خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترفندهای متجاوزان جنسی را بشناسید!

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 449

ارسال: #1
ترفندهای متجاوزان جنسی را بشناسید!
بررسی 40 مورد تجاوز رسانه‌ای شده از آبان 89 تا مهر 90 یعنی تقریباً یکسال گذشته، حاوی نکات قابل توجهی است.
در 6 مورد(15 درصد) از 40 مورد بررسی‌شده، متجاوز از قربانی شناخت قبلی داشته و در 34 مورد یعنی در 75 درصد متجاوز از قربانی هیچ‌گونه شناخت و آشنایی نداشته است.

17 مورد یعنی تقریباً 43 درصد تجاوزها گروهی و 23 مورد یعنی حدود 57 درصد تجاوزها فردی بوده است.
بررسی‌ها نشان می دهد که 26مورد یعنی 65 درصد متجاوزان اقدام به ربودن قربانیان کرده‌اند. در 20 درصد موارد، متجاوزان در پوشش راننده تاکسی و مسافرکش و در 6 مورد یعنی 15 درصد در پوشش انواع مامور (کارشناس شهرداری، مامور اداره گاز، مامور نیروی انتظامی و...) اقدام به ربودن قربانی و تجاوز کرده‌اند. ..
توزیع جغرافیایی 40 مورد تجاوزات رسانه‌ای شده نشان می‌دهد که 60 درصد تجاوزها یعنی 24 مورد در مرکز کشور، 5/12 (دوازده‌ونیم) درصد در شمال کشور، 5/12 درصد در غرب کشور، 5/7 (هفت‌ونیم) درصد در شرق و 5/7 (هفت‌ونیم) درصد در جنوب واقع شده است.

به گزارش قانون از 24 مورد در مرکز کشور، 15 مورد در استان تهران اتفاق افتاده است و این یعنی 37 درصد ازکل موارد تجاوزات رسانه‌ای شده متعلق به استان تهران بوده است. این آمار هم نشان از بالا بودن وقوع این جرم در تهران و هم پوشش رسانه‌ای بیشتر آن در استان تهران می‌باشد. طبق آمارهای کشوری هم تهران، جرم‌خیزترین ناحیه به لحاظ تجاوزات جنسی است. ..
عجیب ترین مورد تجاوز گروهی، مربوط به تجاوز بیش از 13مرد (خبر اولیه حکایت از تجاوز 50 مرد داشت، اما بعد از تکذیب‌ها و تاییدهای مکرر خبر تحت تعقیب بودن 20 مرد و در نهایت دستگیری 13 مرد توسط مسئولان قضایی تایید شد.) به یک زن در کاشمر خراسان و شنیع‌ترین مورد تجاوزات گروهی، 14 نفر به چند زن و دختر در مقابل دیدگان خانواده‌های قربانیان در خمینی شهر بوده است.
شنیع‌ترین تجاوز فردی هم مربوط به تجاوز پدری به نوزاد دختر سه ماهه‌اش در تاکستان است.

[تصویر:  20120505035559_tajavozha-dar-iran--web.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ صبح، توسط nosa.)
۱۴-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 178

ارسال: #2
RE: ترفندهای متجاوزان جنسی را بشناسید!
یکی از بهترین دوستای من سال پیش ساعت6 صبح برای امتحان دانشگاه میره دانشگاه ما شهریار بود و باید از کوچه باغی رد میشدیم تا دانشگاه برسیم ربوده میشد و داخل یکی از باغ ها .........cryingدوستم 1 ماه دیگش بعد دادگاه خود کشی می کنهcryingcryingکاش اون روز منم امتحان داشتم باهاش بودم و هیچ وقت این اتفاق نمی افتاد یه پیر مرد گرفته بودتشcryingcrying
امضای بغض کوچولو
[تصویر:  d8965e8965.png]
۱۴-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

ارسال: #3
امار تجاوزات نسبت به گذشته خیلی بالا رفته به غیر از موارد نامبرده توی جدول خیلی موارد دیگه هستند که به دلایل مختلف مثل ترس از بی ابرویی و یا تهدید شدن و ... مسکوت موندن دونستین این اتفاقات واقعا فجیع هر چند خیلی تلخ و غیر قابل تحمله بهتر از ندونستنشه تو رو خدا خیلی مواظب خودتون و بچه هاتون باشین خود من توی دادگاه ها به مواردی برخورد کردم که دیگه واقعا شرمم میاد واستون بنویسم
مواظب باشید خیلی مواظب باشید
Flowerysmile
۱۴-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

ارسال: #4
تنها یک کلمه...

خاطرم هست روزی دوستی از من پرسید «اگر می‌توانستی تنها یک کلمه را از دنیا پاک کنی، آن کلمه چه بود؟» لحظه‌ای تأمل کردم و با خود اندیشیدم؛ در میان واژگان موجود، کدام یک بدترین و زشت‌ترین واژه است به حدی که شایستة حذف از دایرة لغات باشد؟!

مناسب‌ترین و شاید تنها کلمة ممکن برای پاسخ این سؤال، «تجاوز» بود. تجاوز، زشت‌ترین و منفورترین واژة موجود در قلمرو واژگان است که تجلی آن، جسم را نابود، روح را ویران و هستی را به نیستی می‌کشاند. «قتل» گرانبهاترین گوهر هستی یعنی حیات را از بین می‌برد؛ «خیانت» عالی‌ترین ارزش انسانی یعنی شرافت را به زیر می‌کِشد و «دزدی» دست درازی به سرمایه و دسترنج مادی انسان است؛ اما تجاوز، همة این صفات نکوهیده را یکجا دارد؛ تجاوز، قتلِ حیات روحانی، خیانت به شرافت انسانی و تاراجِ سرمایة معنوی انسان است. قتل که در مقام دفاع از جان و مال و ناموس صورت گیرد، مقدّس است، خیانت که به جائر و ستمگر شود، مشرَّف است و دزدی که از سر اضطرار و ناچاری باشد، مباح است. اما تجاوز، در هر قامتی و در هر حالتی مذموم و منفور است؛ تجاوز، زشتی است که هرگز زیبا نمی‌شود. اگر می‌توانستم تنها یک کلمه را از دنیا پاک کنم، آن کلمه قطعاً «تجاوز» خواهد بود.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ صبح، توسط nosa.)
۱۵-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۱۳ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2

[size=medi]متاسفانه عدم فرهنگ سازی درخصوص استفاده صحیح ازغرایزجنسی جامعه رودچارچنین بحرانی کرده انگارکه اگه دراین خصوص اموزش داده نشه وحرفی زده نشه مساله خودبخودحل میشهDash2[/size]
امضای بیتاجوون
هرگزتسلیم نشو...[font=Courier][/font]
۱۵-۲-۱۳۹۱, ۰۳:۵۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد