ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک

خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تجربه های خونه داری خودمون
کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 185

ارسال: #181
RE: تجربه های خونه داری خودمون
(۱-۶-۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ صبح)مهرنوش 212 نوشته شده توسط:  
(۱-۶-۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ صبح)بینا نوشته شده توسط:  [quote='semina' pid='469228' dateline='1344685259']
سلام خانوم گلا!!
من با هرشیشه پاک کنی میز ال سی دیمون رو پاک می کنم بازهم جای دستمال می افته فقط با آب و سرکه بهترپاک میشه که اونم بوش اذیت کنندست.شما باچی میزاتون رو پاک می کنید؟Dunnof

سلام
من از جایی که میزمو خریدم پرسیدم گفتن بهش پارافین بزن،واقعا تمیز و براق میشه و هیچ لکی هم روش نمیمونه
میز من شیشه ای هستش واسه ی تمیز کردنش اول با یه دستمال خاک شو میگیرم بعد با یه روزنامه ی نم دار و یه روزنامه دیگه خشکش میکنم هیچ وقت لکه نداره و برق میزنه
امضای خانم طلایی
[تصویر:  1_oldsaheb.gif]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ عصر، توسط خانم طلایی.)
۲۹-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 5

ارسال: #182
(۱۶-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ صبح)baran36 نوشته شده توسط:  
(۱۶-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ صبح)فائزه بانو نوشته شده توسط:  ممنون باران جان
پدر سفید کننده منظورت پودر صابونه خانمی؟

نه پودر صابون نیست .... کار همون وایتکس رو انجام میده ...ولی پودره ....واسه سرامیک و کاشی و ....هم میشه استفاده کرد....فقط مارک پودری که گرفتم یادم نمیاد....فقط یادمه که قوطیش صورتیهhih

منم از همين پودر استفاده ميكنم عاليه مايع هم داره اما پودرش بهتره .اسمش ونيش هست vanish من ديدم كه مارك سپيد هم داره اما خودم ونيش استفاده كردم مال تركيه س.
hih
امضای fariba-m
خدایا حواست هست؟

صدای هق هق گریه هایم از گلویی می اید که تو از رگش به من نزدیکتری
۲۹-۷-۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2

ارسال: #183
(۷-۴-۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ صبح)2723976 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها به سوال منم جواب بدیدWavesmile
لباسای سفید شوهرم همیشه یقه و استیناش سیاه میشه fakعادتم داره لباس سفید بپوشه Just_Cuz_15تو ماشین لباسشویی میندازم اصلا یقه و استینش سفید نمیشه همین جور چرک میمونه Dash2Dash2 مجبورم بشیم یک ساعت خیس بخوره Dash2Dash2بعد با دست بشورمشون تا کاملا سفید بشه
شما چیکار میکنید ایده خاصی ندارید؟؟؟؟؟؟

من اول با صابون آرایشی زرد رنگ با دست یقه و آستین رو می شورم بعد با لباسهای سفید میندازم تو ماشین خیلی راضیم.[/font]
امضای مامی ریحان
Flowerysmile
۳۰-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2

ارسال: #184
[quote='anita3283' pid='479997' dateline='1345825525']
پارافين اصلا چيزه خوبي براي تميز كردن چوب نيست اولا خيلي چربه و براقيتي كه داره زياد قشنگ نيست دوما دوباره زودي روي وسايل پرز ميشينه.من از يافت آباد واكس فوري گلشاد خريدم.عاليه.خود مغازه دار ها هم از همين استفاده ميكنن.يك مقدار روي ابر ميزنم.بعد در حدود يك دقيقه روي وسايل ميمالم.هم براقيتش خوبه و شيكه.هم خيلي چوب رو تميز نشون ميده براي چرم هم خوبه.و وقتي خوب بزني تا به خورد چوب بره چرب هم نيست.و تا يك ماه ديگه فقط كافيه دستمال بكشي.خيلي خوبه من راضيم.

منم خیلی ازش راضیم حتی برای تمیز کردن داشبورد ماشین هم ازش استفاده کردیم خوب جواب داده پرز و گردو خاک هم تا مدتها به وسایل نمیگیره.
امضای مامی ریحان
Flowerysmile
۳۰-۷-۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 78

ارسال: #185
تمیز کردن سردوشی‌های گرفته
برای این منظور، سردوشی را از سایر قسمت‌ها جدا کنید و آن را داخل یک ظرف یا سطل عمیق حاوی سرکه بگذارید.

در صورتی که جدا کردن سردوشی برایتان سخت است، از یک کیسه نایلون ضخیم حاوی سرکه سفید استفاده کنید. داخل کیسه به ‌قدری سرکه بریزید تا سر دوشی کاملا داخل آن فرو رود. سر کیسه را با بند یا طناب برای چند ساعت محکم ببندید.

بگذارید دوش یک روز یا یک شب تمام داخل نایلون باقی بماند. این مدت باعث می‌شود سرکه رسوبات را حل کند، سوراخ‌ها باز شده و آب با فشار بیش‌تری عبور کند.
کیسه را از دوش جدا کنید و از حداکثر فشار آب استفاده کنید.

من از این روش استفاده کردم فوق العاده بود
امضای saviya
سنگي كه طاقت ضربه هاي تيشه رو نداره تنديس زيبا نخواهد شد.Flowerysmile
۳۰-۷-۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 641

ارسال: #186
من همیشه وقتی لباسامو میریزم تو ماشین یه خورده پودر ماشین و یه خورده هم پودر صابون فیروز میریزم (پودر صابونی که مخصوص ماشین لباسشوییه و قوطیهاش ابیه) خیلی خیلی تمیز میشوره,معجزه میکنه1 (49)
امضای مامي اروين
[تصویر:  20140202101221_IMG_2533.JPG]
۳۰-۷-۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ صبح
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد