• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های خونه داری خودمون
(۱۳-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ عصر)sokot_nesar نوشته است: مبل چرمی سفیدم خودکاری شده، کسی راه حلی برای پاک کردنش داره؟

سلام عزیزم
من شنیذم با اسپری مو پاک میشه اسپری میکنی بعد دستمال میکشی . من به کیف پولم زدم پاک شد
  پاسخ
(۱۵-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ صبح)sadaf184 نوشته است:
(۱۳-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ عصر)sokot_nesar نوشته است: مبل چرمی سفیدم خودکاری شده، کسی راه حلی برای پاک کردنش داره؟

سلام عزیزم
من شنیذم با اسپری مو پاک میشه اسپری میکنی بعد دستمال میکشی . من به کیف پولم زدم پاک شد

پاسخ
دوست جونیا میشه راهنماییم کنید که:
میخوام پارچه سفید تو ماشین لباسشویی بندازم و وایتکس بزنم
اما نمیدونم کدوم قسمت باید وایتکس بریزمDunnof
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=160&bg=59...married%20in]

پاسخ
(۱۵-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ صبح)sokot_nesar نوشته است:
(۱۵-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ صبح)sadaf184 نوشته است:

سلام عزیزم
سلام عزیزم
جوهر و خودکارو با شیر پاک میکنم همیشه

از خواب که پریدم
زیاد بود ارتفاع تنهایی
دلم شکست...
  پاسخ
عزیزم قسمت وسط گلم میشه بپرسم از چه پودری استفاده میکنی؟
  پاسخ
(۱۶-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ صبح)فائزه بانو نوشته است: دوست جونیا میشه راهنماییم کنید که:
میخوام پارچه سفید تو ماشین لباسشویی بندازم و وایتکس بزنم
اما نمیدونم کدوم قسمت باید وایتکس بریزمDunnof

توی دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی من نوشته از ریختن سفید کننده مایع خودداری کنیم .....قسمت وسط هم نوشته واسه نرم کننده هست ....چون مرحله اخر آبکشی مواد برداشته میشه ......بهتره از پودر سفید کننده استفاده کنی ....میتونی با پودر لباسشویی با هم بریزی.... لباسها رو خیلی خوب تمیز میکنه ....از وایتکس بهتره ..بوی خوبی هم داره Wavesmile
دریای طوفانی ناخدای لایق می‌سازد....
همیشه ممنون لحظات سخت زندگی باش.
  پاسخ
تو دفترچه منم نوشته وایتکس نریزین اما اقای نصاب گفت لباسا رو که میندازی تو ماشین یه پیمانه بریز داخل لباسا درشو ببند. منم این کارو میکنم. خیلی سفید هم میشن gag
[تصویر:  GdJjp4.png]
  پاسخ
ممنون روزنیاز عزیزمFlowerysmile
من از پودر سافتلن طلایی استفاده میکنم
زمان شستشو مثل مواقع دیگه بزنم؟

پاسخ
خانوما این قرصای فینیش خب 3 کاره هستن جلا دهنده اینا داره خودش باز لازمه تو ماشین نمک و جلا دهنده بریزیم؟Dunnof
[تصویر:  IbYjp3.png]
  پاسخ
ممنون باران جان
پدر سفید کننده منظورت پودر صابونه خانمی؟

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 62,329 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy