خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تست جالب عشق

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 1

تست جالب عشق
این ازمون را می توانید بر اساس رابطه ای که هم اکنون دارید یا روابط گذشته خود یا روابطتان با مردها به طور عموم پاسخ دهید اما همه این سوال ها را با صدافت پاسخ دهید گر چه ممکن است از این که پیش خودتان اعتراف می کنید برایتان خوشایند نباشد اما رو به رو شدن با حقیقت نخستین قدم برای تغییر است

به این سوالات با توجه به امتیازات زیر پاسخ دهید و در اخر امتیازات را با هم جمع کنید

بارها بارها:هیچ امتیاز
اغلب:4امتیاز
گاه گاه:8امتیاز
به ندرت:10انتیاز

1)احساس می کتید باید دور و بر نامزد یا همسرتان پاورچین پاورچین راه بروید تا مبادا او را ناراحت کنید؟

2)احساس می کنید نامزد یا همسرتان با شما با احترام رفتار نمی کند؟

3)در محل کار یا هنگامی که با دوستان خود هستید با اعتماد به نفس و از موضع قدرت بیشتری برخورد می کنید؟

4)از این که انرزی منفی به نامزد یا همسرتان بدهید احساس امنیت و راحتی نمی کنید؟

5)از این که نیازها و خواسته های تان را از نامزدتان یا همسرتان مطالبه کنید مردد هستید و بعضی اوقات نگرانید که مبادا بیش از حد نحتاج جلوه کنید؟

6)احساس می کنید رفتار نامزد یا همسرتان به نراتب بدتر از رفتار شما با اوست؟

7)هنگامی که نامزد یا همسرتان رفتار مهربانانه باشما ندارد به امید چلب محبتش تلاش می کنید تا هرچه بیشتر با او مهربان باشید؟

8)احساس می کنید برای اینکه به نامزد یا همسرتان نشان دهید که از عشق,محبت,ازادی و برابری سهمی دارید باید برای این کار خیلی تلاش کرده تا او را متقاعد کنید؟

9)غالبا مجبورید در مورد رفتار همسرتان با اوضاع و شرایط زندگی خود برای دیگران عذر و بهانه بیاورید و از او دفاع کنید؟

10)به دلیل دست کم گرفتن و زیر پا گذاشتن عرت نفس در مقابل یک مرد غالبا ازدست خود عصبانی می شوید گر چه به خودتان قول داده بودید هرگز دوباره چنین رفتاری نکنید اما هم چنان اجازه می دهید با عشق و محبت کمتر از انچه به راستی استحقاق را دارید با شما رفتار شود؟

نتیجه تست

100تا89موفق هستید
به شما تبریک می گویم.شما در رابطه خود موضعی برابر با همسرتان دارید و هرگز انجه و انکه هستید را به خاطر عشق بیشتر فدا نمی کنید.به منظور جلوگیری از بروز مشکلات اتی در مواردی که امتیاز کمتری گرفته اید کار کنید.

79تا60 تلاشتان را بیشتر کنید
شما یک قربانی عشق هستید اما نه به شکل حاد و جدی.اما در بسیاری از موارد در روابط خود از موضع ضعف برخورد می کنید.توجه کنید که ترس از دست دادن و تایید نشدن شما را از درخواست انچه استحقاقش را دارید باز می دارد.سعی کنید در راستای عشق ورزیدن با خودتان کار کنید و خود را کمتر زیر پا بگذارید.

59تا40اخطار
چه بخواهید و نخواهید اعتراف کنید در روابط حود با مردها یک قربانی عشق هستید زیرا اجاره می دهید با شما بد رفتاری کنند به منظور احقاق حق خود در مقابل همسرتان نمی ایستید. چنان در فدا کردن برای عشق بیشتر متخصص شده اید که دیگر از یاد برده اید راخت بودن کنار مرد به چه معناست و چگونه احساسی است.

0تا39 اورزانسی
شما یک قربانی عشق حرفه ای هستید احتمالا نسبت به خود از احترام شخصی بسیاری ناچیزی برخوردار هستید یا اصلا ندارید.با توجه به رفتارهای بسیار بدی که توسط مردان زندگیتان با شما می شود می توان گفت که اعتماد بع نفس شم بسیار پایین است.مادامی که خودتان را دوست ندارید انتظار نداشته باشید به شما عشق بورزد وقت ان رسیده که برخیزید و مانند یک زن قوی باشید .باید همین الان اقدام[/size][/font] کنید.
امضای samajoon
هوسبازان وقتی زیبایی را می بینند عاشق می شوند
و عاشقان وقتی کسی را دوست دارند زیبا می بینند
۲۸-۹-۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ عصر
یافتن
مدیریت انجمن

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 12936

ارسال: #2
Package_favorite RE: تست جالب عشق
Bollywood
من 86 شدم
ولی توی این بازه ی امتیازها نیست!!!!!
فکر میکنم اشتباهی به جای 100تا79 نوشتی 100تا89 عزیزم
امضای 1368Sheri
۱۱-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۲۷ عصر
وب سایت کاربر یافتن
خانوم گل کدبانو

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 1892

ارسال: #3
RE: تست جالب عشق
من 92 شدم . همینطوریم هستم .hih
امضای hhaannii
خدایا شکرت ......
۱۱-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ عصر
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 388

ارسال: #4
61 شدم Bathtime
امضای mana
[تصویر:  gbJtp3.png]
۱۱-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ عصر
یافتن
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 1800

ارسال: #5
85 شدم Clap
امضای یاسی
[تصویر:  20140316174952_1017704_627334297340215_966572318_n.jpg]
۱۱-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ عصر
یافتن

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 186

ارسال: #6
88angelic
امضای M...M
Winking
۱۱-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ عصر
یافتن
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد