• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های خونه داری خودمون
(۱۹-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ عصر)بینا نوشته است: یه راهنمایی می خوام، گازم استیله خیلی زود کثیف میشه حتی لکه قطره آبم روش میمونه تمیز کردنشم برام سخته،جای اسپری گاز پاک کنم روش میمونه کی میدونه آسان ترین روش برای پاک کردنش چیه؟

عزیزم گاز منم استیل این ابرهای جادویی هستن یه قطره ریکا میریزم روش نمدارش میکنم گازبا اون پاک میکنم با یه دستمال پاک میکنم برق میزنه امتحانش ضرری نداره منکه راضیم

[تصویر:  20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
  پاسخ
هر دم از اين باغ بري ميرسد .تازه تر از تازه تري ميرسدcrying
وسط اين تعميرات و دلخوني هاي من
گل پسري . با رنگهاي پودري شمع سازي روي قالي اتاق هنر نمايي كرده
اون هم قالي بنفش روشنDash2.بيچاره اين كارگر پوست دستاش كنده شد.حتي وايتكس هم ريخت.اما بگو يه كوچولو كمرنگ بشه.كه دلم خوش بشه . نشد.
خيلي ضايع است.چيكار كنم؟
  پاسخ
(۲۶-۸-۱۳۹۰, ۰۹:۱۵ صبح)رها... نوشته است: اینم تجربه خنده دار من !
تازگی یک کشفی کردم hih
من همیشه برای نظافت کف آشپزخونه و تکسرام های راهروی ورودی مشکل داشتم! یعنی تنبلیم میشد دو ساعت بخارشور رو روشن کنم و بگذارم داغ بشه و ...[تصویر:  207821_386120_viannen_81.gif]
بنابراین کف آشپزخونه ام مثل گل نبود و فقط هفته ای یک بار بخارشو میشد Consoling

اما الان یک مدتیه دو تا از این دستمال های نظافت آشپزخونه رو نمدار می کنم و می گذارم زیر هرکدوم از روفرشیهام و خودم با دستمالها در سطح آشپزخونه و راهرو سُر می خورم laf
هم تفریحه و هم خونه ام تمییییییییییییییییییییییییز میشه Gigglesmile
اینم یه راه تنبلی که هرشب انجامش میدم
البته خونه ما فسقلیه و 80 متر بیشتر نیست

پاسخ
نقل قول:
(۱۹-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ عصر)بینا نوشته است: یه راهنمایی می خوام، گازم استیله خیلی زود کثیف میشه حتی لکه قطره آبم روش میمونه تمیز کردنشم برام سخته،جای اسپری گاز پاک کنم روش میمونه کی میدونه آسان ترین روش برای پاک کردنش چیه؟
خانمی منم همین مشکل و داشتم واسه همین اومدم رو 3 شعله گازم یه پارچه خوشگل انداختم و فقط از 2 شعله استفاده میکنم تمیز کردنشم راحت میشه چون فقط 2 تاست الان اکثر فامیلامونم همین کارو میکننhih
مگه مهمون داشته باشم از شعله های دیگه استفاده کنمangelic
[تصویر:  emo127.jpg]
عشــق !
همین خنــــده های ساده ی توست !
وقتی با تمام غصه هایت می خـــندی تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .
http://www.khanoomgol.com/uploadcenter/
  پاسخ

سلام خانمي.
بينا جون منم گازم استيله خانمها راهكارهاي خوبي دادن.منم تصميم گرفتم روي شعله هايي كه كم استفاده مي كنم رو بپوشونم.و هر روز بعد آشپزي تميزشون كنم.ولي من از يه ماده اي استفاده مي كنم كه شايد برات جالب باشه.من كمي رب رو با آب حل مي كنم.توريهاي چدني روشو كه برداشتم.آب و رب رو طوري كه همه لكه هارو بگيره روي سطح گاز مي ريزم.يه يكي دو ساعتي مي ذارم بمونه بعد با كمي شوينده و يه دستمال نرم تميزشون مي كنم.خيلي خوب مي شه.Flowerysmile
  پاسخ
(۷-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ صبح)saviya نوشته است: عزیزم منم این مشکل رو با لباسای همسرم داشتم.آخه نمی شد هر روز به خاطر یه لباس ماشین لباسشویی رو روشن کنم باید کلی لباس دیگه به زور پیدا می کردم.آلانم چند ماهی هست که یقه و آستین رو با برسهای کوچیک (که معمولا برای دست شستن استفاده میشه ) با صابون یا پودر می شورم تقریبا هر روزDunnof بعدشم چند یه بار هم میندازم تو لباس شویی.... این از تجربه منFlowerysmile

منم این روشو از مادر گلم یاد گرفتم. یه کاسه کوچیک تاید و کمی وایتکس میریزم بعد با یه مسواک که مخصوص همین کاره یقه پیراهن های سفید رو که چرک میشه حسابی برس میکشم بعد میندازم توو لباس شوییFlowerysmile
[تصویر:  tNnap4.png]

خداوندا ؛
آرامشي عطا كن تا بپذيرم آنچه را كه نميتوانم تغيير دهم.
شهامتي ده كه تغيير دهم آنچه را كه ميتوانم.
و دانشي كه تفاوت اين دو را بدانم...
  پاسخ
سلام خانما یادم نیس کجا این مطلبو خوندم میگفت بخاطر بدنه داخلی ماشین لبلس شوییا نباید از وایتکس استفاده کرد نمیدونممممDunnof
باران رحمت خدا همیشه میبارد تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم
  پاسخ
عزیزم بدنه داخلی ماشین لباسشویی از استیله
تو دفترچه ی ماشین من که نوشته استفاده نکنید
می دونی که وایتکس روی استیل تاثیر منفی داره
[تصویر:  20120725115720_NAAA.jpg]
  پاسخ
دوستان بگین از چه پاچه ای انداختین رو شعله هاتون که نمیسوزن و چطوری.DunnofممنونHanghead

بانوے هیچ قـِـصـِـه اے نـَـخـواهـَـم بود !

جـُـز قـِـصـِـه اے کـه ..
مـَـردِ مــَـن قــَـهـرِمان همیشـِـگے اش استـ ..!

نیمـِـه ے گــُـمشـُـده ام نیستے که با نیمـِـه ے دیگــَـر به جــُـستـُـجویــَـت بـَـرخیـزَمـــ ،
" تــُــو . . " تمام گــُــمشــُـدِه ے مــَـنے که پیدا شــُـده اے
90.7.21Heartshape2
  پاسخ
سلام خانها . کتریم بدنش لعابی هست آب نداشت سوخت ،لک زرد و سیاه گرفته هر کاری میکنم پاک نمیشه کمکم کنید FlowerysmileFlowerysmile
[]برای فرج مهدی فاطمه صلوات[]
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 62,333 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy