• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های خونه داری خودمون
سلام!!!!Wavesmile
کسی جواب منو نمیده؟؟Dunnof
ﭘﻮﻝ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺟﺎﯾﯽ ﺑﻠﻨﺪﺗﺮ ﺍﺯ ﻗﺪ ﻣﺎﺳﺖ؛

ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻮﺍﻇﺐ ﺑﺎﺷﯿﻢ؛

ﭘﺎﯾﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﭼﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﻣﯽ ﮔﺬﺍﺭﯾﻢ ...!

پاسخ
سمینا جون با دستمال میکروفایبر ناژه تمیز کن اینقدر خوبه که نگو . باهاش هر سطحیو پاک کنی دیگه طرفه هیچ محصولی نمیری. سوپر مارکتا دارن
اللهم صلی علی محمد و ال محمد
  پاسخ
(۲۱-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۵۴ عصر)پروین نظری نوشته است: سلام .طاعاتتون قبول درگاه حق.من کتری استیل پلان دارم. همیشه با تمیز کردن سطح بیرونش مشکل دارم.چون روغن که موقه اشپزی به سطح روش میپاشه پاک کردنش خیلی سخته. یاقسمتهایش اصلا پاک نمیشه.میشه بگین چطوری پاکش کنم که مثل روز اولش براق وسطح صافی داشته باشه.ممنون میشم خانمهاHanghead

سلام
منم همین مشکل رو داشتم
مسخره نکنی ولی یه گاز پاک کن دارم مخصوص گازهایی هس که استیله روی اونجایی که پاک نمیشه بزن بزار چند دقیقه بمونه بعد با اسکاج راحت پاک میشه
میشه مثل روز اولش
  پاسخ
یه تجربه واسه زمانیکه پیاز خورد میکنید
روبروی باد پنکه اگر پیاز خورد کنید چشماتون نمیسوزه ولی فقط واسه تابستونا کار برد دارهHanghead
  پاسخ
اگه برنجتون سوخت در قابلمه را بردارید روی برنج را با چند برگ دستمال کاغذی بپوشونید بعد در قابلمه را سریع بگذارید بعد از گذشت چند دقیقه بوی سوختگی کاملا ازبین میرود امتحان کنیدFlowerysmile
دوستم بدار شاید فردایی نباشد
  پاسخ
خانم گلا من رو برنج سوخته بسته به میزان برنج1تا3 حبه قند میزارم فوری بوی سوختگی برنج رو میگیره.Flowerysmileتوظرف قندچندتیکه چوب دارچین میندازم هم قندا بوی خوشمزه دارچین میگیرند هم مورچه ها طرف قندا نمیرن چون مورچه از بوی دارچین فراریه(1782)
تاشقایق هست زندگی باید کردFlowerysmile
  پاسخ
سلاااام دوستان
وقتي برنجتون سوخت اگه روش كاغذ A4 هم بزاريد بوشو ميگيره
وقتي پياز خرد ميكنيد قبل از اينكه شروع كنيد يه چوب كبريت كه قسمت گوگردش بيرون باشه هااا angelic بزاريد تو دهنتون ديگه چشمتون نميسوزه
ولي همين قدر كه عاشق آشپزي هستم از خونه داري متنفرم Dash2
بيچاره مامانم هروقت من آشپزي ميكنم تا 2 ساعت تو آشپزخونه راه ميره و وسايلو مرتب ميكنه و مرتبم دعام ميكنه البته از اين مدليا Swear
فريب واژه ها را نخور هنگامي كه اولين حرف الفبا سرش كلاه رفته ...
  پاسخ
(۲۱-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ عصر)semina نوشته است: سلام خانوم گلا!!
من با هرشیشه پاک کنی میز ال سی دیمون رو پاک می کنم بازهم جای دستمال می افته فقط با آب و سرکه بهترپاک میشه که اونم بوش اذیت کنندست.شما باچی میزاتون رو پاک می کنید؟Dunnof

سلام
من از جایی که میزمو خریدم پرسیدم گفتن بهش پارافین بزن،واقعا تمیز و براق میشه و هیچ لکی هم روش نمیمونه
خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها - یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن
[تصویر:  20130219094252_20130205095458_11af69f117.JPG]
  پاسخ
(۱-۶-۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ صبح)بینا نوشته است:
(۲۱-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ عصر)semina نوشته است: سلام خانوم گلا!!
من با هرشیشه پاک کنی میز ال سی دیمون رو پاک می کنم بازهم جای دستمال می افته فقط با آب و سرکه بهترپاک میشه که اونم بوش اذیت کنندست.شما باچی میزاتون رو پاک می کنید؟Dunnof

سلام
من از جایی که میزمو خریدم پرسیدم گفتن بهش پارافین بزن،واقعا تمیز و براق میشه و هیچ لکی هم روش نمیمونه

بينا جونم
ببخشيد ولي مگه پارافين يه جورايي چرب نيست Dunnof
بعد اون موقع خوب ميشه ؟؟؟Questionedf
فريب واژه ها را نخور هنگامي كه اولين حرف الفبا سرش كلاه رفته ...
  پاسخ
من دو تا سوال دارم
1- سطل زباله مون رفته بودیم مسافرت یادم رفت توشو خالی کنم حالا از وقتی اومدیم هرچی میشورمش بازم توش بوی بدی میده بهش اسپری هم زدم بوش نرفت توش آب نمک هم ریختم نرفت چیکارش کنم ؟Dash2

2- نون وقتی بیرون از یخچال نگه داریم ضرری داره ؟ آخه بیرون یخچال خیلی نرم میمونه تو یخچال که میذارم خشک میشه
بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 62,323 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy