• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های خونه داری خودمون
dancyبرای پاک کردن گاز استیل یا شیشه ای از یک پارچه ی نرم آغشته به الکل سفید استفاده کنید.دقت کنید که فقط الکل رو به پارچه بزنید و روی گاز نریزید.این نکته رو از یک نمایندگی فروش گاز یاد گرفتم.حتی برای پاک کردن چربی روی هود هم میتونید از این روش استفاده کنید.
تا نباشد میل حق؛ برگی نیافتد از درخت.
  پاسخ
(۷-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ صبح)ایریکا نوشته است: سلام خانها . کتریم بدنش لعابی هست آب نداشت سوخت ،لک زرد و سیاه گرفته هر کاری میکنم پاک نمیشه کمکم کنید FlowerysmileFlowerysmile

سلام
منم کتریم لعابیه اونم سفید وقتی میسوزه یا کفش سیاه میشه با سیم ظرفشویی که میکشم کاملا سفید میشه و خوشبختانه هیچیشم نشده
جنس کتری هم مهمه
  پاسخ
سلام خانوما گاز من شیشه ایه با آب نارنج پاکش میکنم وبعدش هم یه دستمال نم دار جاش میکشم مثل روز اولش میشه
وتی کتری گچ میگیره بدون آب یه کم رو گاز میذارم( البته نه اونقدر که بسوزه )
بعدش اب سرد میریزم توش کل گچش کنده میشه(مواظب باشید کتریتون نسوزه)
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم زیرا من گرفتاردوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست میدارند:(1782)
  پاسخ
کابینت های ام دی اف رو با چی تمیز کنیم که مثه روز اول برق بیفته؟؟؟
همیشه این واسم یه دردسربزرگه!!!!
بااسکاچ وهمه کاره هم نتیجه نداده!!!!
پرواز را به خاطر بسپار..........پرنده مردنیست!!!!!![/size][/i][/b]
  پاسخ
سلام به خانومای گل خونه دار و با تجربه(1782)
من با اتوم یدفعه چرم اتو کردم هواسم نبود که درجه اش زیاد بود تا گذاشتم چرم چسبید بهش
کف اتوم تفلونه بعد سرد شدن تکیه هاش افتاد ولی لکه های قهوه ایی موند به اتوم الان 2سال گذشته از این ماجرا و هیچ وقت مشکلی برام پیش نیومد تا امروز که لباس صورتیم که تازه دوخته بودم یدفعه قهوه ایی شد جیگرم اتیش گرفت اخه تازه تموم شده بود دوختشDash2Dash2
با سرکه و اب تاید امتحان کردمcrying
الکل هم فایده نداشت crying
بنظرتون اگه کمی جرم گیر توالت بهش بزنم سفید میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خراب نمیشه اتوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمکم کنید
  پاسخ

اتو رو در حالت خشك بذار كه بخار نكنه و درجه زياد و بكشش روي نمك ان شالله كه خوب بشه

در کـــــودکــی...
در کـــُـدام بــــــــــــآزی ، راهــــــت نــَــدادنــد ،
کــــــه امـــــروز ، انـــــقَــدر دیـــــوانه وار
تــــشنـــه ی " بــــــــــازی کـَــردن " بــــــــا آدم هــــــــایی ؟
  پاسخ
خانوما شوهرم لباسشو با اتو سوزونده یعنی اتو لک شده چکارش کنم چطوری پاکش کنم؟
[[تصویر:  20130901224627_IMG_1768.JPG]
  پاسخ
سلام خانوم گلا!!
من با هرشیشه پاک کنی میز ال سی دیمون رو پاک می کنم بازهم جای دستمال می افته فقط با آب و سرکه بهترپاک میشه که اونم بوش اذیت کنندست.شما باچی میزاتون رو پاک می کنید؟Dunnof
ﭘﻮﻝ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺟﺎﯾﯽ ﺑﻠﻨﺪﺗﺮ ﺍﺯ ﻗﺪ ﻣﺎﺳﺖ؛

ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻮﺍﻇﺐ ﺑﺎﺷﯿﻢ؛

ﭘﺎﯾﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﭼﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﻣﯽ ﮔﺬﺍﺭﯾﻢ ...!

پاسخ
سلام .طاعاتتون قبول درگاه حق.من کتری استیل پلان دارم. همیشه با تمیز کردن سطح بیرونش مشکل دارم.چون روغن که موقه اشپزی به سطح روش میپاشه پاک کردنش خیلی سخته. یاقسمتهایش اصلا پاک نمیشه.میشه بگین چطوری پاکش کنم که مثل روز اولش براق وسطح صافی داشته باشه.ممنون میشم خانمهاHanghead
تو را من چشم در راهم
  پاسخ
عزیزم با سرکه بشور
[تصویر:  190d68a1a7.png]
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 62,317 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy