• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های خونه داری خودمون
سلام. واسه گرفتن روغن کتلت، بادمجون و سیب زمینی و خلاصه همه غذاهای سرخ شده می تونید توی ظرفتون کاغذ روغنی بذارید بعدش اونا رو چند دقیقه بذارید روی کاغذ، اینجوری روغن اضافشون گرفته می شه.
همه چی درست میشه من میدونم.......
  پاسخ
برای اینکه زعفران شما بهتر رنگ بدهد می‌توانید از روش زیر کمک بگیرید: درون یک استکان کوچک به مقدار مورد نیاز زعفران ساییده بریزید و دو قاشق غذا خوری آب جوش به آن اضافه کنید. بعد از اینکه برنج را آبکش کردید و داخل قابلمه ریختید استکان حاوی آب و زعفران را در برنج فرو ببرید و دم کنی را روی قابلمه بگذارید. با دم کشیدن برنج، زعفران هم دم می‌کشد و بهتر رنگ می‌دهد.
  پاسخ
(۱۷-۶-۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ عصر)ماهدیس نوشته است: سلام Veiledsmile2 یه تجربه جدید و خوب که برای همه خانوم گلا مفیده Flowerysmile برای اینکه بادمجون روغن به خودش نگیره وقتی تلخی بادمجون رو گرفتید و اماده سرخ شدن بود ( دو سه تا سفیده تخم مرغ رو خوب بزنید و بادمجونها رو دونه به دونه به سفیده اغشته کنید و بعد سرخ کنید ) Confetti عالی میشه . نه تنها روغن به خورد بادمجون نمیره بلکه روغن زیادی هم مصرف نمیشه انگاری دارین یه پیاز داغ درست میکنید . فقط یه بار امتحان کنید [/align][/size]
عزيزان من هميشه وقتي تلخي بادمجونامو گرفتم يكم ماست با دست به بادمجونا ميزنم و ميذارم توي روغن اينطوري هم روغن به خودشون نميگيرن و خيلي خيلي كم روغن مصرف ميشه اصلا هم توي طعمشون تاثيري ندارهFlowerysmile

روزگارت بر مراد روزهایت شاد شاد
آسمانت بی غبار سهم چشمانت بهار
قلبت از هر غصه دور بزم عشقت پر سرور
بخت و تقدیرت قشنگ عمر شیرینت بلند
سرنوشتت تابناک جسم و روحت پاک پاک
دیدگانت از همیشه شادتر شهر قلبت زنده و آبادتر
غصه هایت دم به دم ای مهربان در گذرگاه زمان بربادتر
  پاسخ
منم به همتون توصیه میکنم از این تابه های رژیمی دوطزفه بخرین واقعا مرغ پختن باهاش یه چیزه دیگه ستYum2
  پاسخ
برای از بین بردن لکه خون از لباس ابتدا آن را با آب سرد خوب شستشو بدید بعد پودر صابون رو روش بمالید و بذارید یک روز بمونه خیلی راحت پاک میشه البته همیشه سعی کنید که تا لکه تازه است اون رو بشورید و گرنه دیر پاک میشهDunnof
برای پاک کردن کاور لوازم آشپزخانه مقداری سرکه سفید و جوش شیرین را در آب داغ ریخته وبعد کاورها را نیم ساعت در آن قرار دهید وبعد با اسکاچ داخل وبیرون آن را بشورید و آبکشی کنید و وقتی کمی از آب آن رفت با یک پارچه تمیز آن را خشک کنید تا لکه ی آب بعد از خشک شدن رویش نماند
مثل روز اول براق و تمیز میشودdancy
تووووجه! به هیچ وجه از پودر استفاده نکنید چند قطره مایع برای اسکاچ کشیدن کافی است و گرنه تار میشودahh

[تصویر:  1_oldsaheb.gif]
  پاسخ
(۱۷-۶-۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ عصر)ماهدیس نوشته است: سلام Veiledsmile2 یه تجربه جدید و خوب که برای همه خانوم گلا مفیده Flowerysmile برای اینکه بادمجون روغن به خودش نگیره وقتی تلخی بادمجون رو گرفتید و اماده سرخ شدن بود ( دو سه تا سفیده تخم مرغ رو خوب بزنید و بادمجونها رو دونه به دونه به سفیده اغشته کنید و بعد سرخ کنید ) Confetti عالی میشه . نه تنها روغن به خورد بادمجون نمیره بلکه روغن زیادی هم مصرف نمیشه انگاری دارین یه پیاز داغ درست میکنید . فقط یه بار امتحان کنید [/align][/size]
منم مرتب از همين روش استفاده ميكنم نه تنها خيلي خوب و خوشمزه ميشهYum2 ... رژيمي هم هست و روغن خيلي كم مصرف ميشه مخصوصا اگه تو ماهيتابه رژيمي ها هم سرخ بشه كه ديگه چه بهتر (1782)

فريب واژه ها را نخور هنگامي كه اولين حرف الفبا سرش كلاه رفته ...
  پاسخ
[quote='روکسانا' pid='493759' dateline='1347079548']
سلام بچه ها کسی مارک گیلبرتون ترکیه شنیده ؟تروخدا زود جواب بدید.اتو پرسی و بخارشو

--------------------------------------------------------------------------------

خانمی می دونی جای سوالت اینجا نبوده؟؟؟؟؟؟؟
  پاسخ
سلام خانما اگه سطح اجاق گازتون لعابیه از (گاز پاکن لعابی

تیرک )استفاده کنید واقعا عالیه.
تو را من چشم در راهم
  پاسخ
سلام
اجاق گاز من جنسش از استیله با یه لکه اب سریع کثیف می شه چه مارکی بلدید از گاز پاک کن
اگر مردی بیا ایران و زن باشJust_Cuz_15
  پاسخ
(۲۸-۷-۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ عصر)اشا نوشته است: سلام
اجاق گاز من جنسش از استیله با یه لکه اب سریع کثیف می شه چه مارکی بلدید از گاز پاک کن

گلرنگ خیلی عالیهFlowerysmile
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 62,335 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy