• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های خونه داری خودمون
سلام
10یه سوال لکه شیر کاکایو باچی از رولباس پاک میشه ؟ممنون میشم راهنمایی کنید
  پاسخ
گاز من شیشه اییه از این سیاها...من ی عالم شوینده و اسپری امتحان کردم برا تمیز شدنش. آخرشم اون نتیجه ای که می خواستم نگرفتم. آخرش به این نتیجه رسیدم که ی دستمال تمیزو با آب داغ بشورم همونجوری نم دار می کشم رو لکه روغنو چربی رو می بره بعدم یکی در بار دستمالو آب می کشم دوباره دستمال می کشم آخرشم با دستمال خشک کاملن گازو خشک می کنم با این روش میشه گفت من از خرید گاز پ اک کن و بوش که باعث ااذیت بود راحت شدم
منت خدای راعزوجل که طاعتش موجب قربت است وبه شکراندرش مزید نعمت.
[تصویر:  20140129123944_lllll.JPG]
  پاسخ
سلام به همه خوبین؟من خیلی دوس دارم خونه تمیز داشته باشم ولی متاسفانه خیلی تنبلمlafلطفا یکی بگه چیکار کنم ازین تنبلی در بیام 85
عشق قشنگ ترین هدیه خداست.عاششششششقتم ابوالفضلم83
  پاسخ
سلام دوستان
واقعا كسي نميدونست پرده حمام رو با چه موادي بشورم تا تميز شه1010:10 ؟؟؟؟؟؟توروخدا راهنمايي كنيد ميخوام اين كار رو انجام بدم angelic0angelic0
  پاسخ
(۷-۱۲-۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ صبح)parisoheili نوشته است: سلام دوستان
واقعا كسي نميدونست پرده حمام رو با چه موادي بشورم تا تميز شه1010:10 ؟؟؟؟؟؟توروخدا راهنمايي كنيد ميخوام اين كار رو انجام بدم angelic0angelic0

عزیز من سوال قبلیتون ندیده بودم اما من همیشه پرده حمام با همون ماد ه شوینده معمولی مثل پودر دستی میشورم به این ترتیب که ابتداد توی اب داغ و شوینده یه ساعتی می مونه بعد می شورمش
البته اگه رطوبت حمامتون زیاد و احیانا ازون لکه خاکستری که فکنم بهش میگن قارچ میزنه جای خوندم موقع اویز کردن اونا توی اب و نمک بزنید
تو را به جاي همه ي کساني که نمي شناخته ام ... دوست مي دارم
تو را به جاي همه ي روزگاراني که نمي زيسته ام ... دوست مي دارم
تو را به خاطر دوست داشتن ... دوست مي دارم
تو را به جاي تمام کساني که دوست نمي دارم ... دوست مي دارم ...
  پاسخ
(۷-۱۲-۱۳۹۳, ۰۴:۴۰ صبح)sahar666 نوشته است: سلام به همه خوبین؟من خیلی دوس دارم خونه تمیز داشته باشم ولی متاسفانه خیلی تنبلمlafلطفا یکی بگه چیکار کنم ازین تنبلی در بیام 85

به نظرم بهترین راه برنامه ریزی اونم از روزانه شروع کنید و کارهای که بیشتر علاقه دارید
ورزش را فراموش نکنید حتما تو برنامه بذارید خیلی مهم - برای خودتون جایزه درنظر بگیرید
تو را به جاي همه ي کساني که نمي شناخته ام ... دوست مي دارم
تو را به جاي همه ي روزگاراني که نمي زيسته ام ... دوست مي دارم
تو را به خاطر دوست داشتن ... دوست مي دارم
تو را به جاي تمام کساني که دوست نمي دارم ... دوست مي دارم ...
  پاسخ
ممنونم از راهنماييت مونا 18 نازنين .حتما امتحان ميكنم 272783
  پاسخ
(۷-۱۲-۱۳۹۳, ۰۴:۴۰ صبح)sahar666 نوشته است: سلام به همه خوبین؟من خیلی دوس دارم خونه تمیز داشته باشم ولی متاسفانه خیلی تنبلمlafلطفا یکی بگه چیکار کنم ازین تنبلی در بیام 85
سلام تنبل خان
بیا تو انجمن یه تنبل خونه باز کنیم ببینیم چند تا تنبل وجود داره و عضو میشن و اینکه امتیاز بدیم ببینیم کی تنبل تره؟8324
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 62,325 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy