• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های خونه داری خودمون
سلام من دیروز یه خرابکاری کردم در حد افتضاحHanghead
داشتم با چسب موکت کار میکردم که دستم خورد و ریخت روی قالیمcryingسریع اضافه هاشو با قاشق جمع کردم بعدم روش سرکه ریختم و گذاشتم ربع ساعتی موند بعد پاکش کردم اما فایده ای نداشت
لطفا اگه راه حلی دارین بگین
مرسییییییییییییییییی....................
[تصویر:  20150727111523_index.jpg]
  پاسخ
سلام
يك تجربه
براي تميز كردن سياهي و لكه پشت كتري و ته قابلمه هاتون يك كم صابون حمام را به محل لكه بمالين و بعد با اسكاچ زبر بسابين به راحتي تميز و براق ميشهDunnof
  پاسخ
سلام من گازم شيشه ايه براي تميزكردنش ازگازپاك كن اتك استفاده كردم بدنبودولي بازم دوراجاق هاش لكه داره ونتونستم برق بندازمش يامثلاپشت گازروي ديوارهم تميزمي كنم ولي وقتي ازدورنوربهش مي خوره مي بيني لكه داره ازتون خواهش مي كنم خانمهاي باتجربه راهنماييم كنن .(1782)Flowerysmile
لبانم رادوخته ام ،مبادابگويم دوستت دارم
كه هربارگفتم ،تنهائيم بزرگترشد
  پاسخ
سلام واسه دیوار و کلاً همه چیز تو آشپزخانه ازترکیب مایع ظرف شویی وسرکه سفید میتونید استفاده کنید و یک سیم ظرف شویی و یک دستمال دیگه مشکلت را حل میکنه
روزگاریست که شیطان فریاد می زند: آدم پیدا کنید! سجده خواهم کرد. ( شریعتی )
  پاسخ
چند وقته پیش جاتون خالی رفتیم مشهد.یه بی ادبی آدامسشو انداخته بود روی فرش.از قضا مامانم روش نشستن.Dash2وقتی دیدیمش هر کاری با این آدامس کردیم فایده نداشت.gagیخ از خجالت آب شد و نتونست آدامس رو پاک کنه.angelic
یهویی به ذهنمون خورد با استون بیوفتیم به جونش.وایییی بچه ها ادامس لوله شد و به راحتی رفتDreamyeyesf
تجربه جالبی بود بش برخوردید امتحان کنیدFlowerysmile
استون برا پاک کردن چسب ناخن مصنوعی هم خوبه.
[تصویر:  countdown.php?h=250&w=160&imgid=27&bride...=07&day=28]
  پاسخ
(۱۸-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ صبح)طلاخانوم نوشته است: سلام من گازم شيشه ايه براي تميزكردنش ازگازپاك كن اتك استفاده كردم بدنبودولي بازم دوراجاق هاش لكه داره ونتونستم برق بندازمش يامثلاپشت گازروي ديوارهم تميزمي كنم ولي وقتي ازدورنوربهش مي خوره مي بيني لكه داره ازتون خواهش مي كنم خانمهاي باتجربه راهنماييم كنن .(1782)Flowerysmile

چاره كار دست خودمه.
منم گازم شيشه ايه. گاز هاي شيشه اي رو فقط بايد با آب داغ تميز كرد. نمي گم با شيلنگ برداري آب بازي كني گازت خراب شه بياي يقه منو بگيريا!!!!!!!!
من آب جوش تميز رو در حدي كه نره توي گاز مي ريزم با اسكاچ تميز و دستمال تميز مي كشم نه لكه داره نه زحمت نه خرج اضافي
تميز ميشه مثله گلVeiledsmile2
  پاسخ
برای تمییز کردن مایکروفر بهتره یه لیمو ترش رو از وسط نصف کنین بگذارین تو یه کاسه از جنس مثلا پیرکس و بگذارید تو ماكروفر
تا بجوشه(حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه) بستگی به میزان کثیفی دستگاهتون داره.بخار
لیمو باعث تبخیر لکه های چرب میشه و بوی بد رو هم از بین میبره.
دستمال
آغشته به آبلیمو ترش تازه یا الکل هم برای تمییز کردن خوبه اما از دستمال
زبر مثل اسکاج مسکاج استفاده نکنین که فاتحه اش خوندس.اگه میخوایین چربی
غذا به دیواره ها پاشیده نشه- روی ظرفتون رو با سلفون بپوشونین.
یه چیز دیگه اینکه اگه ۲ قاشق بیکینگ پودر رو تو یه لیوان آب حل کنین و بگذارین تو;">ماكروفر بجوشه بعدش با یه دستمال نرم دیواره ها به راحتی تمییز میشه..1 (49)
واسه بوسیدنت احتیاجی به کفش پاشنه بلند نیس
چون همیشه تو خم میشیgol
  پاسخ
یوهنا جان اونوقت سلفون اب نمیشه تحت تاثیر حرارت! آیا ؟ha
همیشه درد از دیگران است!
گاه از بودنشان،گاه از نبودنشان....
  پاسخ
از راهنمایی همه دوستان سپاسگزارم.
  پاسخ
بچه ها يه راه حل براي اينكه گيره هاي پرده تون كنده ميشه و نخوايد همه پرده رو دربيارين تا مثلا اون وسطي رو جا بزنيد اينكه إز اول وقي پرده رو ميخوايد نصبش كنيد يكي درميان يه گيره اضافي خالي بندازيد توي ميل پرده ! ببخشيد اگه بد توضيح دادم اميدوارم منظورم رو رسونده باشمangelic
هروقت يادم مي آيد كه تو از رگ گردن به من نزديكتري آرام ميشوم .
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,850 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 62,327 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,428 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,369 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy