خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترمیم ناصافی و لک جای جوش با لیزر فراکسل یا فراکشنال CO2

bai
کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 117

ارسال: #1
ترمیم ناصافی و لک جای جوش با لیزر فراکسل یا فراکشنال CO2
خانم گلها کسی هست که تجربه یا اطلاعاتی در مورد این موضوع داشته باشه منو راهنمایی کنه در مورد میزان و زمان تاثیرش؟Dunnofcryingcrying

مکانیسم این لیزر بدین صورت است که ( به جای تابیدن نور لیزر با شعاع بزرک در لیزرهای قدیمی )
ستون های از نور لیزر با شعاع هایی بسیار باریک در حد میکرون بر روی سطح پوست تابیده میشود لذا مناطقی از سطح پوست ( اپیدرم )عملا سالم می ماند و از همین مناطق اشعه نخورده یا سالم هست که ترمیم پوست بسرعت انجام میشود ،
در واقع در این نوع لیزر مناطقی از سطح پوست ( فواصل بین نقطه ها ) اسیب نمی بیند و بیشترین نور تابیده شده از این نوع لیزر وارد درم ( با عمق نفوذ حدودا یک تا دو میلی متر )یعنی همان لایه میانی پوست می شود یعنی درست جایی که باید لیزر انجا اثر کند تا بتواند مشکلات فوق را بهبود بخشد چرا که علت اصلی مشکلات فوق خرابی لایه میانی پوست یا همان درم می باشد بطوریکه کلاژن پوست در این ناحیه قرار دارد و تابیدن نور این لیزر در این ناحیه باعث تشکیل کلاژن های جدید میشود و بتدرج طی ۲تا ۴ ماه چروک های پوست کاهش قابل ملاحظه ای پیدا میکند و پوست از حالت شلی و افتادگی در می اید و عمق چاله ها و اسکارهای بعد از اکنه یا جوش ویا بعد از عمل ( جای بخیه ) بهبودی قابل ملاحظه ای پیدا میکند.

تحقیقات نشان داده که اگرقبل از لیزر فراکشنال امواج رادیوفرکونسی یا لیزر اربیوم 1550 نانومتر به پوست تابانده شود اثر لیزر فراکشنال مضائف و بسیار بهتر خواهد شد. گرمایی که به علت این امواج در سطح و بخصوص زیر پوست ایجادمیشود باعث کلاژن سازی میشود بدون انکه سطح پوست را زخم کند در نتیجه حالت ارتجاعی پوست بیشتر میشود ودر بعضی از افراد احساس سفتی نسبی وبعضی هم سفتی بیشتری در پوست خود احساس می کنند درتحقیقات انجام شده مشخص شده که اگر برای یک فرد همزمان لیزر 1550 نانومتر ( یا ار- اف ) و لیزر فراکشنال انجام داده شود تاثیر لیزر بر کاهش اسکارهای اکنه بهتر و ترمیم پوست بعد از لیزر هم بیشترو بهتر خواهد بود.

تعداد جلسات لیزر فراکشنال Co2fractional حداکثر ۳ تا ۴جلسه که هر جلسه ماهی یک بار انجام می شود.

[تصویر:  20140929131352_w.jpg]

[تصویر:  20140929130900_fco2.jpg]
امضای bai
من میدانم فرار از پروردگار، تنها گریز نا ممکن جهان هاست...Hanghead
۷-۷-۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
bai
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #2
RE: ترمیم ناصافی و لک جای جوش با لیزر فراکسل یا فراکشنال CO2
(۷-۷-۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ عصر)فاطی 20 نوشته شده توسط:  میشه هزینه اش رو هم بگین؟

من برای تمام صورت جلسه ای 500 هزار تومن دادم...
امضای bai
۷-۷-۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
bai
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #3
(۷-۷-۱۳۹۳ ۰۴:۱۶ عصر)نگاهی زیبا نوشته شده توسط:  سلام منم انجام دادم ولی صد در صد نیست بهبودی به نظرم درمان جای جوش قطعی صورت نمیگیره برای من که جای جوش عمیقی نداشتم خیلی چشم گیر نبود نسبت به قیمتی که براش د رنظر گرفتنangelic

سلام چند جلسه انجام دادین؟مال منم زیاد عمیق نبود ولی بعد از جلسه اول نه تنها تغییری نکرد احساس میکنم بدتر هم شد شایدم توهم زدم ولی چون چاله های عمیق نداشتم انتظارم بیشتر بود
به نظرتون ممکنه 30 درصد نتیجه بگیرم؟HangheadHangheadHanghead
امضای bai
۷-۷-۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
bai
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #4
(۱۱-۷-۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ صبح)فاطمه1985 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیزم. لیزر co2 و rf فراکشنال نسل های پیشین لیزر بودن. الان جدیدترین تکنولوژی لیزر دستگاه دایود هستش. اطلاعات کاملتر خواستی بهم بگو تا برات توضیح بدم.

ممنون میشم توضیح بدینFlowerysmile
اگه اشتباه نکنم این نوع لیزر (دایود) با طول موج بیشتر مربوط به حذف موهای زائد هست...Dunnof

لیزرهای دایود رفع موهای زائد موجود به صورت پالسی و با طول موج های 800 یا 810 نانومتر می باشند. جذب این طول موج در ملانین تاحدی کمتر از لیزرهای الکساندریت و یاقوت و بیشتر از Nd: YAG، IPLها می باشد . به علت محدوده وسیع تنظیمات طول پالس و انرژی کاربردهای وسیعی داشته و قابلیت استفاده در پوستهای تیره را نیز میسر می سازد. اگر فرد آگاهی و تجربه ی کامل نداشته باشد می تواند پوست فرد را بسوزاند. این دستگاه در نژاد ایرانی مناسب است.

* مزایای دایود :
دارای عمق نفوذ بیشتر نسبت به الکساندرایت
کاهش رسیک به خاطر پالس یکنواخت
خنک سازی سطحی
قابلیت استفاده در پوست های تیره

ینی برای جوانسازی هم استفاده میشه؟
امضای bai
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۷-۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ عصر، توسط bai.)
۱۱-۷-۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 61

عزیزم بله دایود برای موی زاید هستش نسل جدید لیزر برای جوانسازی دستگاه هایفو هست یا همون هایفو تراپی. در حقیقت کار لیفتینگ صورت و گردن را بدون جراحی و با هزینه ای خیلی مناسب تر از جراحی انجام میده. البته دستگاه هایفو رو فقط 2 تا از کلینیک های معتبر پوست مو و زیبایی تهران دارند.
امضای فاطمه1985
ما زنده به آنیم که آرام نمانیم
۱۱-۷-۱۳۹۳, ۰۶:۱۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
bai
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #6
منظور از جوانسازی تو هایفوتراپی کشیدن پوست هست که برای سنین مینسالی استفاده میشه...

منظور من از جوانسازی از بین بردن اسکار ها ی آکنه هست (لایه برداری و فعال سازی کلاژن)Flowerysmile
امضای bai
۱۱-۷-۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد