• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های خونه داری خودمون
(۷-۴-۱۳۹۱, ۰۸:۱۵ صبح)رها نبوی نوشته است: خانمهااااااااااااا كمكككككككككككككك
طبق تجربه يكي از دوستان كه گفته بود.با سركه سفيد ماكروفرتون را ضدعفوني كنيد
cryingاما پس بوش چي؟
يك هفته است اين ماكروفر بوي سركه ميده.همسري ميگه داره به بوي ماهي تبديل ميشه
حالا چيكار كنم؟Dunnof

این روشو تست کنید ضرر نداره...برای چند ساعت یک تکه زغال بزارین داخل ماکروفر و درش رو ببندین....فکر کنم بو رو جذب کنه

معنی سبز زندگی...معنی با تو بودنه
  پاسخ
سلام بچه ها به سوال منم جواب بدیدWavesmile
لباسای سفید شوهرم همیشه یقه و استیناش سیاه میشه fakعادتم داره لباس سفید بپوشه Just_Cuz_15تو ماشین لباسشویی میندازم اصلا یقه و استینش سفید نمیشه همین جور چرک میمونه Dash2Dash2 مجبورم بشیم یک ساعت خیس بخوره Dash2Dash2بعد با دست بشورمشون تا کاملا سفید بشه
شما چیکار میکنید ایده خاصی ندارید؟؟؟؟؟؟
  پاسخ
راستی اینم تجربه خودم
چند روز پیش دوغ تو قابلمه نیکل درست کردم ولی چون عجله داشتم نه دوغو خوردیم نه ظرفشو عوض کردم گذاشتم داخل یخچال الان بعد از 3 روز کلا ظرفم سوراخ سوراخ شده دیگه بدرد نمیخوره منم گلدونش کردم ههlaflaf
  پاسخ
عزیزم منم این مشکل رو با لباسای همسرم داشتم.آخه نمی شد هر روز به خاطر یه لباس ماشین لباسشویی رو روشن کنم باید کلی لباس دیگه به زور پیدا می کردم.آلانم چند ماهی هست که یقه و آستین رو با برسهای کوچیک (که معمولا برای دست شستن استفاده میشه ) با صابون یا پودر می شورم تقریبا هر روزDunnof بعدشم چند یه بار هم میندازم تو لباس شویی.... این از تجربه منFlowerysmile
سنگي كه طاقت ضربه هاي تيشه رو نداره تنديس زيبا نخواهد شد.Flowerysmile
  پاسخ
(۷-۴-۱۳۹۱, ۰۸:۳۴ صبح)2723976 نوشته است: سلام بچه ها به سوال منم جواب بدیدWavesmile
لباسای سفید شوهرم همیشه یقه و استیناش سیاه میشه fakعادتم داره لباس سفید بپوشه Just_Cuz_15تو ماشین لباسشویی میندازم اصلا یقه و استینش سفید نمیشه همین جور چرک میمونه Dash2Dash2 مجبورم بشیم یک ساعت خیس بخوره Dash2Dash2بعد با دست بشورمشون تا کاملا سفید بشه

بهترین راه حل رو دوستمون گفتن...منم با یه برس کوچیک رو یقرو تمیز میکنم با کمی پودر..دیگه آبکشی نمیکنم با همون پودر میندازم تو ماشین...و ماشینو روشن میکنم مثل معمول

خیلی تمیز میشه...کلن هم برای لباسهای سفید از سفید شور..که به همون سفید تاژ معروف شده استفاده میکنمFlowerysmile

معنی سبز زندگی...معنی با تو بودنه
  پاسخ
(۷-۴-۱۳۹۱, ۰۸:۳۴ صبح)2723976 نوشته است: سلام بچه ها به سوال منم جواب بدیدWavesmile

عزيزم سلام . بهترين كاري كه ميتوني بكني استفاده از سركه سفيده . قبل از انداختن لباسا تو ماشين سر آستين و يقه لباس رو تو كمي سركه بزار بعد بندار تو ماشين . سركه سفيدش ميكنه .
  پاسخ
سلام شوهری من پیراهن که نمیپوشه اما لباس سفید زیاد داره معمولا شستشو با ماشین لباس سفید و چرک میکنه من از لکه بر vanish یا شوما استفاده میکنم لکه های لباسای رنگی و هم که نمیشه با چیزی پاک کرد با استفاده از اون پاک میکنم
  پاسخ
سلام منم همین مشکلو چند سال داشتم بعداز دو سال طریق استفاده درست از لباسشوییمو یاد گرفتم توی مخزن وسط یکم وایتکس می ریزم و توی دوتای چپ و راست تاید میریزم بعدش رو کمترین زمان تنظیمش می کنم یعنی 30 دقیقه عالی میشه مثه برف می شن حتی راه راه ها یا چهارخونه های رنگ روشنم میذارم اونا رو هم عالی میشوره حتی میتونی از صابون لباس بچه هم استفاده کنی اونم عالیه البته با دست بشوری امتحان کن عالی میشه
پروردگارا : آرامش را همچون دانه های برف
آرام و بی صدا
بر سرزمین قلب کسانی که برایم عزیزند ببار
  پاسخ
یه راهنمایی می خوام، گازم استیله خیلی زود کثیف میشه حتی لکه قطره آبم روش میمونه تمیز کردنشم برام سخته،جای اسپری گاز پاک کنم روش میمونه کی میدونه آسان ترین روش برای پاک کردنش چیه؟
خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها - یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن
[تصویر:  20130219094252_20130205095458_11af69f117.JPG]
  پاسخ
(۱۹-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ عصر)بینا نوشته است: یه راهنمایی می خوام، گازم استیله خیلی زود کثیف میشه حتی لکه قطره آبم روش میمونه تمیز کردنشم برام سخته،جای اسپری گاز پاک کنم روش میمونه کی میدونه آسان ترین روش برای پاک کردنش چیه؟

عزیزم گاز منم استیله و همه مشکلاتی که تو گفتی رو دارم اما تنها راه تمیز کردن این گاز استیل تمیز نگه داشتن مداومشه . من بعد از هربار غذا درست کردن گازو تمیز می کنم Dash2 گاهی هم 1 پارچه دستم همزمان که لک میشه سریع پاک میکنم

[تصویر:  20131003221144_15c4c2e5-6e2b-45a6-9cba-2251ede00488.jpg]
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 62,332 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy