امتیاز موضوع:
  • 31 رای - 2.87 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکر از زحمات ادمین عزیز
منم خواستم تشکر کنم از گیسوی عزیزم وهمسر گرامیشون به خاطر وقت وانرژی وهزینه ایی که برای سایت میکنید ومیدونم برای کوچکترین تغییری که تو سایت میدهید کلی وقت وانرژی میگذارید در صورتی که میتونید تمام این وقتها رو کنار هم باشید من از طرف همه خانوم گلی ها از شما تشکر میکنم وارزوی سلامتی وشادکامیتون رو دارم تا سالهای سال کنار هم خوشبخت باشید و امیدوارم کاربرای خانوم گل قدر زحمتهاتون رو بدونن از تغییرات زیباتون ممنومFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
حذف امضا بدلیل سایز بیش از حد
پاسخ }

ادمین خان وگیسو جون عزیز ازتون متشکرم بابت این سایت

براتون ارزوی موفقیت دارم امیدوارم سال خوبی داشته باشید.
[عکس: boa185br___.png]
پاسخ }
از وقتی با سایت خانوم گل آشنا شدم دیگه به هیچ سایتی مراجعه نمی کنم. واقعاً ممنون به خاطر همه زحماتتون. اینجا همه چی خیلی خوبه ... خیلی مطالب و موارد بوده که یاد گرفتم و به کارم اومده Flowerysmile. ادمین محترم و گیسوی عزیز سایتتون آینه قلب مهربونتونِ ... سالی خوش رو براتون آرزو دارم . موفق ، سربلند و سعادتمند باشید .
[
پاسخ }

خوشبختی نگاه خداست دعایتان میکنم:
خداوند هرگز چشم از شما بر ندارد.
از زحمات بی دریغتون ممنون1 (111) و از اینکه این سایت رو راه انداختین و مارو به جمع دونفرتون راه دادینGrouphugبازم ممنون انشا الله در کنار هم Danخوش باشین
پاسخ }

محبت چشمه ایست از جنس نور / هم ارادت هم سلام از راه دور . . .

[عکس: 20120404093042_thank_you_03.jpg]
[عکس: 20140407164734_946090_232018066979752_66...n-Copy.jpg]
پاسخ }
سایت خوبیه فقط یه چت روم اول سایت کم داره که اگه اون باشه که فقط اعضای سایت بتونن با هم مذاکره کنن دیگه حرف نداره یه چیز دیگه هنگام فرستادن مطلب اگه قسمت رنگ و اندازه متن و...رو بهتر کنن و تغییری هم توی اونجا اعمال بشه بد نیست بازم ممنون فضای سایت خیلی زیبا تر از قبل شده و از یک نواختی بیرون اومده...Wavesmile
پاسخ }
منم واقعا از وقتی با این انجمن آشنا شدم کلی به تجربیاتم اضافه شده و خودمو مدیون زحمات آدمین گرامی و گیسوی عزیز میدونم(1782)
ساکنان دریا پس از مدتی صدای دریا را نمی شنوند...
وای که چه تلخ است قصه ی عادت...
پاسخ }
ممنون از شما و ممنون از سایت خوبتون
من بالا خره بعد از چند وقت یه سایت خوب و خانومانه پیدا کردم که راحت میشه هر حرف خانومانه زدVeiledsmile2
مرسی(1782)Flowerysmile
پاسخ }
مرسی بابا ادمین خیلی تشکرررررررررررررررررررررررFlowerysmile
اعتبار آدم ها به حضورشان نیست
به دلهره ایست که در نبودشان ایجاد میکنند
[عکس: as1cOFQ0g410000MDAzMzk4Ynw4ODUxMTRifHlvdXIgdGV4dA.gif]
پاسخ }
بابا ادمینمون این ماه میره تو 28 سالlaf
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }