• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های خونه داری خودمون
مایع لکه بر فرش مبل وموکت پینک رو هم امتحان کنhih
  پاسخ
pinar جان با پد لاک امتحان کن
  پاسخ
\پد لاک پاک کن رو امتحان کن
[[تصویر:  20130901224627_IMG_1768.JPG]
  پاسخ
ممنون از همه شماعزیزان همه رو امتحان میکنم هرکدوم پاکش کرد بهتون اطلاع میدم
همیشه فکرکن که توی یک دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ پرت نکنی چون اول دنیای خودتو می شکنی.
Flowerysmile
  پاسخ
پدلاک پاک کن وخمیردتدان کاری نکردحالامونده چندمنظوره ولکه برپینکDash2crying
همیشه فکرکن که توی یک دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ پرت نکنی چون اول دنیای خودتو می شکنی.
Flowerysmile
  پاسخ
(۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۴۹ عصر)سیندرلا22 نوشته است: یه سوال دارم کاشی کنار اجاق گاز که خیلی چرب شده یا شیشه جلو گاز چه جوری تمیز کنم با اسپری ها کردم اون جوری که می خوام تمیز نمیشه همون طور چند منظوره کسی راهکار داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟angelic

من هم قبلاً این مشکلو داشتم ولی الان دیگه راحت شدم از وقتی که دستمال میکروفایبر مخصوص شیشه گرفتم این کارا مثل آب خوردن میمونه مواد پاک کننده هم نمیخواد فقط باید مرطوبش کنی امتحان کنید FlowerysmileWavesmile
برا تمیز کردن کاشی هم پودر رخشا رو روی اسکاچ میریزم بعد کاشی ، سرامیک وغیره را باهاش تمیز می کنم معجزه میکنهCancan

موفقیت به کسانی لبخند می زند که قدرت مبازره با شکستها را داشته باشند وقادرند در تاریکترین لحظات زندگی لبخندی بر لب داشته باشندlaf
  پاسخ
دستگاه تصفیه اب معرکه است چون اصلا کتری جرم نمیگیره من که راحت شدم
عشق عبارت است از رغبت جدی به زندگی و پرورش آنچه به آن عشق می ورزیم... (اریک فروم)
  پاسخ
اگر مي خواهيد از آب ميوه اي استفاده کنيد که در آن فصل وجود ندارد، مي توانيد در فصلي که آن ميوه وجود دارد، آن را ذخيره کنيد. به اين صورت که آب ميوه مورد نظر مانند ليمو ترش يا شربت نعناع و يا آب نارنج را درون قالب يخ ريخته تا ببندد. سپس آن را از قالب جدا کرد و درون کيسه پلاستيکي قرار دهيد و داخل فريزر نگهداريد تا در زمان مورد نظر يکي از اين قالب ها را درون ليوان شربت بيندازيد و از آن استفاده کنيد.
همیشه اسم تو بوده اول و آخر حرفام
بس که اسم تورو خوندم بوی تو داره نفسهام
  پاسخ
مرباي ريواس را هرگز در ظرف آلومينيومي طبخ نكيند زيرا باعث مسموميت مي شود .
  پاسخ
پوست تخم‌مرغ را دور نریزید پس از مصرف تخم‌مرغ ، پوست آن را داخل ظرف دهان باریکی که حاوی آب سرد است بیندازید و در ظرف را ببندید ، پس از گذشت یک شبانه‌روز از آن برای آبیاری گلدان‌های آپارتمانی استفاده کنید .
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 62,325 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy