• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های خونه داری خودمون
سلام منم يه تجربه مو بگم
دقت كردين وقتي تو ماكروفر غذا ميزارين يا گرم ميكنيد بعدش بوي اون غذا رو ميگيره
براي از بين بردن اين بو يه ليموي تازه رو از وسط ببرين و تو يه كاسه اب بزارين و بزارينش تو دستگاه و چند دقيقه دستگاه و روشنش كنيد
بعد كه وا ميكنيد اب جوش اومده و بوي ليموي تازه از تو به مشام ميرسهhih
gol
  پاسخ
يكي ديگه هم بگم 1 (49)
وقتي تخم مرغ اب پز درست ميكنيم اگه ترك داشته باشه پف ميكنه براي جلوگيري از اين كار تو اب يه كم نمك بريزيدWavesmile
gol
  پاسخ
منم توصیه میکنم برای تمیز کاری حتما از سیف استفاده کنید واقعا کار ادم را راحت میکنه کاشی ها مثل ایینه میشه ، شیر الات و...... بدون حرص وزحمت زیاد gag
  پاسخ
پس من چی منم میگم تا عقب نمونم hih برا نگهداری سبزی خوردن برا یه هفته من سبزی رو بعده پاک کردن نمیشورم وداخل یه نایلون میزارم تو یخچال بعد هر سری به مقدار نیاز بر میدارم و میشورم. برا نگهداری خیار هم من باز نمیشورم وتو یه قابلمه آلومینیوم در دار داخل یخچال نگهداری میکنم.
کاش جوانی هم المثنی داشتangelic0
  پاسخ
وقتی اب مرغ کف میکنه اونو با قاشق جمع کنین دور بندازین چون اینا الودگی های مرغ بعدشم سوپ یا سس مرغ شفاف وخوش رنگ میشه
باران رحمت خدا همیشه میبارد تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم
  پاسخ
خانم گلا اينجانب نيز تجربه اي دارم كه وقتي كشفش كردم كلي ذوقيدمhihتجربه من راجع به در آوردن دسر از قالب هاي پر نقش و نگار بود. مثلا من يه قالب ماهي داشتم هروقت ميخواستم ژله رو در بيارم دم ماهيم آب ميشدDunnofو كلي زشت ميشد ولي حالا قالب رو روي ظرف مورد نظرم برميگردونم و روش سشوار ميگيرم خيلي شيك و راحت جدا ميشهVeiledsmile2
  پاسخ
تجربه ديگر من در مورد پف كيك هاست.اگر كيكي كه درست ميكنيد در دستورش ماست دارد پگينگ پودر رو به ماست اضافه كنيد نه به آرد و بگذاريد ماست كف كند و بعد به مواد اضافه كنيد.پف كيك خيلي عالي ميشهDancegirl
  پاسخ
من برا تمیزیه سرامیکای اشپزخونه از پودر لباسشوییomo(مال ترکیه اس)ستفاده میکنم عالی تمیز میکنه برق میندازه سرامیکاروhih.
[تصویر:  20120204082411_23456787654.jpeg]
  پاسخ
عزیزم هر چقدر هم که کف قالب نقش داشته باشه وقتی قبلش کمی اب توی قالب بچرخونی وبزاری فریزر برای مثلا 10مین موقع برگردون مشکلی نداری چند لحظه بزارش توی اب گرم ، روش شما بیشتر برای قالبهای سیلکونی خوبه وجواب میده
  پاسخ
(۲۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ عصر)ماهنوس نوشته است: عزیزم هر چقدر هم که کف قالب نقش داشته باشه وقتی قبلش کمی اب توی قالب بچرخونی وبزاری فریزر برای مثلا 10مین موقع برگردون مشکلی نداری چند لحظه بزارش توی اب گرم ، روش شما بیشتر برای قالبهای سیلکونی خوبه وجواب میده

ماهنوس جان ممنون از توجه شما.
ولي عزيزم قالب ماهي كه يه جايي مثل دمش نازكتر از بقيه جاهاشه با گذاشتن توي آب گرم از تنه ماهي جدا ميشه.ahh
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 62,324 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy