
یافتن سپاس نقل قول
4 کاربر از hhaannii به دلیل این ارسال سپاس کرده.
)Mitra(, mehraban-s, مامان راستین, بانوی مهر

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
خانوم گل کدبانو

مدال ها

اعتبار: 1750

ارسال: #6
عزیزم منم تیرماه رفتم و اوج گرما،به خاطر همین آبلیمو و شکر و خاکشیر بردیم که گرما زده نشیم.
تو کاروانمون بچه کوچیک بود و براش کالسکه آورده بودن و خیلی راحت بودن.
آجیل هم برای اینکه مدت طولانی تو حرم هستید و گرسنه میشید عالیه.
عزیزم دستشویی ها اونجا تو حرم چون عمومیه و دور هم هست رفتنش سخت بود برامون.عمه ام که سفر چندمش بود میرفت میگفت اگه میخواید وضو بگیرید با لیوان و آبهایی که تو کلمن و حرم میزارن چهارزانو مینشستیم و تو بغلمون وضو میگرفتیم و اب توچادرمون میریخت و چون گرم بود زودی خشک میشد.
موضوع دیگه اینگه چون توالت های هتل فرنگی بود و بدمون میومد مامانم از اینجا یک تکه سفره برده بود . اونو روز اول اندازه دور توالت فرنگی دراورد که بدنمون با توالت فرنگی تماس پیدا نکنه
با خودتون نسکافه و قهوه ببرید و میرید حرم بخورید که خوابتون نگیره
خانمی خیلی التماس دعاFlowerysmileنهایت استفاده رو ببر
امضای فائزه بانو
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=1...married in]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۰-۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ عصر، توسط فائزه بانو.)
۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
4 کاربر از فائزه بانو به دلیل این ارسال سپاس کرده.
)Mitra(, mehraban-s, مامان راستین, بانوی مهر

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد