• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های خونه داری خودمون
طعم تازه ماهی یخ زده ! اگر می خواهید ماهی هایی که در فریزر گذاشته اید ،طعم ماهی تازه داشته باشد،این راه را امتحان کنید .ماهی یخ زده را درون ظرفی پر از شیربگذارید تا یخ آن آب شود.شیر موجب می شود ماهی طعم تازگی پیدا کند.
همیشه اسم تو بوده اول و آخر حرفام
بس که اسم تورو خوندم بوی تو داره نفسهام
  پاسخ
جوهر تنها چیزیه که از روی چرم پاک نمیشه.ولی من تو یه سایتی دیدم که روش پاک کردن جوهر خودکار از روی چرم را آموزش داد.یه سرچی تو گوگل بزن تا پیدا کنی.من ادرس سایتش یادم نیست.
خانوم گلای عزیز ببخشید که من خیلی بی تجربه ام.یه سوالی داشتم.چرا داخل قندون وانیل میریزین؟ وانیلو از کجا باید خرید؟ من فقط بستنی و شکلات وانیلی خوردم اخهDreamyeyesf
  پاسخ
حالا تجربه های پریسا خانوم تازه کار و داشته باشین ...
ما بچه که بودیم دم به دیقه یه لیتر جوهر و رو فرش پخش میکردیم .... تا اینکه مامانیم بهم یاد داد که روی جایی که جوهر ریخته کلی ماست بریزم بذارم یه نیم ساعت بمونه بعد با هرچی میخوام تمیزش کنم تا سفید سفید شه ...

دومی : بعد پاک کردن سیر و پیاز برا اینکه بوی دستاتون و از بین ببرین یه ملاقه یا کفگیر استیل دستتون بگیرین و جلو شیر آب بسابینش (با دست) ... اینطوری دیگه دستای نازتون بوی پیاز نمیده Flowerysmile
  پاسخ
یه چیز دیگه .... واسه از بین بردن جرم داخل اتو تو مخزن آبش سرکه بریزین و روشنش کنین ، دکمه بخارشم بزنین و یه کاسه بذارین زیرش ... Winking
  پاسخ
سلام من با وجود یک پسر شیطون راه حل های زیادی رو امتحان کردم برای جوهر روی مبل های چرمی رنگ روشن مبل های من کرم هست من از تینر 2000 استفاده کردم فوری پاک میشه - برای پاک کردن جرم گاز و هود کاشی ها هم از تینر استفاده میکنم احتیاجی به سابیدن هم نداره فقط اینکه روی وسایل های استیل نکشید چون رنگش رو سیاه میکنه مرسی
  پاسخ
سلام خانومای عزیز تجربه هاتون خیلی به دردمون خورد ممنونم
برای اینکه بدونید تخم مرغ تون سالمه یا فاسد یه ظرف گودی رو پر از آب کنید و تخم مرغ رو داخل آن بگذارید اگر ته ظرف موند سالمه و اگه رو آب اومد فاسد شده
چنانچه در پیک نیک قصد دارید در قابلمه یا ماهی تابه یا کتری خود روی زغالهای صحرایی غذا درست کنید و نگران سیاه شدن بیرون ظرف خود هستید به پشت ظرف خود کمی خمیر ریش تراش بمالید سیاهی ناشی از دود زغال واجاق به راحتی پاک خواهد شد بدون آنکه خراشی به ظرف وارد بشه به جای ریش تراش میتونید از مایع ظرفشویی استفاده کنید.
برای پاک کردن لکه آدامس کافی است روی لکه سفیده تخم مرغ بمالید بعد پاکش کنید Flowerysmile
فاصله گرفتن از کسانی که دوستشان داریم بی فایده است زمان به ما نشان خواهد دادکه جانشینی برای آنان نیست
  پاسخ
(۳۰-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ عصر)parsana نوشته است: جوهر تنها چیزیه که از روی چرم پاک نمیشه.ولی من تو یه سایتی دیدم که روش پاک کردن جوهر خودکار از روی چرم را آموزش داد.یه سرچی تو گوگل بزن تا پیدا کنی.من ادرس سایتش یادم نیست.
خانوم گلای عزیز ببخشید که من خیلی بی تجربه ام.یه سوالی داشتم.چرا داخل قندون وانیل میریزین؟ وانیلو از کجا باید خرید؟ من فقط بستنی و شکلات وانیلی خوردم اخهDreamyeyesf

خانمم وانيل رو اكثر سوپرماركت ها و لوازم قنادي فروشي ها دارن در كل پيدا كردنش اصلا سخت نيست . در مورد ريختن توي قندون فقط به خاطر عطرشه. البته اينم بگم اگه يه مدت طولاني ( منظورم چندماهه) قند وانيل خورده رو نگه داريد يه مختصر( خيلي كم) رنگش رو عوض ميكنه و قندها كمي به زردي ميزنن. درضمن هر چيزي كه ميخواي عطر وانيل بده يه ذره 0 نوك قاشق چايخوري)وانيل بريز توش. زياد بريزي تلخ ميكنهFlowerysmile
هر كودكي با اين پيام به دنيا مي آيد كه خدا هنوز از انسان نوميد نيست
  پاسخ
در کل من در تمیز کاری کاملا بی تجربه ام
یه مارک خوب پودرماشین میخوام.ابروم رفت . رفتم سوپری پودر بردارم دیدم هر کی از یک مارک برمیداره من هم همینطوری یکی برداشتم . معمولا سافتلن طلایی استفاده میکنم.بین خانمها بحث شد که هر پودری برای چه چیزی خوبه منfak
و برای اینکه از من سوال نشهHiker
یکی میگفت . پودر امده که تو اب سرد انزیم اش فعال میشه و تعریف میکرد اسم اش یادم رفتangelic

پاسخ
(۵-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ صبح)رها نبوی نوشته است: در کل من در تمیز کاری کاملا بی تجربه ام
یه مارک خوب پودرماشین میخوام.ابروم رفت . رفتم سوپری پودر بردارم دیدم هر کی از یک مارک برمیداره من هم همینطوری یکی برداشتم . معمولا سافتلن طلایی استفاده میکنم.بین خانمها بحث شد که هر پودری برای چه چیزی خوبه منfak
و برای اینکه از من سوال نشهHiker
یکی میگفت . پودر امده که تو اب سرد انزیم اش فعال میشه و تعریف میکرد اسم اش یادم رفتangelic

من ariel میگیرم که عاالیه
اگه نبود omo میگیرم
ایرانی به اسم amo اومده اشتباهی نگیریشاا

این دوتا رو خیلی قبول دارم هم پاک کنندگیشون خوبه هم رو لباس رد سفید نمیذارن

[تصویر:  countdown.php?width=500&height=160&bg=57...married%20in]

Created by Wedding Favors
  پاسخ
عزیزم گلرنگ هم تازگی ها از این پودر ماشینها که انزیمهاش با اب سرد فعال میشه داده به بازار من تا حالا استفاده نکردم ولی اگه شما استفاده کردید و راضی بودید بگینFlowerysmile
[تصویر:  20130113141729_111.jpg]
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 62,326 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy