امتیاز موضوع:
  • 34 رای - 2.68 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترک ساده روي سفال
سفالش کار دوستمه.داد براش ترک بزنم.منم با ترک کروکودیل درستش کردم

[عکس: 20131210092245_.jpg]
[عکس: 20160229025239_images60.jpg]

Insta:samira_ba
پاسخ }
لطفا یه راه حل برای ایجاد ترک روی سفال پخته شده، که نیاز به مواد ترک نداشته باشه ارائه بدینcrying
پاسخ }
سلام
خانمی اگر اول با رنگ روغن یا همین رنگهای اسپری ظرف رو رنگ کنی بعد اکرلیک روش بزنی ترک می خوره اگر رنگ کامل خشک نشده باشه ترکها درشتر می شنWavesmile
پاسخ }
ممنون از لطفت سارا جان. شما خودت امتحان کردی این کارو؟
پاسخ }
سلام خانومی این سوالی که پرسیدی مال خیلی وقت پیشه شاید الان دیر باشه برای جوابش اما من تازه این سوال رو خوندم در رابطه با این نوع ترک ابتدا خاک رس رو الک کرده در مقابل 1کیلو خاک رس یک پیمانه چسب چوب میزنیم البته به تدریج بعد از اون موادی رو که داریم رو سطح مورد نظر میکشیم اگر ترک درشت خواستی ضخامت

مواد رو زیاد میگیریم اگه ترک ریز خواستی بر عکس اولی کار رو انجام میدی اگر هم می خوای طرح دیوار قدیمی رو داشته باشی بهتره داخل موادتو مقداری کاه اضافه کنی
پاسخ }
(۰۱-۰۶-۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ ق.ظ)charlote نوشته:  سلام دوستان من پارسال یه کاری رو کوزه انجام دادم با گل رس و چسب چوب ولی یادم نمیاد چیکار کردم فقط میدونم توو دو مرحله چسب رو زدم بعد گل رس رو ک ترک زیبایی خورد کسی این تکنیک رو بلده بهم یادآوری کنه؟ لدفنHanghead

ترک با خاک رس
[عکس: 20160229025239_images60.jpg]

Insta:samira_ba
پاسخ }
(۰۷-۰۴-۱۳۹۳, ۰۵:۴۵ ب.ظ)persika نوشته:  ممنون از لطفت سارا جان. شما خودت امتحان کردی این کارو؟

بله اما عکسی ازش ندارم
پاسخ }