خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تجربه من در مورد کاهش تهوع بارداری

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 49

ارسال: #1
تجربه من در مورد کاهش تهوع بارداری
سلام.
من الان ماه 6 هستم ولی هنوز که هنوزه تهوع شدید دارم. اوائل که افتضاح بود و تا همین دو هفته پیش دمیترون میخوردم. دمیترون یبوستم رو بدتر کرده بود این شد که تصمیم گرفتم تهوعو هر جور شده تحمل کنم.
چند نکته جالب برای کاهش تهوع پیدا کردم که برای من خیلی خیلی مفید بودند:
1- در خوردن مایع و جامد باید حواسو جمع کرد. بخصوص همراه جامدات نباید هی مایعات خورد. من قبلا عادت داشتم با انواع چای و دمنوش بیسکویت فراوان یا کیک بخورم. اینو ترک کردم خیلی بهتر شد تهوعم. دمنوشو با عسل مخلوط میکنم میخورم. وسط غذا هم کلا مایعاتو گذاشتم کنار. و تا دو ساعت بعدش هم مایعات نمیخورم تا وقتی که معده م راحت بشه
2- صبح تو رختخواب قبل از بلند شدن یه دونه بیسکوییت ساقه طلایی معجزه میکنه! بعد بیسکوییت چند دقیقه در حالت نیمه نشسته توی رختخواب باید موند.
3- فاصله خوردنها رو هم باید تنظیم کرد. روی هم خوردن خیلی تهوعو بدتر میکنه!
4- یک وعده در روز بیشتر غذاهای آبکی نخوردن هم به نظرم لازمه. زیاد غذای آبکی خوردن تهوعو بدتر میکنه
5- کلا حجم کم و وعده ها بیشتر ، حجم زیاد خوردن خیلی وضعو خراب میکنهcrying

بقیه دوستان هم تجربه هاشونو بگن
اطرافیان من تمام حاملگی رو تهوع دارن و ماههای اول کلا بیمارستانی هستن، تا الان که مثل اونا بودم.... دعا کنین بقیشو به اونا نرمcrying
۲۵-۵-۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 17

RE: تجربه من در مورد کاهش تهوع بارداری
سلام منم همینطوریم حالم خیلی بده حالت تهوع کلافم کرده ازآشپزی زده شدم فشارمم خیلی پایینه اما چاره ای نیست
امضای tiktak871
:نگران فردایت نباش .
خدای دیروزوامروزت.فردا هم هست.........................
۵-۶-۱۳۹۳, ۰۷:۱۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 56

من سر بچه اولم روزی 7 بار تهوع داشتم( نه حالت تهوع) اما سر دومی یک قاشق چای شکر با یک قاشق چای پودر زنجبیل رو توی استکان ابجوش ده دقیقه دم می کردم و صبح می خوردم خیلی کمک کرد البته شنیدم شربت اونو عطاری ها دارن
۵-۶-۱۳۹۳, ۱۰:۰۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 8

منم حالم خیلی بد بود...خیییییلی...تا اینکه دقت کردم و فهمیدم وقتی چیزای سرد می خورم این حالتم تشدید میشه، مثلا هی بهم میگفتن که باید سیراب شیردان بخورم بخاطر ویتامین B که داره خوبه ولی وقتی می خوردم حالم بدتر می شد و در نهایت فمیدم که سیراب شیردون هم سرده....
امضای شادزی
آنکه باورت دارد یک قدم جلوتر از کسیست که دوستت دارد
۶-۶-۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از شادزی به دلیل این ارسال سپاس کرده.
گلشید
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1

شادي جون من هم همينطور هستم تا چيز سرد ميخورم حالم بد ميشه بايد سريع نبات داغ وعرق نعنا بخورم
در ضمن سر دختر اولم كه باردار بودم و وقتي از رختخواب بلند ميشدم حالت تهوع وسرگيجه داشتم دكترم بهم گفت يك بسته بيسكويت ساقه طلايي كنار تختت باشه قبل از اينكه از جات بلند شي يكم از اون بيسكوييت بخور بعد ارام ارام از جات بلند شو خيلي كمكم ميكرد وحالت تهوعم رو كاهش ميداد
امضای حديث زندگي
[تصویر:  tt1b7329.aspx]
[اگر براتون امكان داره براي سلامتي نيني مون يك امن يجيب بخونيد ممنون[/size]يا رقيه اميدم رو نااميد نكن
۶-۶-۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 3

سلام دوستان
بنده مجردم اما درمورد توصيه دوستي كه فرموده بودند سيرا ب شيردون سرده بايد عرض كنم منظور كسايي كه ميگفتن بخوريد اين روش پخت بوده
بايد پياز بادارچين فراوون سرخ بشه بعد با سيب درختي يا به سيرابي رو بپزيد بخوريد اونقدر دارجشين زياد كه سردي سيرابي رو بگيره درضمن توصيه اكيد ميشه شيريني باقلوا ميل كنيد اگر دچارحالت تهوع شديد هستيد
اينا توصيه هاي محلي افرادفاميل واسه بقيه هست
دعا بفرماييد بنده به سيل متاهلين بابخت الهي بپيوندم دعاي مادر كودك دررحم ميگيره
۶-۶-۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
5 کاربر از انسان به دلیل این ارسال سپاس کرده.
narges1362, کوثر2, پرستار مهربون, elena bahar, homa4290

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  *حرکاتی در بارداری که باعث کاهش سر گیجه می شود* *heliya joon* 0 464 ۱۰-۴-۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ عصر
آخرین ارسال: *heliya joon*
  کاهش ناراحتی های دوران بارداری(مثل سوزش سردل- کمردرد و... pari 6 2,270 ۶-۴-۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ عصر
آخرین ارسال: pari
Personal درمان لکه ها و تهوع دوران بارداری (گیاهی) سیندرلا22 0 1,108 ۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۲۱ عصر
آخرین ارسال: سیندرلا22
  تهوع در دوران بارداری Galaxy 0 931 ۱۱-۴-۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Galaxy
Restart-1 نکاتی برای کاهش کمر درد در دوران بارداری Darya 0 887 ۸-۲-۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ عصر
آخرین ارسال: Darya

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد