خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
تور رایگان' کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تست روانشناسی (روابط شما با مردها تا چد حد سالم است؟) از دست ندید O:

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 27

تست روانشناسی (روابط شما با مردها تا چد حد سالم است؟) از دست ندید O:
روابط شما با مردها تا چه حد سالم است؟
در زیر آزمونی است که به منظور فاش ساختن نقاط قوت و ضعف روابط شما با مردهای زندگیتان طراحی شده است. برایه هریک از پرسش ها، یکی از پاسخ های زیر را انتخاب کنید :
سوال های 1-7 سوال های 8-10
الف- تقریباً همیشه 2 امیتاز 10 امتیاز
ب- به کرات 4 امتیاز 8 امتیاز
ج- گاه گاهی 6 امتیاز 6 امتیاز
د- به ندرت 8 امتیاز 4 امتیاز
ه- تقریباً هرگز 10 امتیاز 2 امتیاز
به هر یک از سوال های زیر با صداقت تمام پاسخ دهید. برای هر سوال پاسخی را انتخاب کنید که در اکثر اوقات در مورد شما صدق می کند.
1- هنگامیکه در کنار مرد مورد علاقه ام هستم، بخشی از خودم را در تلاش مداوم به منظور جلب تائید و یا زیر پا گذاشتن نیازها و احتیاجاتم و یا بیش از هوشیار شدن در اطراف او از دست می دهم.
2- در قبال زندگی مرد مورد علاقه ام، احساس مسئولیت می کنم و همواره نیازمندم بدانم کارهایش را به خوبی انجام می دهد.
3- معمولاً به مردها اجازه می دهم با من رفتارهایی داشته باشند که به طور معمول، خودم چنین رفتارهایی را از طرف زنی دیگر تحمل نمی کنم.
4- از جنسیت خود به منظور پیشبرد اهدافم با مردها استفاده می کنم. نظیر: دلبری کردن، به هیجان آوردن، حرکات جنسی ،عرضه کردن بدن و غیره .
5- معمولاً هنگامی که در کنار مردها هستم، به علت ترس از واکنش آنها در قبال اعمالم، از انجام کارهایی که دوست دارم، باز می مانم و نمی توانم احساسات واقعیم را نشان دهم.
6- نسبت به مردها، بدلیل رفتاری که در گذشته و یا حال با من داشته و یا دارند، احساس انزجار می کنم.
7- تظاهر می کنم که در کنارشان درمانده، مستاصل و سردرگم هستم و سعی می کنم جهت دریافت عشق و یا توجهی که بدان نیازمندم، کمتر آن ها را از خودم عصبانی نمایم.
8- چنین احساس می کنم که تمامی عشق، احترام، توجه و ستایشی که استحقاق آن را دارم از مرد زندگی خود دریافت می کنم.
9- همواره نیازهایم را از مردانی که دوستشان دارم، مطالبه می کنم و خواسته هایم را به آنان می گویم.
10- هنگامی که در کنار مردان قدرتمند (رئیس، پدر، شخصیت های ذیصلاح و غیره) هستم احساس آرامش و اعتماد به نفس کامل دارم. رفتار خود را تغیر نمی دهم و یا آن ها را حذف نمی کنم. بیش از حد تهاجمی، سمج و یا بیش از حد معتدل و مهربان هم نیستم.
حال امتیازات خود را برای سوال های 1 الی 10 جمع بزنید.
اگر بین 80 تا 100 امتیاز آوردید، به شما تبریک می گم . تلاش و توجهی که در رابطه با رشد شخصی خود صرف نموده اید، قابل ستایش می باشد. شما آموخته اید زنی قدرتمند و در عین حال با مردهای زندگی خود مهربان باشید. هنگامی که در کنار مردانی هستید که برایتان مهم می باشند، اعتماد به نفستان بالا می باشد. می دانید ارتباط خوب و موثر برای خلق روابطی سالم و ادامه ضروری است. برای بر حذر بودن از مشکلات آتی در نواحی که امتیاز کمتری گرفته اید، کار کنید.
در مرحله 60 تا 79 امتیاز: روابط شما با مردان زندگیتان بد نیست. اما می تواند بسیار بهتر از این باشد. اغلب زن ها در این ناحیه جای می گیرند. نشان های هشداری وجود دارند که می بایست به آن توجه کنید، تا از بروز مشکلات جدی تر به موقع جلوگیری کنید. استحقاق شما از عشق چیز بیش از آن است که مطالبه می کنید.
در مرحله 40 تا 59 امتیاز: روابط شما با مردان با مشکلات جدی روبرو است. عادات احساسی و عاطفی بدی دارید که شما را از دریافت عشق و توجهی که استحقاق آن را دارید، محروم می کند. چنانچه به برخورد از موضع ضعف ادامه بدهید، هرگز عشق و احترام قائل نخواهید کرد. چنانچه به مانند پادری رفتار کنید و تظاهر نمایید که همه چیز خوب است، هرگز مرد زندگیتان برای شما احترام قایل نخواهد بود. وقت آن رسیده که تغییر کنید . اولین قدم آن است که با خودتان صادق باشید و اذعان کنید، براستی خوشحال نیستید. از دوستانتان حمایت بخواهید . متعهد شوید همان زن با قدرتمندی باشید که برای آن آفریده شده اید.
در مرحله 39 یا پایین تر (اورژانس) : روابط شما با مردها نا مناسب است. شما مدت ها است که رنج و درد زیادی را تحمل می کنید. به طوری که کاملاً فراموش نموده اید چگونه خودتان باشید. شاید حتی نمی دانید رابطه سالم با یک مرد به چه معناست. وقت آن رسیده است که به سرعت اقدامی صورت دهید. البته قادر نخواهید بود این کار را به تنهایی انجام د هید. برای این کار از زنان دیگر کمک بگیرید. یک درمانگر مهربان و با تجربه بیابیدو به گروه درمانی بپیوندید . عشق بیشتری به خودتان بورزید و با بی حسی، کرختی و انزجار بجنگید. به بازی در نقش های قربانی شدن خاتمه دهید. این تنها خود شمائید که می توانید این وضع را تغییر دهید، چون استحقاق شما به مراتب بیشتر از این است.

این تست برگرفته از کتاب رازهایی در باره مردان فصل دوم می باشد. نوشته دکتر باربارادی انجلیس ترجمه هادی ابراهیمی
امضای sara_ab99
هـر چـه دلـم را خـالـي مـي کنـم

دوبـاره پـُـر مـي شـود از تــــــو

چـه بـرکتـي دارد ايـن عشقـت ...! Loveshower
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۱۰-۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ عصر، توسط sara_ab99.)
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد