• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های خونه داری خودمون
(۳-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ عصر)banooyekhune نوشته است: من دو تا سوال دارم
1- سطل زباله مون رفته بودیم مسافرت یادم رفت توشو خالی کنم حالا از وقتی اومدیم هرچی میشورمش بازم توش بوی بدی میده بهش اسپری هم زدم بوش نرفت توش آب نمک هم ریختم نرفت چیکارش کنم ؟Dash2

2- نون وقتی بیرون از یخچال نگه داریم ضرری داره ؟ آخه بیرون یخچال خیلی نرم میمونه تو یخچال که میذارم خشک میشه

عزیزم منم یکبار اینجوری شد شستمش بعد2روز گذاشتمش بیرون دیگه بو نمیداد
در مورد نون هم بیرون کپک میزنه چون هوا گرمه من خودم میزارم یخچال یه ربع قبل از استفاده میزارم بیرون نرم میشه این از تجربیات منangelic
  پاسخ
[
2- نون وقتی بیرون از یخچال نگه داریم ضرری داره ؟ آخه بیرون یخچال خیلی نرم میمونه تو یخچال که میذارم خشک میشه
[/quote]

عزیزم بهترین روش نگهداری نون داخل فریزر هست. من خودم نون تازه رو بعد از خنک شدن داخل کیسه نایلونی میذارم و داخل فریزر نگه میدارم. موقع استفاده هم گرمش میکنم عین نون تازه ای میشه که تازه میخریم.
ما زنده به آنیم که آرام نمانیم
  پاسخ
مرسی قانع شدم که تو همون یخچال نگه دارم قبل استفاده یا گرمش کنم یا زودتر بذارم بیرون
مرسییییی Flowerysmile
بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو
  پاسخ
نون رو باید کم کم خرید اگه میخای بیرون یخچال بذاریش باید مواظب باشی کپک نزنه من جایی خوندم کپک نون خیلی خطرناکه

در مورد سطل زباله بشورش بذار تو افتاب تا بوش بپره ....منم این تجربه تلخو داشتم عذاب اورهDash2

راستی پارافین چربه احتمالا میز ال سی دی که شیشه هستنرو نمیشه با اون تمیز کرد بدتر میشه اما با اید دستمال جادویی ها خیلی خوب میشه از اون بدون پرزاشون.....پارافین برای چوب کاربرد داره
:من بنده ان دمم که ساقی گوید یک جام دگر بگیر و من نتوانم
  پاسخ
پارافين اصلا چيزه خوبي براي تميز كردن چوب نيست اولا خيلي چربه و براقيتي كه داره زياد قشنگ نيست دوما دوباره زودي روي وسايل پرز ميشينه.من از يافت آباد واكس فوري گلشاد خريدم.عاليه.خود مغازه دار ها هم از همين استفاده ميكنن.يك مقدار روي ابر ميزنم.بعد در حدود يك دقيقه روي وسايل ميمالم.هم براقيتش خوبه و شيكه.هم خيلي چوب رو تميز نشون ميده براي چرم هم خوبه.و وقتي خوب بزني تا به خورد چوب بره چرب هم نيست.و تا يك ماه ديگه فقط كافيه دستمال بكشي.خيلي خوبه من راضيم.

[تصویر:  countdown.php?width=500&height=160&bg=57...married%20in]
Created by Wedding Favors
  پاسخ
(1782)(1782) باسلام خدمت دوستان عزیز من خیلی در سایت های مختلف گردش میکنم و نکات مختلف را می خوانم و.. خلاصه اینکه برای میوه ونان فقط و فقط از زیپ کیف استفاده میکنم میوه را شسته و خشک کرده با دستمال رولی آشپزخانه و بعد داخل زیپ کیف و همینطور نان خلاصه خیلی راضی هستم از همه دوستان که برای کمک به همدیگر تلاش میکنند ممنون هستم FlowerysmileFlowerysmile
  پاسخ
سلام.خانم ها یک سوال فوری.کف خونم پارکته با چی تمیزش کنم؟
http://mohammad_matin_1393.niniweblog.com
جز تو کی میتونه عزیز من باشه...خدایا شکرت
[تصویر:  20141213164815_20141209_120640.jpg]

پاسخ
مبل چرمی سفیدم خودکاری شده، کسی راه حلی برای پاک کردنش داره؟
  پاسخ
(۱۳-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ عصر)sokot_nesar نوشته است: مبل چرمی سفیدم خودکاری شده، کسی راه حلی برای پاک کردنش داره؟

عزیزم جایی خوندم که باید کنی الکل صنعتی روی پنبه بچکانید و با حوصله روی خطوط

بکشید سپس با پارچه ان را تمیز کنید . موفق باشید دوستمFlowerysmile

پاسخ
برای نظافت سعی کنیم الویت بندی کنیم. همیشه صبح که می خواین شروع به تمیز کاری بکنین از جلوی در خونه (جاکفشی) شروع کنین تا خونه شما از بیرون منظره نا مناسبی نداشته باشه.و بعد همینطوری بیاین داخل هال و پذیرایی،آشپزخونه ،اتاق خواب ها و بعد سرویس ها.
اینطوری دیگه نگران زنگ در خونتون نیستین.
این نکته را هم فراموش نکنیم که قبل از هر کاری ناهارتون رو مشخص کنین و مقدماتش رو آماده کنین چون وقتی آقای خونه میاد ترجیح میده ناهارش آماده باشه تا اینکه همه جای خونش تمیز باشه ولی ناهارش 2 ساعت دیگه آماده بشه!Flowerysmile
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 62,325 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy