• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های خونه داری خودمون
منکه میدونم بعد اینکه سرخش کردی رو ظرفت دستمال کاغذی بنداز بادمجوناتو بزار توش روغنشو تقریبا میگیره
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
ستاره جون بادمجان هاروسفیده تخم مرغ بزن(1782)(1782)
  پاسخ
عزیزم هنگامی که پوست بادمجانها را گرفتی خوب بشور نمک بزن وبه مدت یک دو ساعت توی افتاب بمونه
امیدوارم غم هایتان قربانی شادی هایتان گردد(1782)
  پاسخ
برای خوشبو شدن خونه مقداری دارچین روی شعله پخش کن داغ بریزید Flowerysmile برای داشتن چای طعم دار از چوب زنجبیل و چوب دارچین استفاده می کنیم
امیدوارم غم هایتان قربانی شادی هایتان گردد(1782)
  پاسخ
اول روی بادمجونا نمک بپاش بذار تو آبکش نیم ساعت که بمونه آبش کشیده میشه بعد تو روغن داغ سرخشون کن میبینی اصلا از مقدار روغنت کم نشده بعدم میتونی برای اینکه بیشتر روغنشو بکشی بذاری رو دستمال کاغذی
روي پرده خانه كعبه اين آيه از قران حك شده كه:

نَبِّئْ عِبَادِي أَنِّي أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــيمُ

و من هنوز و تا هميشه به همين يك آيه دلخوشم ...

بندگانم را آگاه كن كه من بخشنده مهربانم

پاسخ
سلام میشه بگید واسه لکه نشدن درب قابلمه های چدن چیکار کنیم ؟ من هر چی میشورم و خشک میکنم بازم لک داره. ماده خاصی باید بزنم؟Dunnof
  پاسخ
(۱۱-۸-۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ عصر)ستاره 90 نوشته است: سلام دوستان برای سرخ کردن بادمجون
باید چیکار بکنیم که زیاد روغن به خودش نگیره؟؟؟؟

یه تجربه ...من یه روز عصر بادمجونا رو نمک زدم که برای شام بپزم اما همسری گفت برای شام بریم بیرون ...شب که برگشتیم اومدم بادمجونا رو سرخ کنم و فریز کنم باورتون نمیشه همون مقدار روغن که اول ریخته بودم همونو ریختم بیرون یعنی اصلا روغن اضافه به خودش نگرفته بود 1 (49)1 (49)
نتیجه: بادمجون رو نمک بزن و تا جایی که میشه بذار بمونه Yum2

[تصویر:  20150727111523_index.jpg]
  پاسخ
بچه ها من دیشب خودم دوغ درست کردم.اینطو که:یه ذره شیر 2قاشق ماست کمی نمک.بعد گذاشتم کناربخاری تا درست شه آخه باید جای گرم باشه.ولی شیر توش دلمه دلمه شده.اینم عکسشه.اینطوشده.ینی خرابکاری کردم؟
[تصویر:  20121215092502_25092012.jpg]
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
کسی ج سوال منو نمیدونه؟crying
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
(۲۶-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ عصر)semina نوشته است: سلام!!!!Wavesmile
کسی جواب منو نمیده؟؟Dunnof

عزیزم با روزنامه امتحان کن شاید جواب بگیری
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 62,328 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy