• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های خونه داری خودمون
(۱۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۳۱ عصر)behnoud نوشته است:
(۱۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۴۹ صبح)عصیانگر نوشته است:
(۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۴۹ عصر)سیندرلا22 نوشته است: یه سوال دارم کاشی کنار اجاق گاز که خیلی چرب شده یا شیشه جلو گاز چه جوری تمیز کنم با اسپری ها کردم اون جوری که می خوام تمیز نمیشه همون طور چند منظوره کسی راهکار داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟angelic

سلام
من اسپری سیف رنگ زردش رو برای این کار استفاده می کنم معجزه می کنه . در عرض چند ثانیه تمیز تمیز میشه.

منم از سیف زرد رنگ استفاده میکنم خیلی عالیه

نام اسپری جیف است محصول ترکیه(1782)
  پاسخ
منم یه تجربه دارم که براتون میگم اگه فرشتون با خودکار خطخطی شده میتونید با پد لاک پاک کن پاکش کنید
[[تصویر:  20130901224627_IMG_1768.JPG]
  پاسخ
عزیزم هیچی به اندازه بخارشور تمیز نمیکنه.اگه نداری کف گاز پاکن اتک هم عالییییی هست
  پاسخ
سلام سلامWavesmile
اين شما و اينم مريم بانو با يه تجربه جديدVeiledsmile2
خانم گلا من هميشه براي بيشتر تميز شدن پرده ها اول اونا رو تو آب گرم و پودر خيس ميكردم بعد ميريختم تو ماشينgag
اين روش هم حموم خونرو شلوغ ميكرد هم موقع انتقال پرده به ماشين چه كثيف كاريهايي كه نميشدoof ولي الان از اول پردهارو ميريزم تو ماشين برنامه مورد نظر رو انتخاب ميكنم آب و پودر كه اومد تو ماشين و 2 باري چرخيد ماشينو Stop ميكنم 1 ساعتي همون جوري خيس ميخوره بعد Start ميكنم و الباقي شستشو.خيلي تميز ميشهDancegirl
  پاسخ
(۶-۷-۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ عصر)ندا خانوم نوشته است: مهشيد اين گردگيرا كه ميگي چيه ؟ نميدونم اينجا بايد ازت بپرسم يا نه ؟ha

من فضولي كنم: يه پارچه تنظيف مخصوص شيشه گرفتم ميكروفايبره خيلي كار باهاش راحته قيمتش هم مناسبه اصلاً خش نميندازه Flowerysmile
موفقیت به کسانی لبخند می زند که قدرت مبازره با شکستها را داشته باشند وقادرند در تاریکترین لحظات زندگی لبخندی بر لب داشته باشندlaf
  پاسخ
1- براي تميز كردن سطوح غيرچوبي، كاشي و سراميك، 1 پيمانه سركه سفيد ساده را با 1 پيمانه آب مخلوط كنيد و داخل قوطي اسپري بريزيد. اين مخلوط چندمنظوره را روي سطح مورد نظر بپاشيد و با اسفنج نم‌دار آن را تميز كنيد.

2- از سركه ساده براي تميز كردن سرويس ‌هاي بهداشتي استفاده مي ‌شود.
تازه مخلوط اب وجوش شیرین هم معجزه میکند.

پاسخ
اینم عکس صندلی

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

همیشه فکرکن که توی یک دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ پرت نکنی چون اول دنیای خودتو می شکنی.
Flowerysmile
  پاسخ
با خمیر رندون امتحان کن ببین مشکل حل میشه یا نه ؟
پدرم دیده به سویت نگران است هنوز
غم نا دیدن تو بار گران است هنوز
آنقدر مهر و وفا بر همگان کردی تو
نام نیکت همه جا ورد زبان است هنوز
  پاسخ
Hangheadبه نظرم الکل شاید پاکش کنه...یا چند منظوره.
[تصویر:  20131218075301_20130410105840_579684_333...6488_n.jpg]

اینستاگرام من z.arghavani
  پاسخ
اینم عکس صندلی
مبل خاله من جنسش هینجوری بود با هیچی پاک نشد به مرور زمان کمرنگ شد ولی اخر فروختنش.....

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 62,324 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy