تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 34 رای - 2.82 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های خونه داری خودمون
(۱۸-۰۸-۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ ق.ظ)negpil نوشته:  سلام به همه
قارچ هم بخوام فریز کنم همینجوری اسلایس کنم و بزارم فریزر؟سیاه نمیشه؟!

سلام خانومی۰من قارچ وخوب میشورم تو سبد هی میتکونم که آبش کامل گرفته شه و بلافاصله خورد میکنم و میریزم تو کیسه فریزر هواشم کامل میگیرم و میزارم فریزر۰اگه همشو سریع انجام بدی قارچا زمانی برای سیاه شدن واسشون نم نمیمونه۰۰
خدایا منو به جایگاهی که حقم هست برسون
پاسخ }
(۲۱-۰۵-۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ)semina نوشته:  سلام خانوم گلا!!
من با هرشیشه پاک کنی میز ال سی دیمون رو پاک می کنم بازهم جای دستمال می افته فقط با آب و سرکه بهترپاک میشه که اونم بوش اذیت کنندست.شما باچی میزاتون رو پاک می کنید؟Dunnof

عزیزم من فکر میکنم اشکال از دستماله۰من با دستمال مخصوص شیشه پاک کردن تمیزمیکنم عالی میشه۰ففروشنده گفت نانو هست۰
خدایا منو به جایگاهی که حقم هست برسون
پاسخ }
(۱۱-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ب.ظ)مونا 18 نوشته:  
(۰۷-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ق.ظ)*بهار* نوشته:  
(۰۷-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ق.ظ)مونا 18 نوشته:  سلام خانما
روی در یخچال خواهری ( اونجای که اب خوری)hih یه لکه عمودی تا پایین افتاده فکنم در اثر برداشتن اب توسط دخمر کوچلو های جیگرش آب ریخته و اینجوری شده تا الان از جوش شیرین - سفید کننده- سرکه استفاده کده اما همچنان تکون نخورده کمک کنید و راه حل بدید لطفاً
ممنونFlowerysmile

سلام گلم
من این لکه رو با الکل سفید تونستم پاک کنم.

سلام عزیز
الکل هم فایده نداشت Dash2
همچنان منتظر نظر بعدی !!!!!Wavesmile
سلام حالا که اکثر چیزا رو تست کردین خمیر دندونم تست کنید خیلی خوبه من باهاش لکه حنا و خودکارو از رو لباس پاک کردم.

تا اطلاع ثانوی امضا ندارم
پاسخ }
سلام خانوما دیدین بعضیا خونه هاشون چه بوی خوبی میده ..حتی لباساشون
آدم کیف میکنه اصلا نه بوی غذا میاد نه بوی بد ..کسی میدونه چکار میکنن
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ق.ظ)آنا بانو نوشته:  
من با هرشیشه پاک کنی میز ال سی دیمون رو پاک می کنم بازهم جای دستمال می افته فقط با آب و سرکه بهترپاک میشه که اونم بوش اذیت کنندست.شما باچی میزاتون رو پاک می کنید؟Dunnof

عزیزم من فکر میکنم اشکال از دستماله۰من با دستمال مخصوص شیشه پاک کردن تمیزمیکنم عالی میشه۰ففروشنده گفت نانو هست۰

سلام.... یه روزنامه رو مچاله کن و یه کم آب بهش بزن...من شیشه ها و میز ال سی دی مو با روزنامه آب زده پاک میکنم....فقط بعد از چند تا شیشه که پاک کردی....پرز میده...حالا دیگه روزنامه رو عوض کن و شیشه های بعدی رو پاک کن.....
پاسخ }
(۲۶-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ق.ظ)aroos avval نوشته:  
(۱۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ق.ظ)آنا بانو نوشته:  

سلام.... یه روزنامه رو مچاله کن و یه کم آب بهش بزن...من شیشه ها و میز ال سی دی مو با روزنامه آب زده پاک میکنم....فقط بعد از چند تا شیشه که پاک کردی....پرز میده...حالا دیگه روزنامه رو عوض کن و شیشه های بعدی رو پاک کن.....

منم تمام وسایل شیشه ای رو با روزنامه پاک میکنم عالی میشه
پاسخ }
این لیوانهایی که توش چایی خورده میشه و رنگش زرد میشه رو کار میکنید شما؟
من همیشه زودی بعد از خوردن چایی میشستم لیوان رو
ولی تو این مدت بارداری همسرم چایی میخورد همونطوری دور از چشم من ول میکرد تو سینک
الان سه تا از لیوانام زرد شدن
نمیخوام با سفیدکننده بشورم که اونوقت عادت کرده میشن و هرهفته باید وایتکس توشون بریزم که هیچ، تازه ضرر هم داره
یه شب تا ظهر فردا توشون پودر لباسشویی ترک ریختم بعد شستم بازم اونطور که باید سفید نشدن
دارم دیوونه میشم
حساسیت دارم به رنگ گرفتن لیوان و فنجان
پاسخ }
(۲۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ب.ظ)nsomayeh نوشته:  این لیوانهایی که توش چایی خورده میشه و رنگش زرد میشه رو کار میکنید شما؟
من همیشه زودی بعد از خوردن چایی میشستم لیوان رو
ولی تو این مدت بارداری همسرم چایی میخورد همونطوری دور از چشم من ول میکرد تو سینک
الان سه تا از لیوانام زرد شدن
نمیخوام با سفیدکننده بشورم که اونوقت عادت کرده میشن و هرهفته باید وایتکس توشون بریزم که هیچ، تازه ضرر هم داره
یه شب تا ظهر فردا توشون پودر لباسشویی ترک ریختم بعد شستم بازم اونطور که باید سفید نشدن
دارم دیوونه میشم
حساسیت دارم به رنگ گرفتن لیوان و فنجان

عزیزم با جوش شیرین وسرکه هم امتحان کن
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
عزیز کلا مامان من به سفید کنند حساسیت داره !!!! یه حساسیت دیگه هم داره اونم برق زدن ظروف مخصوصا بلور laf
برای همین همیشه این کار میکنه :
یه حجمی از پودر ماشین لباس شوی توی یه ظرف میریزه بعد اب جوش روش میریزه بعد اروم اروم ظروف توی ان قرار میده توری که به دمای اب عادت کنن و نشکنن ( البته میشه اب سرد ترم کرد اما خوب با اب داغ زودتر و بهتر جواب میده) یه مدت بذارین بمونه مدتش به میزان لک بستگی داره بعد اب بکشید و از برق زدن ظروفتون لذت ببرید و مامان منم دعا کنید(1782)
تازه خانم گلیا این کار برای ظروف استیل و قاشق و ....هم معرکه هست (خود منم هیچ وقت از سفید کنند برای ظروفم استفاده نمی کنم)
خوش باشید
تو را به جاي همه ي کساني که نمي شناخته ام ... دوست مي دارم
تو را به جاي همه ي روزگاراني که نمي زيسته ام ... دوست مي دارم
تو را به خاطر دوست داشتن ... دوست مي دارم
تو را به جاي تمام کساني که دوست نمي دارم ... دوست مي دارم ...
پاسخ }
دانستن اين نكات ساده اما كاربردي مانند فوت كوزه‌گري مي‌ماند. با اجراي اين نكات ساده مي‌توانيد خيلي راحت و ساده يك كدبانوي حرفه‌اي و نمونه شويد.

استوانه مقوايي درون دستمال كاغذي و كاغذ دستشويي يكي از بهترين گزينه‌ها براي نگهداري كليپس‌ها و كش‌هاي سر شماست. با كمك اين استوانه مقوايي از خريد جعبه‌هاي نگهداري كليپس و كش بي‌نياز مي‌شويد. مي‌توانيد اين استوانه‌ها را با سليقه خود رنگ كنيد و از آن‌ها روي ميز آرايش‌تان استفاده كنيد.

همه جعبه‌ها و قوطي‌هاي كبريت را دور نريزيد. بعضي از آن‌ها را كه رنگ و ظاهر زيباتري دارند را انتخاب كنيد و از آن‌ها براي نگهداري سوزن ته گرد، كليپس كاغذ و دكمه‌هاي كوچك و درشت استفاده كنيد. به اين ترتيب مي‌توانيد بدون صرف هزينه صاحب يك قوطي كوچك از وسايل ريز و كوچك خياطي شويد.

اگر هنوز در خانه‌تان جعبه نوار كاست‌هاي قديمي داريد مي‌توانيد از آن براي نگهداري و مراقبت از سيم هندزفري، هدفن يا سيم usp استفاده كنيد. به اين ترتيب علاوه بر اين‌كه جاي مشخصي را به اين بخش از لوازم خود اختصاص مي‌دهيد، مي‌توانيد آن‌ها را درصورت لزوم به راحتي حمل‌كنيد.

مي‌توانيد از جعبه دستمال كاغذي‌تان براي نگهداري كيسه‌هاي زباله استفاده كنيد و كيسه‌ها را به‌گونه‌اي در آن قرار دهيد كه مانند زماني كه از دستمال كاغذي استفاده مي‌كرديد بتوانيد از شيار روي جعبه، كيسه‌ها را بيرون بكشيد. به اين ترتيب ظاهري زيبا به مجموعه‌اي از كيسه زباله خود مي‌دهيد و مي‌توانيد از آن‌ها روي كابينت يا درون آن نگهداري كنيد.

براي جدا كردن كاكل بلال از روي آن بهترين وسيله يك مسواك تميز است. با مسواك‌كردن دانه‌هاي بلال مي‌توانيد كاكل بلال را از سطح بلال جدا كنيد. تنها دقت داشته باشيد، حتما از مسواك نو استفاده كنيد. اين بار براي خريد مسواك نيازي نيست مسواك مرغوب يا خيلي گران بخريد. با كمك اين برس كوچك مي‌توانيد خيلي زود از شر كاكل ذرت خلاص شويد.
یادمان باشد : وقتی کسی را به خودمان وابسته کردیم !
در برابرش مسؤولیم …
در برابر اشک‌هایش ؛
شکستن غرورش ،
لحظه‌های شکستنش در تنهایی و لحظه‌های بی‌قراریش ….
و اگر یادمان برود !

در جایی دیگر سرنوشت یادمان خواهد آورد،Just_Cuz_15
پاسخ }