• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های خونه داری خودمون
خانمی که فرمودین سلفون بکشیم بنظرم بخاطر مواد نفتی سلفون خطرناک باشه تو مایکرو استفاده کنیم من رو کاسه خورش یا سوپ درب ظرفای پیرکس میذارم دیواره مایکرو هم کثیف نمیشه تازشم اشعه به مواد غذایی نمیخورهhih
باران رحمت خدا همیشه میبارد تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم
  پاسخ
ممنون میشم راهنماییم کنید.
روی کابینتام که MDF و رنگش قهوه ای سوخته ست رو با هر چی پاک می کنم باز اثر رد و لک دستمال و پاک کننده می مونه crying دیگه نمیدونم باید چی کار کنم Vahidrk
اجاق گازم استیل دور شعله ش هست انگار سوخته باشه اونجوری شده هر چی سابیدم و لکه بر استفاده کردم نرفت ، به نظتون چی کار کنم مثل روز اولش بشه Hanghead خیلی این دو موضوع ناراحتم می کنه...crying
[
  پاسخ
سلام خانمی . واسه مشکل کابینت هات راه حلی ندارم این مشکل رو ما تو خونه مامانم اینها داریم. ولی واسه پاک کردن گاز از تمیز کننده چیف ترکیه مخصوص پاک کردن گاز بگیرد مثل دستوری که روش داره عمل کن زود تمیز میشه مثل روز اول. موفق باشی
تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
  پاسخ
(۱-۳-۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ عصر)فاطمه خانومی نوشته است: یوهنا جان اونوقت سلفون اب نمیشه تحت تاثیر حرارت! آیا ؟ha

نه خانومی من با ماکرو لازانیا میدروستم اما اب نمیشه
و در اکثر کتاب اشپزی های ماکرو رایج هست
و اون دوست عزیزی که گفتن ظرف اتیش میگیره باید بگم حرفتون اشتباه عزیزم
اخه اینجا نوشته شده که تجربیاتمون رو بگیم و بنده از روی تجربیاتم گفتم بار اولم هم نیست angelicangelic
واسه بوسیدنت احتیاجی به کفش پاشنه بلند نیس
چون همیشه تو خم میشیgol
  پاسخ
(۲-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ صبح)mahasalbanoo نوشته است: ممنون میشم راهنماییم کنید.
روی کابینتام که MDF و رنگش قهوه ای سوخته ست رو با هر چی پاک می کنم باز اثر رد و لک دستمال و پاک کننده می مونه crying دیگه نمیدونم باید چی کار کنم Vahidrk
اجاق گازم استیل دور شعله ش هست انگار سوخته باشه اونجوری شده هر چی سابیدم و لکه بر استفاده کردم نرفت ، به نظتون چی کار کنم مثل روز اولش بشه Hanghead خیلی این دو موضوع ناراحتم می کنه...crying

عزیزم روی کابینت رو با دستمال تنزیف نیم مرطوب پاک کن اون مدلی هم میگم که در بازار به صورت متری میفروشن منم این مشکل داشتم اما الان با این روش حل شده.
در مورد اجاقت گلم باید بگم که فکر نمیکنم اکش بره اخه ماله مامانم اینجوری شده 2 سال پیش و از نمایندگی اومدن دیدن Dunnof گفتن روشن کردن اولیش اشتباه بوده
واسه بوسیدنت احتیاجی به کفش پاشنه بلند نیس
چون همیشه تو خم میشیgol
  پاسخ
دوستان خوبم ممنون.
رفتم running که تجربه مریم بانو جون رو درمورد گاز و یوهنای عزیز رو در مورد کابینتام اجرا کنم (1782)
[
  پاسخ
بچه ها إز اين سوسك ريزا داريم چكاركنمDash2Dash2
هروقت يادم مي آيد كه تو از رگ گردن به من نزديكتري آرام ميشوم .
  پاسخ
عزیزم من خونه قبلیم از این موردی میگی داشتم گرفتم زیر کابینتام پودر همینا(از اسمشم بدم میاد) رو ریختم البته باید مارک خاصی باشه اگه دوست داری بدونی بهت پیام خصوصی میدم هر وقتم آشپزخونه رو میشستم بعد از اینکه خشک میشد دوباره میریختم
  پاسخ
(۵-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ عصر)رزی جون نوشته است: عزیزم من خونه قبلیم از این موردی میگی داشتم گرفتم زیر کابینتام پودر همینا(از اسمشم بدم میاد) رو ریختم البته باید مارک خاصی باشه اگه دوست داری بدونی بهت پیام خصوصی میدم هر وقتم آشپزخونه رو میشستم بعد از اینکه خشک میشد دوباره میریختم

سلام اره ممنون ميشم راهنماييم كني Flowerysmile
هروقت يادم مي آيد كه تو از رگ گردن به من نزديكتري آرام ميشوم .
  پاسخ
خانمهااااااااااااا كمكككككككككككككك
طبق تجربه يكي از دوستان كه گفته بود.با سركه سفيد ماكروفرتون را ضدعفوني كنيد
cryingاما پس بوش چي؟
يك هفته است اين ماكروفر بوي سركه ميده.همسري ميگه داره به بوي ماهي تبديل ميشه
حالا چيكار كنم؟Dunnof
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 62,326 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy